Americká hypotéka je pouze určena pro žadatele kteří mají možnost ručit svou nemovitostí ať už se jedná o byt, dům, pozemek, či družstevní byt a nebo pole. Většinou bývá vyplacen úvěr do 50% hodnoty zastavované nemovitosti. Záleží také na faktoru, kde se daná nemovitost nachází. Výhodou Americké hypotéky jsou splátky, bývají mnohdy nižší než v klasickém nebankovním sektoru bez ručení. Americkou hypotéku lze využít na cokoli a nebo pouze na rekonstrukci.

Řešení exekuce

Exekuce na krku a banka vám už nepůjčí? Nevíte co dál? My vám podáme pomocnou ruku. Poskytujeme nebankovní úvěry od soukromích věřitelů. email:

Vložil/a j.sredl Vloženo : 04.10.2019 12:32 Kraj:Karlovarský kraj
Úvěr s fixovaným úrokem

Chcete spolehlivě vyřešit vaši finanční situaci, chcete získat finanční nezávislost, nabízím vám úvěry s nízkým úrokem a splatností, kterou je možné přizpůsobit vašim možnostem. Během splácení není problém navýšit nebo snížit měsíční splátky. Úvěr je možný také pro žadatele bez doložitelného příjmu, se záznamem v registrech dlužníků nebo s exekucí. Neváhejte a žádejte ještě dnes na emailu: ketteva795@gmail.com

Vložil/a ketteva Vloženo : 09.08.2019 10:20 Kraj:Královéhradecký kraj
Nabízíme flexibilní úvěry a financování pro různé projekty

Nabízíme flexibilní úvěry a financování pro různé projekty.Tento úvěr umožňuje klientovi využít návratnost za pouhých 4,25% úroků po dobu 3 nebo více let. Můžeme schválit úvěr přímo na váš bankovní účet až do výše 20000000 Kč nebo více v závislosti na částce, kterou chcete pro vaše podnikání. V současné době financujeme: * obchodní expanzi * projekt komerčních nemovitostí * Osobní půjčka a úvěr pro malé a střední podniky jsou otevřeny k dobrému obchodnímu vztahu s vámi, kontaktujte nás E-mail: steeveanabssaz@gmail.com

Vložil/a steeveanabssaz Vloženo : 07.08.2019 11:04 Kraj:Celá ČR
Půjčka s rychlým vyřízením

Soukromý poskytovatel vám nabízí spolehlivé finanční půjčky od 100.000 Kč až do 10.900.000 Kč. Splatnost této půjčky se dá nastavit až na 20 let. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, proto může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Kompletní informovanost o podmínkách poskytnutí je samozřejmostí. Finance můžete využít také na konsolidaci vašich závazků. Vaši žádost posoudím zdarma na emailu: jeffriesrsergy@gmail.com

Vložil/a jeffriesrsergy Vloženo : 05.08.2019 10:17 Kraj:Celá ČR
SONEBA – půjčka se zástavou nemovitosti levně,608 174 900

Americká hypotéka bez registru a poplatku předem na cokoliv. Např. jako řešení exekucí na nemovitosti, sloučení nevýhodných závazků klienta, rekonstrukce nemovitosti, či podnikatelské záměry. Výše půjčky se zástavou až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s délkou splatnosti až 20 let! K bezplatnému a nezávaznému posouzení žádosti není nutné dojíždění ze strany klienta. Ručit lze komerčními, nekomerčními a nemovitostmi třetích osob. V případě vyplacení exekucí z nemovitosti se staneme prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Pro všechnu klientelu po celé ČR zajistíme právní a poradenský servis, prvotní nezávazné posouzení, konzultace a nacenění nemovitosti. Úroková sazba se nemění po celé splátkové období a zákazník má možnost kdykoliv hypotéku bez pokut předčasně doplatit. Smluvní podmínky předloženy všem klientům předem k podrobnému prostudování. Více informací k SONEBA půjčce se zástavou nemovitosti na webu www.americkahypotekabezregistru.cza nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a SONEBA Vloženo : 08.07.2019 16:44 Kraj:Celá ČR
SONEBA podnikatelské půjčky, 608 174 900

Podnikatelské půjčky se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem zajistíme pro všechny živnostníky, OSVČ a firmy po celém území České republiky. Možnost ručení takřka jakéhokoliv typu nemovitosti na území ČR. Výše podnikatelské půjčky až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností až 20 let!. K prvotnímu bezplatnému nezávaznému posouzení žádosti o půjčku není nutná přítomnost klienta. Zdarma po celé ČR pro klienty zajistíme poradenský a právní servis, posouzení žádosti, konzultace a odhad nemovitosti. Předčasně půjčku lze kdykoliv splatit, a bez pokut. Úroková sazba neměnná po celou dobu splátkového období. Smluvní podmínky předloženy klientům předem k podrobnému prozkoumání. Více infopodnikatelský úvěrům SONEBA na www.americkahypotekabezregistru.cznebo na tel. 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 01.07.2019 15:20 Kraj:Celá ČR
Sráží Vás ke dnu vysoké splátky úvěrů a půjček?

Zabýváme se prodejem a odkupem nemovitostí,vyplácením exekucí,vyplácením soukromých a nebankovních půjček jak bonitním tak i nebonitním klientům.Při Vaší žádosti nás zajímá Váš příjem,nezajímají nás registry u bank a nebankovních společností.Vyplácíme půjčky od 10.000,- do 5.000.000,- při zajímavé nabídce i více.Půjčky jsou vyplaceny jak v hotovosti ,tak i na účet s úrokem od 5% za rok.Pokud máte seriozní zájem,napište nám kolik a proč potřebujete půjčit.Vaši žádost zpracujeme okamžitě a výsledek se dozvíte neprodleně!

Vložil/a hanna Vloženo : 03.06.2019 18:16 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka

Zajištění zástavou nemovitosti. Možnost zástavy druhé v pořadí. Délku splatnosti si můžete nastavit dlouhodobě, což umožňuje nižší splátku. Úvěry zajišťujeme rychle a s jasnými podmínkami. Ke klientům přistupujeme individuálně podle jejich potřeb a možností. Možnost konsolidace úvěrů. Exekuce není překážkou. Celý proces Vám podrobně vysvětlíme. Poskytneme vám pomoc v těžkých finančních situacích, kdy klasické instituce selhaly. Půjčky zajišťujeme pro zaměstnance i podnikatele.

Vložil/a Mg. Dagmar Kováčová, Dako-finance Vloženo : 03.06.2019 16:05 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka bez registrů a poplatků

Nebankovní americká hypotéka pro klienty, ke kterým se banky otočily zády. U nás do bankovního registru nekoukáme! Taktéž naši klienti neplatí předem odhad nemovitosti! Půjčit si můžete až 60% hodnoty nemovitosti, dobu splatnosti si můžete natáhnout až na 20 let, samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoli. V případě zájmu stačí vyplnit jednoduchou on-line žádost na www.nebankovnikonsolidace.cz a my vám sami zavoláme. U nás naši klienti nepodepisují žádný notářský zápis či jakékoli jiné tiskopisy, které by mohly být v budoucnu pro klienta jakkoli nebezpečné!

Vložil/a Dana Daňková Vloženo : 31.05.2019 02:30 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka bez náhledu do registrů a bez placení poplatků

Nebankovní americká hypotéka je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Peníze můžete použít na doplacení všech zbytečně drahých půjček, na nové vybavení domácnosti, rozšíření podnikání apod. Do bankovního registru nenahlížíme! Neprovolávejte si kredit. V případě zájmu stačí vyplnit on-line žádost na stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz. Max. druhý den vám zavoláme na naše náklady. Neinkasujeme žádné poplatky!

Vložil/a Dana Daňková Vloženo : 24.05.2019 02:16 Kraj:Celá ČR
Sráží Vás ke dnu vysoké splátky úvěrů a půjček?

Když je čas udělat pořádek, tak jsou tady naše konsolidace a to zejména určené pro problémové klienty kteří nevědí jak udělat fix půjček a sjednotit je do jedné splátky. Co jiného než se zbavit půjček tím že se nechá u Nás udělat konsolidace půjček do jedné flexibilní splátky. Dostatečně se informujte u nás.

Vložil/a hanna Vloženo : 21.05.2019 06:41 Kraj:Ústecký kraj
SONEBA – získejte vyšší finanční obnos na cokoliv, 608 174 900

I přes negativní zápisy v registrech a bez poplatků předem jsme schopni zajistit vyšší finanční obnos oproti zástavě nemovitosti využitelný např. k vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci půjček, k rekonstrukci nemovitosti, nebo k podnikatelským záměrům. Ručit lze nemovitostmi komerčními, nekomerčními, třetích osob a byty družstevními. Výše půjčky se zástavou až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností 1 – 20 let. Prvotní a nezávazné posouzení žádosti se obejde bez nutnosti návštěvy klienta. Po celé ČR zajistíme poradenský a právní servis, konzultace, nezávazné posouzení a odhad nemovitosti – to vše zdarma i v případě pozdějšího storna žádosti. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splátkového období s možností jednorázového uhrazení půjčky se zástavou, a to bez pokut. Úvěrová smlouva za férových a srozumitelných podmínek předem k podrobnému prostudování. Více informací k úvěru oproti zástavě nemovitosti SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 28.04.2019 13:23 Kraj:Celá ČR
rychlá nabídka půjčky 24h

Dobrý den, Hledáte půjčku, která buď oživí vaše aktivity, pro realizaci projektu, nebo si koupíte byt, ale bohužel vám banka dá za podmínek, které nemůžete. Žádné další starosti, půjčuji od 20000 do 9000000, - Kč všem, kteří jsou schopni splnit podmínky pro získání určitého úvěru s úrokovou sazbou 2%. Buď potřebujete naléhavé peníze z jiných důvodů. Pro více informací kontaktujte mě. E-mail: llobitfrancoise19@gmail.com

Vložil/a francoise Vloženo : 14.04.2019 15:20 Kraj:Celá ČR
Půjčky se zástavou nemovitostí

Nehledíme do registrů, neplatíte žádné poplatky předem, exekuce nejsou překážkou a rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci s návrhem možného řešení. Zapomeňte na zbytečné papírování a zkuste americkou hypotéku s výhodnými podmínkami a kontaktujte nás. Půjčky jsou určeny pro OSVČ a PO.

Vložil/a Sokola Pavel Vloženo : 27.03.2019 13:01 Kraj:Celá ČR
Rychlé a seriózní půjčky

Máte zájem o seriózní finanční půjčku s nízkou úrokovou sazbou a bez nesmyslných poplatků. V tom případě můžete využít této skvělé nabídky a získat výhodnou finanční půjčku až do maximální výše 5.000.000 Kč. Zaručuji vám rychlé a spolehlivé jednání. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Finance můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Víc informací získáte na emailu: brandonbdelariva.az@gmail.com

Vložil/a brandonbdelariva.az Vloženo : 01.03.2019 11:01 Kraj:Celá ČR