Půjčky články

Řidič hledá

Řidič hledá brigády, spolupráci , záskoky , občasnou práci dle dohody možná i jiná forma spolupráce. Řidičský průkaz A1, B, C, D, E, T, profesák, kompletní ADR 2.1 , 2,2 , 2,3 , 3 , 4,1 , 4,2 , 4,3 , 5,1 , 5,2 , 6,1 , 6,2 , 7 , 8 , 9 strojnický průkaz - Rypadla lopatová kolová , Rypadla lopatová pásová , Nakladače kolové , Nakladače pásové , Dozery a traktory kolové , Válce silniční (vše se spalovacím motorem) , Průkaz vazače - Řetězy vázací , Lana vázací , Průkaz obsluhovatele motorových manipulačních vozíků – Třída II skupiny WI, G, Jeřábnický průkaz - skupiny D, N hledá brigády, spolupráci , záskoky , občasnou práci dle dohody možná i jiná forma spolupráce. . Jak tuzemsko tak zahraničí. Odměňování na ruku, dohodou aj. po vzájemné dohodě. Tel: 606935800 , 737610274

Vložil/a AKM Vloženo : 20.10.2017 22:10 Kraj:Celá ČR
Ivan Leština je podvodník.

Nechá si zaplatit 2000 kč jako vratnou zálohu na cestu.Pak chce adresu a napíše kdy přijede a tím to končí.

Vložil/a Valerie Vloženo : 01.10.2017 19:53 Kraj:Celá ČR
Pozor

Pozor na paní sarku Martinkova. Chce poplatek 500.korun A pak vam nic nedá. Ani se neozve.rychle půjčky tel.730638446

Vložil/a Lada Vloženo : 17.09.2017 20:11 Kraj:Celá ČR
Půjčky bez potvrzení příjmů Vás mohou i zadlužit

Pokud nemáte příjem a hledáte nabídku půjčky, která by byla pro Vás přijatelná, dejte si velký pozor, neboť většinou půjčky, kde se neprokazuje příjem, mohou být velmi rizikové a obzvlášť nebezpečné. Dle novely zákona o spotřebitelském zákonu, je tahle forma půjček přísně zakázaná, ale jsou poskytovatele kteří nabízí půjčky ne-spotřebitelské, kde mají možnost Váš příjem nezkoumat a hotovost Vám nabídnou. Většinou se jedná o produkty z vyšší úrokovou sazbou a tak se lehko může stát, že se můžete dostat díky těmto nabídkám půjčky do svízelné situace, kdy není cesty spět, jen pomocí oddlužení.

Vložil/a Snadná Inzerce Vloženo : 10.07.2017 19:15 Kraj:Celá ČR
Půjčka na směnku ihned na ruku

Půjčka na směnku ihned na ruku Lidé kteří využili mnoho různých způsobu, aby získali možnost v různých odvětví bankovních i nebankovních sektorů a nakonec neuspěli, tak začali využívat formu půjček jiným způsobem, zejména na daný výraz půjčky na směnku. Půjčky na směnku i podmínky jejich poskytnutí jsou důležité Pokud žadatel neuspěl jinde, snaží se využít cestu jinou, ať od soukromých osob, či půjčky na směnku, kde je velmi důležité prostudovat veškeré podmínky, nejlépe je ověřit svým právním zástupcem. Jsou poskytovatele, kteří tenhle typ půjček nabízí čestně a za výhodných podmínek, ale také se můžete setkat s neférovou nabídkou, která Vám může obrátit život naruby. Mezi nejčastější prohřešky se řadí vysoké riziko úrokové sazby, která se může vyšplhat na neúnosnou splátku, kterou žadatel nemá šanci splatit a obrací se poté na různé oddlužovací společnosti, či se snaží závazek sjednotit, nebo-li pře-úvěrovat přes další nebankovní institucí či soukromou osobu. Co je směnka Směnka je cenný papír, kterým věřitel zajišťuje svou pohledávku, vůči žadateli. Se směnkou je možno nadále obchodovat a dá se i prodat další osobě, žadatel, který tento cenný papír podepsal, se zavazuje ručením, celým svým majetkem. Důkladně proto radíme, buďte velmi obezřetní a veškeré podmínky poskytnutí půjčky na směnku, ať od soukromníku, ihned na ruku i dalších těchto rychlých půjček, si pořádně prostudujte. Směnka musí obsahovat určité právní náležitosti Mezi základním prvkem, aby byla směnka platná, je zákonný obsah. Mezi zásadní prvek patří náležitost, že se jedná o směnku, musí být uvedená celková výše částky, včetně konečné, splatné spotřebitelem. Dalším prvkem jsou údaje o žadateli, který se směnkou zavazuje, včetně místa uzavření, které osobě musí být uvedená výše směnky zaplacena a to včetně vlastnoručního podpisu soukromé osoby, která směnku vystavila.

Vložil/a článek Vloženo : 20.04.2017 10:28 Kraj:Celá ČR