Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

Žádné poplatky ani registry

Chcete půjčku na to abyste mohli vyplatit sebe či svoji nemovitost z dluhů? Nikdo vám nechce pomoci a vám se hroutí půda pod nohama? Tak neváhejte oslovit nás. Poskytneme nebankovní půjčku bez poplatků a dokonce i bez nahlížení do registrů. Naše nebankovní půjčka je spolehlivá, rychlá ale hlavně nikoho nezatíží. Naše půjčka pomůže. Požádejte si o ni ihned a to přímo na našich internetových stránkách. Celý proces zcela zdarma a rychle. Více na http://onlinepujckado24hodin.net

Vložil/a Richard Slaný Vloženo : 19.02.2018 10:27 Kraj:Celá ČR
Řešíte oddlužení?

Už si nevíte rady? Dluhy Vám přerůstají přes hlavu? Nabízíme Vám pomoc při Vašich finančních potíží: oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, výkup nemovitosti a další. Využijte naší pomoci kde Vás provedeme celým procesem. Pomůžeme Vám najít opět smysl života. Stačí poslat sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 18.02.2018 09:50 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti

Klíč k jednomu z našich produktů, který si umí poradit s jakoukoliv právní vadou, klientům pomoci vyřešit jejich tíživou finanční situaci a mnohým z nich také zachránit střechu nad hlavou. Vyplatíme exekuce, zástavní práva i další závazky na LV a dáme Vám šanci odkoupit si nemovitost zpět a zachovat ji v rodině. Je to okamžik, který se některým může stát pouze jednou za život. S celorepublikovou působností vykupujeme až do výše 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Vše se odvíjí od individuálního posouzení klienta.

Vložil/a TRIGRAM FRO Vloženo : 15.02.2018 21:29 Kraj:Celá ČR
SONEBA – vyplacení exekucí, konsolidace půjček, 608 174 900

Oproti zástavě nemovitosti zajistíme sloučení veškerých vašich závazků, konsolidaci nevýhodných úvěrů, vyplacení zástav a exekucí na nemovitosti apod. Výše financí až do 60% z tržní ceny nemovitosti se splatností 1-20 let. Možnost ručení prakticky všech typů nemovitostí na území ČR, včetně nemovitostí třetích osob. Zdarma prvotní nezávazné posouzení žádosti a nabídka vhodného produktu půjčky (bez nutnosti dojíždění), poradenství, konzultace a nacenění nemovitosti. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátek. Možnost předčasného doplacení úvěru bez inkasovaných sankcí. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování. Více informací ke konsolidaci a vyplacení exekucí SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 04.02.2018 15:09 Kraj:Celá ČR
Nebankovní půjčky s férovým jednáním

Chcete nebankovní půjčku, která pro Vás bude výhodná a nebudete zbytečně muset dokládat příjem či se obávat náhledů do registrů? Tak jste ji konečně našli. Nebankovní půjčka od soukromého investora je přesně to co jste hledali a také to co hledá každý klient. Férové podmínky, nízké splátky a ještě k tomu vyplacení v hotovosti. Získat půjčku nebylo nejspíše nikdy tak snadné. Požádejte si o půjčku nyní. Více na http://pujckado24hodin.net

Vložil/a Půjčka do 24 hodin Vloženo : 31.01.2018 09:53 Kraj:Celá ČR
Všichni mají šanci najít finance zde

Každý má šanci - Půjčky, exekuce, insolvence, směnky. 40.000. – 1.800.000. Hledáte půjčku, chcete vyřešit exekuce, máte zájem o insolvenci. Máme řešení opravdu zcela pro každého. Můžete se na nás spolehnout nabízíme kvalitu a několikaletou praxi. Pomůžeme Vám získat rychlou nebankovní půjčku. Žadatelé : zaměstnanci, podnikatelé, důchodci, matky na mateřské, i bez příjmu. Běžná doba zpracování je pouze 60 minut. Je to opravdu velmi rychlá a spolehlivá nabídka, kterou by jste měli vyzkoušet pokud máte finanční problém. Nabízíme garanci, spolehlivost, rychlost. Pro další informace mne kontaktujte: hb03.1959@gmail.com Vložil/a: finanční servis Email: hb03.1959@gmail.com sekce: Půjčka bez registru lokalita: Celá ČR

Vložil/a brigazi777 Vloženo : 28.01.2018 13:03 Kraj:Celá ČR
Exekuce dražby

Vyplatíme rychle Vaši exekuci nebo dražbu a to až do 70% odhadu Vaší nemovitosti.Pro rychlé vyřízení volejte nebo nechte sms.Na maily z časových důvodů nereagujeme.Bez poplatků předem.

Vložil/a bl finance Vloženo : 23.01.2018 11:56 Kraj:Celá ČR
SONEBA – rychlá konsolidace se zástavou 608 174 900

Ke sloučení všech vašich závazků jako jsou exekuce, zástavy, nevýhodné půjčky, úvěry, kontokorenty, kreditní karty atd. zajistíme po celé ČR oproti zástavě nemovitého majetku levnou a rychlou nebankovní americkou hypotéku bez registru a poplatku předem. Výše hypotéky se odvijí od lokality, typu a stavu nemovitosti, může dosáhnout až výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 1-20 let. Zdarma posouzení žádosti bez nutností dojíždění, poradenství, konzultace a nacenění nemovitosti. Pevná úroková sazba po celou dobu splácení. Možnost jednorázového uhrazení americké hypotéky bez pokut. Úvěrová smlouva za poctivých podmínek předem k podrobnému prostudování. Více informací k levné a rychlé nebankovní konsolidaci SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Soneba Vloženo : 01.01.2018 16:55 Kraj:Celá ČR
Máte exekuce váznoucí na vaši nemovitosti

Nevíte vůbec, jakým způsobem svou tíživou situaci vyřešit, hrozí vám exekuce na nemovitost a nebo různá další exekuční řízení, kterého by jste se rádi zbavili? Máme pro vás velmi lukrativní nabídku, jak vám pomoct finanční injekcí a zbavit vás nevýhodných půjček a zároveň exekucí, kde by proběhla konsolidace, formou zástavy. Velkou výhodou u nás je, že exekuce na nemovitosti vyplácíme rychle, efektivně, neplatíte nic předem ani odhad, který jindy vychází nehorázné sumy, když se připočte cestovné a další okolnosti okolo. Vše zdarma vyřídíte z pohodlí vašeho domova a nikoho z vás to nebude nic stát. Bojíte se nevýhodných podmínek? Smlouvy jsou připravené k náhledu a až poté k následnému podpisu. Pokud pocházíte z Prahy, Brna, Ostravy či jiné lokality, nemusíte se obávat, přijedeme za vámi kdykoli a kamkoli po ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 16:20 Kraj:Celá ČR
Peníze v hotovosti při podpisu

Úvěr ze soukromých zdrojů pro majitele nebo spolumajitele nemovitosti. Do 150.000,- za určitých podmínek není nutná zástava. Může žádat i jeden z manželů v případě sjm. Pro vyšší částky je nutné zástavní právo smluvní. U obou typů úvěru vyplácím peníze v hotovosti ihned při podpisu smlouvy, žádné zdlouhavé vyřizování a NIKDY žádné poplatky dopředu. Přijedu za Vámi po celé ČR, peníze můžete mít do tří dnů od žádosti. Nebojte se mi zavolat nebo napsat. Ing.Pokorná 777 573396 dapex.pokorna@gmail.com

Vložil/a ing.Pokorná Vloženo : 13.12.2017 19:36 Kraj:Celá ČR
Řešení pro vaše finanční starosti

Získejte ještě dnes tuto půjčky s nízkou úrokovou sazbou. Výhodné podmínky poskytnutí pro všechny žadatele, můžete žádat o půjčku od 50.000 Kč do 2.000.000 Kč. Splatnost půjčky se dá nastavit až na 240 měsíců. Rychlé vyřízení celé půjčky i s vyplacením financí už do 48 hodin. O půjčku může žádat každý občan České republiky starší osmnácti let. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: kv75117@gmail.com

Vložil/a Kelvin Patrick Vloženo : 13.11.2017 19:32 Kraj:Celá ČR
SONEBA – konsolidace, exekuce nemovitosti, 608 174 900

Levná, výhodná a rychlá nebankovní americká hypotéka vhodná ke sloučení všech vašich závazků jako jsou exekuce, zástavy na nemovitosti, nevýhodné úvěry, půjčky, kontokorenty, kreditní karty apod. Bez registru a poplatku předem po celé ČR neúčelové finance až do 60% z tržní ceny nemovitosti s dobou splatnosti od 1 roku do 20- ti let. Možnost zástavy pouze nemovitosti na území ČR, ale taktéž nemovitosti třetí osoby. Zdarma zajistíme veškerý právní a poradenský servis, konzultace, nezávazné prvotní posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění a nacenění nemovitosti. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splátek, možnost předčasného uhrazení hypotéky bez pokut. Úvěrovou smlouvu za seriózních podmínek zasíláme klientům předem k podrobnému prostudování Více informací ke konsolidaci půjček SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 12.11.2017 19:59 Kraj:Celá ČR
Rychlá půjčka na splátky

Potřebujete peníze a banka Vám nepůjčí? Potřebujete peníze na sloučení Vašich stávajících úvěrů a půjček? Máte exekuce a nechcete přijít o nemovitost? Rádi Vám poskytneme nezávazné informace o řešení Vaší situace. Navštivte naše stránky a kontaktujte nás. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Pastor Nilson Vloženo : 06.11.2017 20:36 Kraj:Celá ČR
Nabízíme rychlé půjčky

Nabízíme rychlé půjčky s vyplacením na účet do 24 hodin od schválení žádosti pro zaměstnance po zkušební době, důchodce a OSVČ! Půjčky pro OSVČ 30.000Kč pouze na OP! neptáme se na co peníze potřebujete, jestli na dovolenou nebo na auto.... Půjčky až do výše 200.000Kč. Zavolejte nebo napište - ozveme se Vám

Vložil/a pincova Vloženo : 06.11.2017 06:50 Kraj:Celá ČR
Exekuce nemovitostí vyplatíme ihned

Potřebujete vyřešit exekuce na nemovitosti, tak snadnou cestou je vyřešíte u nás. Vyplácíme exekuce velmi rychle, předem se u nás nic neplatí a velkou výhodou, je odhad nemovitostí zdarma. Exekuce na nemovitosti vyplatíme, případně poskytneme hotovost na vyplacení. Stačí zavolat na číslo 720 103 104.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 31.10.2017 17:22 Kraj:Celá ČR