Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

půjčky na vyplacení exekucí

Poskytneme vám finance na konsolidaci, podnikání, vyplacení exekuce. Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky s dobou splatnosti až 20 let. Podmínka je ručení vhodnou nemovitosti, dr. bytem popřípadě pozemkem.. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli klientovi bezkonkurenční podmínky. Konzultace a je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Výkup nemovitosti s nájmem je poslední možnost jak se oddlužit, vyplatit exekuce a nepřijít tak o střechu nad hlavou. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme . Bydlíte v pronájmu a nepřišli jste o střechu nad hlavou. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Nevyžadujeme kauci z pronájmu Přijedeme za vámi. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vložil/a Šárka Púčeková Vloženo : 10.04.2019 16:44 Kraj:Celá ČR
půjčky na vyplacení exekucí na nemovitostí

Poskytneme vám finance na konsolidaci, podnikání, vyplacení exekuce. Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky s dobou splatnosti až 20 let. Podmínka je ručení vhodnou nemovitosti, dr. bytem popřípadě pozemkem.. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli klientovi bezkonkurenční podmínky. Konzultace a je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Šárka Púčeková Vloženo : 02.04.2019 20:02 Kraj:Celá ČR
Vyplácení exekucí na nemovitosti

Rychle a spolehlivě vyplatíme veškeré exekuce a zástavy na Vaší nemovitosti. Délku splátky je možné nastavit až na 25 let. Jasné a čitelné podmínky.

Vložil/a Dagmar Kováčová Vloženo : 01.04.2019 10:44 Kraj:Celá ČR
půjčky na vyplacení exekucí

Poskytneme vám finance na konsolidaci, podnikání, vyplacení exekuce. Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky s dobou splatnosti až 20 let. Podmínka je ručení vhodnou nemovitosti, dr. bytem popřípadě pozemkem.. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli klientovi bezkonkurenční podmínky. Konzultace a je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Výkup nemovitosti s nájmem je poslední možnost jak se oddlužit, vyplatit exekuce a nepřijít tak o střechu nad hlavou. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme . Bydlíte v pronájmu a nepřišli jste o střechu nad hlavou. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Nevyžadujeme kauci z pronájmu Přijedeme za vámi. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vložil/a Šárka Púčeková Vloženo : 29.03.2019 15:31 Kraj:Celá ČR
Vyplácení exekucí na nemovitosti

Vaši exekuci vyplatíme rychle a spolehlivě. Ke klientům máme individuální přístup podle jejich možností a potřeb. Zajistíme komunikaci s věřiteli. Bez poplatků předem.

Vložil/a Mgr. Dagmar Kováčová Vloženo : 28.03.2019 00:16 Kraj:Celá ČR
SONEBA – hypotéka bez registru na cokoliv, 608 174 900

Pro všechny klienty zajistíme po celé ČR neúčelové úvěry se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem. Finance až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s délkou splatnosti až 20 let vhodné např. k vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných závazků, k rekonstrukci nemovitosti, k rozjetí či rozříření podnikání apod. Možnost ručení nemovitostí komerčních, nekomerčních, družstevních bytů i nemovitostí třetích osob. K prvotnímu posouzení žádosti není nutné dojíždění ze strany žadatele. Zdarma pro všechny zajistíme nezávazné posouzení žádosti, poradenský a právní servis, konzultace a nacenění nemovitosti. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splácení. Jednorázové uhrazení půjčky se zástavou je možné kdykoliv a bez pokut. Úvěrová smlouva za férových a jasných podmínek předem k podrobnému prověření. Více informací k půjčce se zástavou nemovitosti SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 04.03.2019 16:40 Kraj:Celá ČR
Moc prosím

Dobrý den, potřebovala bych nutně pomoc. Akorát jsem teď ještě na rodičovské dovolené (od půlky března nastupuji brigadne a od května už normálně) a mám záznam v Solusu a exekuci. Mám více půjček a chtěla bych je zaplatit a splácet jen jednu. Mám nemovitost, akorát je na hypotéku a je na ní už i ta exekuce. Tu potřebuji teď hlavně zaplatit. Tak nevím zda je to možné? Za všechny nabídky předem moc děkuji

Vložil/a Monika Vloženo : 20.02.2019 20:43 Kraj:Celá ČR
Příprava projektu

Chtěli byste požádat o zabezpečenou, spolehlivou, rychlou a jednoduchou půjčku na projekt nemovitostí, nákup automobilu, projekt studia, rozšíření společnosti nebo realizaci snu jakéhokoli druhu?Měření aktuální finanční možnosti, které máme a které jsou v rámci své pásem, jsme rádi, že bude informovat každého, kdo chce uzavřít smlouvu jediný úvěr, který jsme jim úvěr v rozmezí od 20000 do 750000 Kč vratné z nabídky 1800 Kč / měsíc, se kterými se dají snadno zvládnout. Je přístupná po celou dobu pro všechny vaše projekty, vaše výdaje a vaše nepředvídatelné. Zvolíte požadovanou částku a měsíční platbu, která odpovídá vašemu rozpočtu. Vaše měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použitou částku. Vaše hotovostní rezerva je k dispozici bez dokladu o použití s ??úrokovou sazbou ve výši 3% ročně.Pro všechny vaše požadavky na zabezpečené, spolehlivé a jednoduché půjčky nás kontaktujte na následující adrese: E-MAIL: fb06.1961@gmail.com

Vložil/a BARROSINVESTOR Vloženo : 12.02.2019 11:56 Kraj:Celá ČR
Realizujte své projekty

Nabízíme půjčky od 10 000 do 200 000 Kč se splatností od 12 do 60 měsíců. Například úvěr ve výši 40 000 Kč, ve lhůtě 48 měsíců po vrácení 1 508 Kč, což představuje celkem nedoplatky ve výši 72 384 Kč, úrokové sazby a RPSN od 38,32%. Po dokončení bonus za plnou náhradu, naleznete 18 096 Kč, tedy celkem 54 288 Kč (což odpovídá úrokové sazby 17.08%). Platba nezahrnuje žádné poplatky za pomocné služby. Makléř působí jako zprostředkovatel spojené s Profi Credit Czech as je oprávněna spolupracovat při uzavření smlouvy o hypotečním úvěru a zákaznickou podporu po uzavření smlouvy o úvěru. Neexistují žádné drahé telefonní hovory, žádná záruka na nemovitost, žádné předzmluvné poplatky. Máme licenci od ČNB. Pokud máte prokázaný příjem a platné identifikační číslo, respektujete základní podmínky úvěru. Doklad o důchodu lze považovat za zaměstnání, podnikání nebo příjem (ne sociální dávky nebo dávky v nezaměstnanosti). Cizinci potřebují trvalý pobyt v České republice. Web: www.pujckypraha.net Kontakt: jonassonmorris@gmail.com

Vložil/a morris Vloženo : 22.01.2019 10:34 Kraj:Celá ČR
Vyplatíme dluhy či exekuce z nemovitosti!

Hledáte řešení svých dluhů, exekucí? Řešíme i podíl u BD! Nabízíme pomoc při řešení: oddlužení, oddlužení nemovitosti bez insolvence, vyplacení dluhů či exekucí z nemovitosti, výkup nemovitosti a další. Chcete vyřešit svou situaci? Pak nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme Vám s vyřešením Vašich problémů. Svěřte své problémy do rukou profesionálů Nabízíme Vám vždy profesionální služby po celé ČR.

Vložil/a info Machová Vloženo : 20.01.2019 09:07 Kraj:Celá ČR
Řešení problémů s dluhy, exekucemi, půjčkami.

Dostali jste se do špatné finanční situace a nevíte si rady, jak se vrátit do normálního života, pomůžeme Vám. Již více jak 10 let se pohybuje ve finanční sféře, každý den pracujeme s lidmi, kteří se trápí nad množstvím malých půjček, exekucí, nevýhodných zástav, které se velmi rychle navýší na i statisícové někdy i mnohem vyšší částky. Vzhledem ke zkušenostem, které v tomto oboru máme, přistupujeme ke každému klientovi individuálně, probereme s nimi jejich současnou finanční situaci. Klient si sám vybere, jakým způsobem svoje problémy řešit. Půjčky, případně úvěry poskytujeme pouze na zástavu nemovitosti, tak, aby klientům vyhovovala výše splátek, doba splácení atd. Nabízíme i výkup nemovitostí, bohužel, někdy i výkup nemovitostí, může lidem pomoci ukončit špatnou finanční situaci a začít prostě znovu, čistě a bez dluhů. Za naše služby neplatíte žádné poplatky ani zálohy předem. Nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry, ale poradíme všem.

Vložil/a Qwerno Invest a.s. Vloženo : 07.01.2019 14:49 Kraj:Olomoucký kraj
SONEBA – exekuce z nemovitosti rychle, 608 174 900

Rychlé a levné vyplacení exekucí a další konsolidace závazků pro všechny klienty, kteří nemají možnost žádat o úvěr v bance a kteří mají možnost ručit nemovitostí. Americká hypotéka bez registru a poplatku předem až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s délkou splatnosti až 20 let! Možnost ručení nemovitostmi komerčními, nekomerčními, byty družstevními a nemovitostmi třetích osob. K prvotní žádosti a posouzení není nutná návštěva klienta. Zajistíme zdarma po celém území ČR nezávazné posouzení žádosti, veškeré konzultace, poradenský servis, právní servis a nacenění nemovitosti. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splácení hypotéky je pevná a neměnná. Americká hypotéka lze kdykoliv bez sankcí předem doplatit. Smluvní podmínky za férových a jasných podmínek předem zasílány elektronicky předem k prostudování. Více informací k americké hypotéce SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 06.01.2019 13:17 Kraj:Celá ČR
Je Vám více než 18 let a jste občan České Republiky?

Půjčím všem, co potřebují finanční pomoc. Je Vám více než 18 let a jste občan České Republiky? Poskytnu Vám úvěr, bez toho abyste dokládali příjem, bez prokazování účelu, bez zástavy nemovitostí, bez ručitele, bez zbytečných poplatků a bez náhledu do registrů. Podpis veškerých smluv je uskutečněn výhradně osobně. Jednám rychle a solidně. Schůzka je možná uskutečnit, ve vašem městě. Pište prosím na email: abdullatifjameel120@gmail.com

Vložil/a Abdul-Latif Jameel Vloženo : 17.12.2018 19:48 Kraj:Celá ČR
Příležitost Brzy je to Nový rok

Dobrý den, máte finanční problémy a potíže při získávání půjček od místních bank a dalších finančních institucí. Nabízím 3% úvěry s nízkou úrokovou sazbou bez nějaké kreditní šeky, která jim pomůže vstoupit do konsolidačních půjček, které nabízejí osobní půjčky. kontaktujte mě prosím poštou: sarbinekavaldo25@gmail.com

Vložil/a Sarbine Vloženo : 07.12.2018 13:54 Kraj:Liberecký kraj
Vyplácení exekucí, rychlý výkup nemovitostí

Vyplácení exekucí a nevýhodných zástav-i družstevní byty,rychlý výkup nemovitostí-i s možností, dále ve své nemovitosti zůstat. Půjčky a úvěry-i bez zajištění. Samozřejmě , nikdy neplatíte žádné platby předem.

Vložil/a Petr Křížek Vloženo : 03.12.2018 17:27 Kraj:Celá ČR