Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

SONEBA – exekuce z nemovitosti, konsolidace půjček 608 174 900

Dostali jste se do finanční tísně, potřebujete sloučit své závazky, máte zápisy v registrech dlužníků a banky vám zamítly úvěr? Dlouhodobě po celé ČR zajišťujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem, a to až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti a déllkou splatnosti 1 – 20 let. Půjčka vhodná k podnikatelským účelům, ke konsolidaci všech nevýhodných závazků, k vyplacení exekucí, k rekonstrukci nemovitosti apod. Do zástavy lze použít prakticky všech nemovitostí na území ČR, nemovitostí třetích osob a bytů družstevních. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátek, možnost jednorázového doplacení půjčky, a to bez inkasovaných penále. Zdarma po celé ČR zajistíme prvotní nezávazné posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění klienta, konzultace, poradenský a právní servis a nacenění nemovitosti. V případě vyplacení exekucí se stáváme prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k podrobnému prostudování. Více informací k úvěru se zástavou SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 23.04.2018 13:26 Kraj:Celá ČR
Vyplacení exekuce

Nabizime vyplacení exekuce, nevýhodných zastav, zachrání mě Vas domov před drazbou. Možnost odokupu nemovitosti s následným pronájmem a možnosti zpětného odkupu do Vašeho vlastnictvi. Veškeré pohledávky vyplatime, s exekutory vše vyřešíme za Vas. Bez jakýchkoliv poplatků předem.

Vložil/a Finance- real Vloženo : 17.04.2018 09:10 Kraj:Celá ČR
Nabídka půjček bez protokolu

Nabídka půjček bez protokolu Urgentní půjčka, mají úvěry ve výši 5000 Kč na 900 000 Kč bez ověření příjmu bez kreditního auditu úvěry úřad k podnikání konsolidace dluhy doporučit, abyste blacklist obnovit jeho historii pokrývá všechny Provincie Další informace. E-mailové: martinedubois422@gmail.com

Vložil/a martine Vloženo : 12.04.2018 15:40 Kraj:Královéhradecký kraj
Soukromé finance

Potřebujete pujčku! Máte čím ručit? - Nemovitost,Pozemek,Chata.Automobil atd..Pujčíme vám na zástavu . Vyplatím vaše dluhy, exekuce, dražby,nemovitost z insolvence,nebo i podíli nemovitostí, drahé půjčky na Vaší nemovitosti. Rychlé vyřízení bez poplatku předem. Vše právně zajištěno!!!pište volejte. pujcky-zastavy@centrum.cz Tel - 735751500

Vložil/a Anna Laznová Vloženo : 05.04.2018 21:59 Kraj:Celá ČR
Nezvládáte své splátky?

Dostáváte upomínky nebo výhrůžné sms? Nemáte na splátky a nevíte kudy kam? Neničte sebe ani svou rodinu a začněte řešit svůj problém. Nabízíme pomoc ve vaší tíživé situaci,: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, vyplacení exekuce z nemovitosti, hypopůjčka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 01.04.2018 09:07 Kraj:Celá ČR
Půjčky se zástavou nemovitostí a vyplacením exekucí

Potřebujete půjčku, nebo máte exekuce na nemovitosti? Velmi rychlá půjčka na exekuce nemovitostí, bez poplatku předem, exekuce nemovitostí vyplácíme rychle, předem nic neplatíte a odhad včetně právního servisů je zdarma. Potřebujete řešit exekuce nemovitostí, rozhodně se na nás obraťte a exekuce řešte ihned.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 27.03.2018 17:43 Kraj:Celá ČR
Dluhy jsou noční můrou?

Ocitli jste se v těžké životní situaci? Dluhy začnou kvůli pokutám a úrokům z prodlení narůstat, exekutor klepe na dveře a veškeré životní jistoty zmizí. Nabízíme pomoc: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, hypopůjčky a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 11.03.2018 09:47 Kraj:Celá ČR
SONEBA – vyplacení exekucí, konsolidace úvěrů, 608 174 900

Půjčka se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem do 60% z tržní hodnoty nemovitosti vhodná k podnikatelským záměrům, k vyplacení exekucí a zástav z nemovitosti, ke konsolidaci půjček, úvěrů, kontokorentů, kreditních karet, leasingů apod. Možnost ručení prakticky všech nemovitostí na území ČR. Pro prvotní posouzení žádosti není nutné dojíždění ze strany klienta. Zdarma po celé ČR zajistíme poradenský a právní servis, konzultace a nacenění nemovitosti. V případe vyplacení exekucí se stáváme prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splátek s možností předčasného uhrazení hypotéky, a to bez inkasovaných penále. Smluvní podmínky za poctivých a jasných podmínek předem k prostudování. Více informací k vyplacení exekucí a konsolidaci SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 25.02.2018 17:12 Kraj:Celá ČR
Pokud máte exekuce, vyplatíme je

Máte exekuce a potřebujete je vyplatit a vůbec nikdo vám nechce půjčit, nebo žádají poplatek za půjčku předem? U nás se nic předem za půjčku neplatí, jedná se o půjčku s ručením nemovitostí, která je i na vyplacení exekucí a dalších závazku. Mezi velkou výhodou je to, že vyplatíme exekuce ihned a navíc neplatíte žádný odhad a cestu, vše hradí firma. Je jedno, zda pocházíte z Prahy, Ostravy a nebo vesnice, půjčka na vyplacení exekuce je poskytnuta všem, kteří mají trvalý pobyt v ČR a jejich nemovitost se nachází také v oblasti České Republiky. Zažádejte si o půjčku na exekuci ihned, stačí na vás zanechat telefon a my se vám ozveme co nejdříve.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 25.02.2018 10:57 Kraj:Celá ČR
Řešíte dluhy na nemovitosti?

Víte, že počty lidí s exekucí majetku vytrvale rostou a jen za minulý rok jich navzdory příznivému vývoji ekonomiky přibylo 31 000. Máte nemovitost v exekuci nebo Vám hrozí exekuce? Nečekejte až bude pozdě! Strach vám problémy nevyřeší! Pomůžeme Vám se opět postavit na vlastní nohy. Neslibujeme jednáme, nabízíme pomoc, oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 25.02.2018 09:14 Kraj:Celá ČR
I Vám můžeme poskytnout půjčku

Když ostatní společnosti zamítnou půjčku, protože máte negativní záznam v registru nebo protože nemůžete doložit příjem tak nezoufejte a požádejte si o půjčku u nás. Nepotřebujeme doložit příjem a hlavně nenahlížíme do registrů. Nemáme důvod Vám zamítnout půjčku, pokud ji potřebujete a hlavně pokud jste schopni ji splácet. Požádejte nás o půjčku ihned. Více na http://bezregistru-online-pujcka.cz

Vložil/a Online půjčka Vloženo : 21.02.2018 08:32 Kraj:Celá ČR
Žádné poplatky ani registry

Chcete půjčku na to abyste mohli vyplatit sebe či svoji nemovitost z dluhů? Nikdo vám nechce pomoci a vám se hroutí půda pod nohama? Tak neváhejte oslovit nás. Poskytneme nebankovní půjčku bez poplatků a dokonce i bez nahlížení do registrů. Naše nebankovní půjčka je spolehlivá, rychlá ale hlavně nikoho nezatíží. Naše půjčka pomůže. Požádejte si o ni ihned a to přímo na našich internetových stránkách. Celý proces zcela zdarma a rychle. Více na http://onlinepujckado24hodin.net

Vložil/a Richard Slaný Vloženo : 19.02.2018 10:27 Kraj:Celá ČR
Řešíte oddlužení?

Už si nevíte rady? Dluhy Vám přerůstají přes hlavu? Nabízíme Vám pomoc při Vašich finančních potíží: oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, výkup nemovitosti a další. Využijte naší pomoci kde Vás provedeme celým procesem. Pomůžeme Vám najít opět smysl života. Stačí poslat sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 18.02.2018 09:50 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti

Klíč k jednomu z našich produktů, který si umí poradit s jakoukoliv právní vadou, klientům pomoci vyřešit jejich tíživou finanční situaci a mnohým z nich také zachránit střechu nad hlavou. Vyplatíme exekuce, zástavní práva i další závazky na LV a dáme Vám šanci odkoupit si nemovitost zpět a zachovat ji v rodině. Je to okamžik, který se některým může stát pouze jednou za život. S celorepublikovou působností vykupujeme až do výše 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Vše se odvíjí od individuálního posouzení klienta.

Vložil/a TRIGRAM FRO Vloženo : 15.02.2018 21:29 Kraj:Celá ČR
SONEBA – vyplacení exekucí, konsolidace půjček, 608 174 900

Oproti zástavě nemovitosti zajistíme sloučení veškerých vašich závazků, konsolidaci nevýhodných úvěrů, vyplacení zástav a exekucí na nemovitosti apod. Výše financí až do 60% z tržní ceny nemovitosti se splatností 1-20 let. Možnost ručení prakticky všech typů nemovitostí na území ČR, včetně nemovitostí třetích osob. Zdarma prvotní nezávazné posouzení žádosti a nabídka vhodného produktu půjčky (bez nutnosti dojíždění), poradenství, konzultace a nacenění nemovitosti. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátek. Možnost předčasného doplacení úvěru bez inkasovaných sankcí. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování. Více informací ke konsolidaci a vyplacení exekucí SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 04.02.2018 15:09 Kraj:Celá ČR