Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

Americká hypotéka SONEBA na vyplacení exekucí, 608 174 900

Nebankovní americká hypotéka bez registru a poplatku předem vhodná pro všechny klienty, kteří nemají možnost žádat o úvěr v bance. Rychlé a výhodné finance se zástavou nemovitosti využitelné k vyplacení exekucí, ke konsolidaci půjček, k rekonstrukci nemovitosti či k podnikatelským záměrům. Výše americké hypotéky až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností až 20 let! Posouzení žádosti je nezávazné a probíhá bez nutnosti dojíždění ze strany klienta. Ručit lze prakticky kteroukoliv nemovitostí na území ČR, včetně družstevních bytů a nemovitostí třetích osob. Po celé ČR zajistíme poradenský a právní servis, konzultace, nezávazné posouzení žádosti klienta a nacenění nemovitosti. Při odstoupení od žádosti klient neplatí žádné dodatečné poplatky. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splátek s možností předčasného doplacení hypotéky bez pokut. Smluvní podmínky za férových a jasně daných podmínek předem k prostudování. Více informací nebankovní americké hypotéce SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a SONEBA Vloženo : 25.09.2018 12:40 Kraj:Celá ČR
Půjčky výhodně bez čekání

Mám pro Vás lukrativní nabídku půjčky, s možností poskytnutí financí až do 250000 eur. Napište mi o jako částku máte zájem a kolik můžete měsíčně splácet. Obratem pošlu nezávaznou nabídku, kterou mohu po schválení vyplatit. Rychlé vyplacení a profesionální jednání samozřejmostí. Poptávejte online na emailu:weiszova.vera@seznam.cz

Vložil/a vera Vloženo : 25.09.2018 07:38 Kraj:Celá ČR
Vyplatíme exekuce na vaší nemovitosti - bez poplatků!

Již 15 let úspěšně zachraňujeme nemovitosti ze spárů exekutorů i dražebních společností. Byla na vaši nemovitost uvalena exekuce? Hrozí vám, že vás exekutor připraví o střechu nad hlavou? Rozhodně nečekejte, že to nějak dopadne! Stačí vyplnit nezávaznou žádost na našich stránkách a my vám zavoláme na naše náklady! Pracujeme rychle, bez skrytých poplatků a bez náhledu do registrů!

Vložil/a Dana Daňková Vloženo : 05.09.2018 19:15 Kraj:Celá ČR
Vyplacení exekucí nemovitostí

Máte exekuce a potřebujete je vyplatit? Půjčky se zástavou určené i k vyplacení exekucí - bez poplatků předem, odhad zdarma a velmi rychlé a seriózní jednání.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 24.07.2018 12:19 Kraj:Celá ČR
Vyplacení exekucí nemovitostí

Rychlé vyplacení exekucí formou půjčky se zástavou bytu, domu, zahrady, pole, a také družstevních bytů. Velmi výhodné podmínky a především se nic předem neplatí. Odhad nemovitostí je zcela zdarma.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 15.07.2018 17:42 Kraj:Celá ČR
SONEBA – rychlé zbavení exekucí, konsolidace, 608 174 900

Pokud máte zamítlou žádost v bance a potřebujete urychleně řešit vaší finanční situaci, vyzkoušejte půjčku se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem. Výše financí pro potřeby konsolidace a vyplacení exekuce až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až 20 let! K prvotnímu posouzení žádosti a navržení vhodného produktu není nutná návštěva ze strany klienta. Po celé ČR zdarma zajistíme poradenský a právní servis, konzultace a nacenění nemovitosti. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splátek. Možnost předčasného doplacení půjčky bez pokut. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k podrobnému prostudování. Více informací nebankovní hypotéce SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 02.07.2018 14:25 Kraj:Celá ČR
Rychlá půjčka se zástavou,kterou vyřídíte z domova

Nabízíme rychlé půjčky se zástavou nemovitosti, bytu i družstevního a pozemků. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, oddlužení, konsolidaci, exekuce. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splátky si máte možnost rozvrhnout od několika měsíců až na dobu 20-ti let. Půjčku je možné samozřejmě kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Hlavními výhodami naši nabízené půjčky, je rychlé vyřízení již do 48 hodin, nízké měsíční splátky, vyřízení z domova. Nevybíráme poplatky předem, posouzení a zpracování žádosti máte u nás zdarma. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 25.06.2018 12:49 Kraj:Celá ČR
Soukromé finance

Potřebujete pujčku! Máte čím ručit? - Nemovitost,Pozemek,Chata.Automobil atd..Pujčíme vám na zástavu . Vyplatím vaše dluhy, exekuce, dražby,nemovitost z insolvence,nebo i podíli nemovitostí, drahé půjčky na Vaší nemovitosti. Rychlé vyřízení bez poplatku předem. Vše právně zajištěno!!!pište volejte. pujcky-zastavy@centrum.cz 735751500

Vložil/a Anna Laznová Vloženo : 24.06.2018 22:35 Kraj:Celá ČR
Svět půjček

- Výplaty zástav a exekucí. - Zápůjčka na cokoliv s úrokem od 1 % p.m. se zástavou nemovitosti. - Dlouhodobá zápůjčka s úrokem od 6% p.a. se splatností až na 20 let se zástavou Navštivte náš web www.pujckahotovo.cz

Vložil/a REGIS - ON - LINE, s.r.o. Vloženo : 10.06.2018 22:36 Kraj:Celá ČR
Kdo půjčí 100.000? Při rychlém jednání odměna 20.000

Najde se soukromá osoba, která by mě půjčila 100.000 na vyplacení exekuce po mém synovi? Jen čestně. Zrovna minulý týden jsem naletěl jednomu podvodníkovi. Bez jakékoliv platby předem. Děkuji

Vložil/a Petr Vloženo : 08.06.2018 14:13 Kraj:Zlínský kraj
Rychlé oddlužení nemovitosti?

Nemáte na splátky? Dluhy jsou noční můrou? Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme širokou pomoc při řešení finančních problémů:oddlužení, oddlužení nemovitosti, výkup nemovitosti s možností nájmu a další.

Vložil/a info Machová Vloženo : 20.05.2018 10:38 Kraj:Celá ČR
Půjčka pro lidi s exekucí

Získat půjčku od 1 000 Kč do 5 000 000 Kč doposud nebylo tak jednoduché jako nyní s námi! Poskytujeme rychlé nebankovní půjčky bez kontroly v registru a dokazování příjmu ze zaměstnání, půjčka je dosažitelná skutečně pro všechny ve věku od 18 do 65 let. O tuto půjčku můžete požádat jednoduše online na naší webové stránce a peníze Vám můžeme připsat na bankovní účet za čtvrt hodiny! Půjčku je možné samozřejmě vyplatit osobně na jedné z našich poboček na základě zaslané žádosti přes naše webové stránky.

Vložil/a 7Finance s.r.o. Vloženo : 27.04.2018 21:20 Kraj:Celá ČR
SONEBA – exekuce z nemovitosti, konsolidace půjček 608 174 900

Dostali jste se do finanční tísně, potřebujete sloučit své závazky, máte zápisy v registrech dlužníků a banky vám zamítly úvěr? Dlouhodobě po celé ČR zajišťujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem, a to až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti a déllkou splatnosti 1 – 20 let. Půjčka vhodná k podnikatelským účelům, ke konsolidaci všech nevýhodných závazků, k vyplacení exekucí, k rekonstrukci nemovitosti apod. Do zástavy lze použít prakticky všech nemovitostí na území ČR, nemovitostí třetích osob a bytů družstevních. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátek, možnost jednorázového doplacení půjčky, a to bez inkasovaných penále. Zdarma po celé ČR zajistíme prvotní nezávazné posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění klienta, konzultace, poradenský a právní servis a nacenění nemovitosti. V případě vyplacení exekucí se stáváme prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k podrobnému prostudování. Více informací k úvěru se zástavou SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 23.04.2018 13:26 Kraj:Celá ČR
Vyplacení exekuce

Nabizime vyplacení exekuce, nevýhodných zastav, zachrání mě Vas domov před drazbou. Možnost odokupu nemovitosti s následným pronájmem a možnosti zpětného odkupu do Vašeho vlastnictvi. Veškeré pohledávky vyplatime, s exekutory vše vyřešíme za Vas. Bez jakýchkoliv poplatků předem.

Vložil/a Finance- real Vloženo : 17.04.2018 09:10 Kraj:Celá ČR
Nabídka půjček bez protokolu

Nabídka půjček bez protokolu Urgentní půjčka, mají úvěry ve výši 5000 Kč na 900 000 Kč bez ověření příjmu bez kreditního auditu úvěry úřad k podnikání konsolidace dluhy doporučit, abyste blacklist obnovit jeho historii pokrývá všechny Provincie Další informace. E-mailové: martinedubois422@gmail.com

Vložil/a martine Vloženo : 12.04.2018 15:40 Kraj:Královéhradecký kraj