Podejte si zdarma inzerát nabídky nebo poptávky nebankovních půjček.

Konsolidace a refinancování půjček,úvěrů,hypoték

Sráží Vás ke dnu vysoké splátky úvěrů a půjček? Máte na krku exekuci nebo dražbu? Vše se dá vyřešit konsolidací nebo refinancováním či speciálním úvěrem. Nesponzorujte drahé věřitele,ani exekutory!Pište na emaiel: vase.konsolidace@seznam.cz Dlouhodobé úvěry se splatností až 20 let,zpětný leasing nemovitostí,výkup nemovitosti i z insolvenci,či před dražbou až do výše 80% z tržní hodnoty nemovitosti.Přesná nabídnutá cena,bude závislá podle lokality a stavu dané nemovitosti. Čím dříve napíšete,tím lépe pro Vás.

Vložil/a Vase Konsolidace Vloženo : 29.09.2018 16:36 Kraj:Celá ČR
Konsolidace, půjčky

Chcete se zbavit vysokých splátek? Platit jen jednu půjčku a přitom ušetřit na úroku? Konsolidací půjček můžete měsíčně uspořit až několik tisíc korun. Sloučením úvěrů získáte nejen nižší úrokovou sazbu, ale také výhodnější podmínky a zvýšíte si tím životní úroveň. Jedna se o nebankovní společnost nabízíme konsolidaci i spotřebitelské úvěry až do výše 600tis Kč např. 100 000 již od 1990/měs. Za sepsání ani vedeni úvěru nic neplatíte. Nutný příjem a bankovní účet. Pro více info pište do zpráv. Vše bez poplatku. http://www.konsolidacepujcky.eu

Vložil/a Edita Feherova Vloženo : 14.09.2018 08:08 Kraj:Olomoucký kraj
Konsolidace půjček bez registrů a skrytých poplatků

Již 15 let vám pomáháme zbavit se nevýhodných půjček. Nabízíme sloučení půjček v jeden výhodný úvěr s úrokovou sazbou již od 6,9% p.a. a dobou splatnosti dle vašich potřeb - u úvěrů v řádech stovek tisíc až na 15 let, a u úvěrů v řádech milionů je možné prodloužit dobu splatnosti až na 20 let, samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoli! Konsolidaci půjček zajišťujeme bez náhledu do registrů a bez skrytých poplatků! Pokud máte o konsolidaci půjček bez registrů a poplatků vážný zájem, stačí vyplnit on-line nezávaznou žádost na našich stránkách (viz odkaz pod inzerátem) a my vám zavoláme na naše náklady.

Vložil/a Dana Daňková Vloženo : 04.09.2018 19:58 Kraj:Celá ČR
SONEBA – finance se zástavou na cokoliv, 608 174 900

Máte-li zamítnutou půjčku v bance a zároveň možnost ručit nemovitostí, vyzkoušejte neúčelovou půjčku oproti zástavě nemovitosti bez registru a poplatku předem. Finance na cokoliv až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti 1 – 20 let. Hypotéka využitelná na konsolidaci všech vašich závazků, k vyplacení exekucí, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským účelům apod. Pro prvotní posouzení žádosti není nutná návštěva klienta a posouzení je zcela nazávazné a zdarma, stejně tak veškeré konzultace, poradenský a právní servis a nacenění nemovitosti. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splácení úvěru, předčasné doplacení hypotéky je možné, a to bez inkasovaných penále. Úvěrová smlouva bez skrytých kliček předložena zákazníkům předem k prověření. Více informací k nebankovní americké hypotéce SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 20.08.2018 16:19 Kraj:Celá ČR
Konsolidace nevýhodných půjček bez registrů a poplatků

Nabízíme nebankovní konsolidaci půjček, tzn. pro klienty, ke kterým se banky otočily zády. My do registrů nenahlížíme! U nás se nepodepisuje ani notářský zápis apod.! Půjčit si můžete až 60% hodnoty nemovitosti, přičemž je jen na vás, na co peníze použijete. Můžete použít část na sloučení půjček, část na rekonstrukci bytu či domu a zbytek třeba na start podnikání. Je to jen na vás. Poplatky žádné neúčtujeme, a to ani před, ani po! Vyplňte nezávaznou žádost na našich stránkách a my vám zavoláme.

Vložil/a Dana Daňková Vloženo : 06.08.2018 16:48 Kraj:Celá ČR
Půjčky konsolidace

Úvěry až do výše 600 tis bez zajištění nemovitostí konsolidace a snížení splátek rychlé vyřízení volejte SMS 731 318 514

Vložil/a Radek Plzák Vloženo : 10.07.2018 13:28 Kraj:Jihočeský kraj
Zlevňujeme půjčky

Sloučíme drahé půjčky do jedné levnější a ušetříme vám tisíce korun měsíčně. Volejte ihned 774 744 459 a zjistěte kolik ušetříte vy. http://www.czfinance.cz

Vložil/a Pavel Morávek Vloženo : 20.06.2018 12:17 Kraj:Celá ČR
Konsolidace úvěrů

Chcete sloučit své úvěry do jednoho a snížit tak výši splátek? Informace na tel. 773136377. Volejte nebo pište na tel. nebo e-mail, obratem Vás budu kontaktovat zpět. Pracuji jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru.

Vložil/a Mgr. Jolana Pokorná Vloženo : 12.06.2018 11:40 Kraj:Celá ČR
Úvěry konsolidace vyplacení exekuce

Úvěry až do výše 600 tis bez zajištění nemovitostí možnost konsolidace a snížení splátek rychlé vyřízení volejte 731 318 514

Vložil/a Radek Plzák Vloženo : 26.04.2018 09:16 Kraj:Jihočeský kraj
Refinancování drahých půjček

Vyřizujeme rychle a seriozně vynikající nebankovní refinancování drahých nebo nevýhodných půjček, nepotřebujete nemovitost, nepotřebujete ručitele, levné nízké splátky, lze splácet dlouhodobě, věk 18-72 roků, určeno i občanům s trvalým pobytem v ČR, nutno doložit příjem, nesmíte mít exekuce. Vysoká schvalovatelnost. Neváhejte a přijďte do naší kanceláře. Prosím předem objednat telefonicky, mailem nebo na webových stránkách. Pražská 41, Plzeň http://www.azprofin.webnode.cz

Vložil/a Vlastimil Pícl Vloženo : 20.02.2018 08:31 Kraj:Plzeňský kraj
SONEBA – vyplacení exekucí z nemovitosti, 608 174 900

Rychle a levně zajistíme vyplacení exekucí z nemovitosti. Staneme se prostředníky mezi vámi a vašimi věřiteli. Možnost vyplacení dalších závazků netýkající se nemovitosti – konsolidace. Výše financí až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti 1 – 20 let. Možnost ručení prakticky kterékoliv nemovitosti na území ČR. Zdarma zajistíme prvotní posouzení žádosti (bez nutnosti dojíždění), poradenský a právní servis, konzultace a odhad nemovitosti po celé ČR. Pevná úroková sazba jednotná a neměnná po celou dobu splátkového období, možnost jednorázového uhrazení hypotéky, bez inkasovaných sankcí. Úvěrová smlouva zasílána klientům předem k prostudování. Více informací ke konsolidaci a vyplacení exekucí SONEBA na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 12.02.2018 14:36 Kraj:Celá ČR
KONSOLIDACE úvěrů-refinancování

Zlevněte vaši půjčku a splácejte méně. Např.500 tis za 3660 Kč. Úvěr můžou žádat klienti s doloženým příjmem -Zaměstnanec,osvč,důchodce. Klienti mohou mít v registrech opožděné platby-nikoliv dluh.Úvěr je bez zástavy nemovitosti. Pro rychlé vyřízeni volejte nebo nechte sms.Na emaily z časových důvodů vůbec nereagujeme,ani je nečteme. bez poplatků předem.

Vložil/a bl finance Vloženo : 04.02.2018 17:10 Kraj:Celá ČR
Ihned potřebujeme sjednotit půjčky

Vzali jsme si na nákup vánočních dárku a dalších náležitosti různé mikropůjčky a nevíme jak dal postupovat nebo nám teď hrozí různé pokuty za to, že jsme nestihli splácet včas, nevíme co budeme s takou vůbec dělat nebo se toho na nás tolik lepí, že.jsme s toho úplně na palici. Potřebujeme tedy půjčku na konsolidaci všech závazku a nebo nějaké sjednocení půjček aby jsme měli možnost splácet nižší částku,než tu co máme momentálně najde se tedy někdo kdo děla konsolidace bez poplatku předem.

Vložil/a Dušana Vloženo : 24.01.2018 17:40 Kraj:Celá ČR
Pohodlná finanční půjčka

Nabízím vám výhodně úrokovanou půjčku od přímého investora až do maximální výše 25.000.000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez kontroly registrů. Celou půjčku vyřídíte i s vyplacením financí už do 48 hodin. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. Splatnost půjčky lze nastavit až na 240 měsíců. O tuto půjčku žádejte a nezávazně na emailu: blahuta.tomas@post.cz

Vložil/a Blahuta Vloženo : 08.01.2018 10:09 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

Velmi nutná konsolidace půjček pro mě i mou rodinu, která se zadlužila kvůli malým půjčkám, které jsme nezvládali splácet včas, nebylo prostě vůbec kdy. Dcera si našla přítele, který měl práci ale nechodil do ní včas a tak ho ze dne na den vyhodili. Nechápeme sice důvod, nebo se jednalo o šikovného člena naši rodiny a přijít do práce jednou za čas později, přece neznamená nutné vyhození. Potřebujeme tedy sloučit půjčky ve výší 700 000 Kč, něco navíc pro osobní užití.

Vložil/a Jana a Majka Vloženo : 30.12.2017 17:51 Kraj:Celá ČR