Nebankovní hypotéky patři mezi nejžádanější úvěry pro problémové žadatele kteří zrovna v bance neuspěli. Nebankovní hypotéky slouží ke koupi či rekonstrukci nemovitosti. Lze je využít také jako úvěr oproti zástavě. Výhodou nebankovních hypoték jsou výhody mezi které patří neprokazovaní příjmů a registrů. Vložte si svou nabídku nebankovní hypotéky zcela zdarma na naši snadné inzerci.

Nabízíme řešení

Máte exekuce a potřebujete se jich zbavit? Potřebujete zkonsolidovat Vaše půjčky? Poskytneme nezávaznou nabídku. Nabízíme rychlé a férové jednání. Bez nahlížení do registrů. Navštivte naše stránky a kontaktujte nás. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 02.06.2017 00:19 Kraj:Celá ČR
Nebankovní půjčky

Bez zástavy, ani poplatky předem, bez druhého z manželů. Pro zaměstnance, důchodce, OSVČ, rentiéry, matky na MD. Platnost pro celou republiku. Mohu přijet za vámi. Kontaktujte mě na tel. 606 50 50 32 nebo můžete vyplnit poptávkový formulář na našem webu http://www.uveryahypoteky.com Pracuji jako samostatný zprostředkovatel pro více věřitelů.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 29.05.2017 07:55 Kraj:Celá ČR
Nebankovní hypotéka na nákup

Poskytneme: Nebankovní hypotéku na nákup nemovitosti určené k vlastnímu využití-pouze pro právnické osoby a nebankovní hypotéku na nákup nemovitosti určené k pronájmu další osobě-není nutné IČ. Možno až do 100% tržní hodnoty nemovitosti.

Vložil/a Petr Křížek Vloženo : 19.05.2017 18:10 Kraj:Celá ČR
Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujte rychle půjčit? Teď máte možnost nabízím nebankovní půjčku s možností předčasného splacení kdykoli bez sankcí a bez navýšení. Nabídka této půjčky platí pro celou ČR i SK. Nevadí ani exekuce. Maximální možná čáštka je 300 000Kč.Stačí jen 2.platné doklady. Žádat můžete na emailu: josef56775@seznam.cz

Vložil/a Pastor Nilson Vloženo : 11.05.2017 09:08 Kraj:Celá ČR
Pomůžeme s řešením

Máte exekuci, nebo Vám hrozí? Nečekejte, až Vám exekutor prodá střechu nad hlavou a poraďte se s našimi specialisty. Konzultace je zcela zdarma včetně konkrétní nabídky na vyplacení veškerých závazků. Žádné poplatky předem. Bez nahlížení do registrů. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 10.05.2017 23:28 Kraj:Celá ČR
Spolehlivě vyřešíme

Máte exekuce a potřebujete se jich zbavit? Potřebujete zkonsolidovat Vaše půjčky? Poskytneme nezávaznou nabídku. Nabízíme rychlé a férové jednání. Bez nahlížení do registrů. Navštivte naše stránky a kontaktujte nás. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 28.04.2017 22:39 Kraj:Celá ČR
Získejte naši nebankovní půjčku

Není třeba zástava, ani poplatky předem, bez druhého z manželů. Pro pracující, důchodce, OSVČ, rentiéry, matky na MD. Dostupnost pro celou ČR. Dojedu k vám. Kontaktujte mě na tel. 606 50 50 32 nebo vyplňte poptávkový formulář na našich stránkách http://www.uveryahypoteky.com Pracuji jako samostatný zprostředkovatel pro více věřitelů.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 24.04.2017 08:39 Kraj:Celá ČR
Klidný zítřek

půjčka na cokoliv Máte exekuci, nebo Vám hrozí? Nečekejte, až Vám exekutor prodá střechu nad hlavou a poraďte se s našimi specialisty. Konzultace je zcela zdarma včetně konkrétní nabídky na vyplacení veškerých závazků. Žádné poplatky předem. Bez nahlížení do registrů. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 20.04.2017 01:22 Kraj:Celá ČR
Nebankovní americká hypotéka SONEBA 608 174 900

Potřebujete nutně vyšší finanční obnos, máte zápis v registrech a banky vám odmítají půjčit? Potřebujete vyplatit exekuce a zástavy váznoucí na nemovitosti, nebo sloučit veškeré své závazky? Potřebujete zrekonstruovat nemovitost, nebo potřebujete peníze do svého podnikání? Vyzkoušejte nebankovní americkou hypotéku bez registru a poplatku předem. Finanční obnos až do 60% tržní hodnoty nemovitosti bez dokládání účelu využití půjčky. Zdarma zajišťujeme nacenění nemovitosti, poradenský a právní servis, posouzení žádosti. Úrokovou sazbu garantujeme po celou dobu splátek s možností předčasného doplacení bez pokut. Úvěrová smlouva je zasílána předem k prostudování. Více informací k nebankovní americké hypotéce SONEBA na webu www.nebankovniamerickahypoteka.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 19.04.2017 14:53 Kraj:Celá ČR
Nebankovní hypotéka do 100%

Poskytneme nebankovní hypotéku na nákup nemovitosti určené k pronájmu-bez nutnosti vlastnit IČ a na nemovitost určenou k vlastnímu užívání-pouze pro právnické osoby.

Vložil/a Petr Křížek Vloženo : 12.04.2017 19:08 Kraj:Celá ČR
Klidný zítřek

Budí Vás v noci Vaše finanční situace? Řešíte dluhy,exekuce na nemovitosti nebo dražbu? Kontaktujte nás.Pomáháme po celé ČR. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 10.04.2017 23:17 Kraj:Celá ČR
Spolehlivě vyřešíme

Máte na nemovitosti exekuci nebo dokonce termín dražby? Nečekejte, až Vám exekutor v dražbě prodá Váš byt či dům a vy tím proděláte ještě více. Poraďte se s našimi specialisty. Konzultace je zcela zdarma včetně konkrétní nabídky na vyplacení veškerých závazků. Žádné poplatky předem. Bez nahlížení do registrů. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 09.04.2017 23:22 Kraj:Celá ČR
Rychlá půjčka na splátky

Nabízím vám možnost půjčky.Půjčit si můžete do 300 000 Kč na cokoliv a bez ručitele. Navíc můžete kdykoliv předčasně splatit.Půjčím vám bez poplatku nevadi ani exekuci či registr. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na emailu: gregpatrick552@gmail.com

Vložil/a Greg Patrick Vloženo : 01.04.2017 12:21 Kraj:Celá ČR
chcete pěkně bydlet

Máte drahé hypotéky nebo úvěry.Pomůžeme Vám přerefinancovat Vaše stávající závazky. Chcete koupit či rekonstruovat byt či dům.Tak nás kontaktujte a mi vám se vším pomůžeme.

Vložil/a policka Vloženo : 31.03.2017 08:11 Kraj:Celá ČR
Spolehlivě vyřešíme

Máte exekuci, nebo Vám hrozí? Nečekejte, až Vám exekutor prodá střechu nad hlavou a poraďte se s našimi specialisty. Konzultace je zcela zdarma včetně konkrétní nabídky na vyplacení veškerých závazků. Žádné poplatky předem. Bez nahlížení do registrů. Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a Monika Hošková Vloženo : 30.03.2017 23:45 Kraj:Celá ČR