Oddlužení bez zástavy je nejžádanější nabídkou pro lidi ve finanční tísní kteří nemají možnost ručit nemovitosti. Oddlužení může probíhat buď formou vyplacení nevýhodných exekucí i půjček a nebo pouze zkonsolidováním nevýhodných úvěru do jednoho. Mezi nejžádanější formu oddlužení bez zástavy patří osobní bankrot, kde může být žadatel snížen až o 70% svých dluhu.

360 000

Dobrý den, najde se tu někdo poctivý, kdo půjčí z vlastních zdrojů 360 000kc, bez zástavy? Neplatim poplatky předem. Potřebuji si vyplatit nevýhodné úvěry a normálně začít fungovat. Nemám exekuci ani insolvenci. Děkuji za nabídky, pokud se nějaký takový člověk najde.

Vložil/a Radek Vloženo : 04.06.2018 18:29 Kraj:Celá ČR
Oddlužení

Dobry den schanim pujcku do 350000 dostal jsem se do dluhovych pasti a nevim jak z toho ven nikde mi uz nepujci nemam bohuzel ani nemovitost takze nemam cim rucit podepisu opravdu cokoliv i kdybych mel to preplatit dvojnasobek. platím 24000TIS. Měsíčně takže my fakt nic nezbývá a musím běhat po brigádách.Mockrát děkuji za nabídky.

Vložil/a David Vloženo : 26.05.2018 11:06 Kraj:Celá ČR
Okamžitá půjčka

Dobrý den! Jsem soukromý věřitel ve spolupráci s několika bankami. Nabízím všechny druhy úvěrů v rozmezí 40000 Kč na neurčitou částku. Mým cílem je pomoci komukoli, kdo potřebuje půjčku nebo který má problémy s dokumenty a nemůže získat úvěr v bance. U všech žádostí o úvěry je moje úroková sazba 2% s dobou splácení v rozmezí od 1 roku do 30 let. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím na e-mail: jan-kalous@email.cz PS: Dávejte pozor na zloděje! Chceme jen pomáhat čestným lidem

Vložil/a Jan Vloženo : 24.05.2018 00:54 Kraj:Celá ČR
Půjčka na dluhy

Nabízíme nebankovní půjčku v rozmezí od 1 000 Kč do 5 000 000 Kč s rychlým vyplacením na celém území České republiky. Registry nekontrolujeme, nepotřebujeme doložení potvrzení o Vašich příjmech a nepotřebujeme ručení nemovitostí. Pokud máte však možnost zastavit nemovitost, poté můžeme samozřejmě nabídnout dokonce mnohem vyšší obnos k vyplacení. Využijte této akce, stačí jednoduše odeslat nezávaznou žádost přes formulář na webu https://www.pujcka-na-dluhy.cz a potom Vám zavolá náš operátor a vše s Vámi dokončí a dohodne se s Vámi na konkrétní formě vyplacení půjčky. O půjčku je nutné požádat přes naše webové stránky, aby bylo možné předem zpracovat a následně dohodnout její vyplacení.

Vložil/a 7Finance s.r.o. Vloženo : 23.05.2018 07:27 Kraj:Celá ČR
Oddlužení bez zástavy

Dluhy rychle vyřešíme a to zcela bez poplatku předem, nemusíte se tedy obávat, že zaplatíte za něco, co Vám nebude poskytnuto. Jedná se o velmi populární oddlužení 2018, které vám pomůže od vašich dluhu a exekucí. Stačí když napíšete na Vás kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 20.03.2018 08:40 Kraj:Celá ČR
Oddlužení

Máte mnoho dluhu a chcete z toho začarovaného kruhu ven, nikomu nic předem platit nemusíte a oddlužení proběhne právní a ověřenou cestou a to dle novely oddlužení. Velmi rychlé a seriózní jednání je předností. Jednou věc, kterou vyžadujeme, je telefon na vás, aby jsme se vám mohli dovolat, včetně vašeho jména. Navíc nikam nemusíte jezdit a oddlužení probíhá cestou online.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 15.03.2018 10:26 Kraj:Celá ČR
Nový úvěr, bez záruky a zdarma.

Dobrý den, Mám kapitál, který bude použit k poskytnutí financování pro všechny vážné lidi s projektem. Moje nabídka je zdarma a můžete získat finanční prostředky do 48 hodin. Takže pokud máte zájem, prosím, kontaktujte mě pro více informací.

Vložil/a Anjelica Vangozen Vloženo : 14.03.2018 13:14 Kraj:Celá ČR
Oddlužení 2018

Pro rok 2018 pro vás máme novinku v oblasti oddlužení, které vám zajisté pomůže s vašimi dluhy, které nezvládáte splácet. Jedná se o výrazný posun v oblasti oddlužení pro rok 2018, který vám nabídne komplexní formu oddlužení a to právní cestou. Pokud chcete, můžete tuhle formu oddlužení řešit ihned a na nic nečekat, aby vám dluhy stále nenarůstaly a vy se tak nedostali do větší dluhové pasti s které by nebyla cesta ven. Jediné, co můžete udělat pro kompletní oddlužení, je zanechat váš telefon a jméno, poté vás bude kontaktovat příslušné oddělení, které vás vyzpovídá a navrhne optimální řešení, pro vaši tíživou situaci. V žádném případě nevadí, odkud jste, působnost je po celé ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 12.03.2018 10:36 Kraj:Celá ČR
Oddlužení

Jste přeuvěrování? Máte vysoké splátky, ale ještě stacite splácet? Nemáte za to záznam v registru (kromě mikropujcek)tam špatná platební morálka nevadi) 200 az 500 tis.bez zástavy nemovitosti. Pokud jste schopni doložit příjem ze zaměstnání nebo podnikání či důchodu volejte nás !Na maily z časových důvodů nereagujeme.Volejte nebo zanechte sms.

Vložil/a bl finance Vloženo : 20.02.2018 20:06 Kraj:Celá ČR
Oodlužení

Jste přeuvěrování? Máte vysoké splátky, ale ještě stacite splácet? Nemáte za to záznam v registru (kromě mikropujcek)tam špatná platební morálka nevadi) 200 az 500 tis.bez zástavy nemovitosti. Pokud jste schopni doložit příjem ze zaměstnání nebo podnikání či důchodu volejte nás !Na maily z časových důvodů nereagujeme.Volejte nebo zanechte sms.

Vložil/a bl finance Vloženo : 25.01.2018 17:45 Kraj:Celá ČR
Oddlužení zdarma pro celou ČR

Jak je psáno, tak je dáno a nové podmínky pro oddlužení jsou nyní pro Vás k dispozici. Co vše musíte udělat, aby vám bylo oddlužení schváleno, - vyzkoušet vyplnit náš formulář, případně zanechat na vás telefon a jméno aby jsme věděli, koho máme kontaktovat v oblasti oddluženi, dle novely insolvenčního zákona. postup je zcela jednoduchý, stačí pouze zanechat jméno a číslo. Nabídka oddlužení platí pro celou ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 16:17 Kraj:Celá ČR
Rychlá dostupná půjčka od věřitele 776079209

Snadná nebankovní půjčka na OP, vyplacení exekucí, bez náhledu do registru a žádné riziko. Nejlepší volba soukromý poskytovatel. 40000,- až 1.800.000,-. Nebankovní soukromá půjčka Vám nabízí široké možnosti jak vyřešit svou finanční situaci. Ať už by měla být půjčka určena na vyplacení nevýhodných úvěrů, nebo na vyplacení exekucí či na nečekané výdaje. Proto se nabízí možnost půjčky bez příjmu. Tato rychlá nebankovní půjčka bez příjmu je rychlá, spolehlivá a dostupná pro každého. Rychlá půjčka i bez náhledu do registru. Na půjčku bez příjmu mohou dosáhnout všichni. Využívají ji nejen osoby s nízkým příjmem jako jsou studenti nebo rodiče na mateřské, ale také manažeři, státní pracovníci nebo lékaři, apod. Důvodem je rychlé vyřízení a snadná dostupnost těchto půjček. Podpis smlouvy o úvěru je jedinou možností jak čerpat peníze. Řešíme s klienty nejen půjčky, ale i exekuce, insolvence. Vše se z pohodlí Vašeho domova dozvíte přímo po telefonu. Po domluvě se sjednává termín schůzky na pobočce. Řešíme vše individuálně kontakt : 776 079 209

Vložil/a finanční servis Vloženo : 19.12.2017 11:38 Kraj:Celá ČR
Oddlužení zdarma bez zástavy

Potřebujete oddlužení, požadujete radu a nebo pomoc v dluhové pasti? Zcela zdarma vám poradíme a pomůžeme vyřešit oddlužení a to bez zástavy nemovitostí. V případě že ji vlastníte, jsme schopni pomoct i formou vyplacení exekuce na nemovitostí - tedy kompletním oddlužením nemovitostí. Nabídka platí pro celou ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 12.12.2017 16:31 Kraj:Celá ČR
Pomůžeme vám z dluhové pasti

Zamotali jste se do půjček a nevíte, jak z toho ven? Hledáte půjčku na splacení svých dluhů a nikdo se s vámi nebaví? Poradíme vám, jak se dostat z kolotoče dluhů. Volejte 774122150.

Vložil/a Hradilová Vloženo : 04.12.2017 00:15 Kraj:Celá ČR
Potřebujeme oddlužení

Hledáme s manželkou oddlužení, ale pokaždé chce po nás někdo nějaký poplatek předem. Půjčky na směnku jsme také získali, ale byla to velmi drahá půjčka která nás dostala do velkých problému. Potřebujeme rychle oddlužit, jinak není žádná šance, aby jsme si koupili na Vánoce dárky. Víte jaké je to bez dárku na Vánoce? nevíte, tak nám pomožte.

Vložil/a Dašena a Luboš Vloženo : 27.11.2017 11:07 Kraj:Celá ČR