Osobní bankrot a podmínky podání osobního bankrotu. Máte dluhy a nevíte jak dál postupovat. Využijte osobní bankrot který dokáže vaše náklady snížit až o 70%. Nacházíte se i v registru dlužníků. Osobní bankrot patři mezi nejžádanější produkt v oblasti oddlužení. Neváhejte si přidat svou poptávku nebo nabídku na osobní bankrot a to zcela zdarma.

Ničí Vás dluhy?

Nemáte na splátky? Vyřešte své dluhy jednou pro vždy. Nabízíme Vám pomocnou ruku: oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, výkup nemovitosti a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 15.02.2018 08:57 Kraj:Celá ČR
Konsolidace, oddlužení?

Máte tolik splátek, že nevíte co dřív platit? Bojíte se všeho? Chcete vyřešit svoji situaci pak nás neváhejte kontaktovat. Najdeme cestu k vyřešení: oddlužení,oddlužení nemovitosti bez insolvence, konsolidace a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 31.12.2017 10:21 Kraj:Celá ČR
Osobní bankrot zdarma

Poptáváte oddlužení formou osobního bankrotu? Dopřejte si osobní bankrot zdarma a to po celé České Republice. Dle novely zákona 2017 o osobním bankrotu, již není možné, aby si firma brala poplatky a díky téhle novele můžete získat oddlužení zcela zdarma, co se týče vyřízení. Zažádejte si o oddlužení ještě dnes a bez poplatků předem.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 23.11.2017 09:58 Kraj:Celá ČR
Půjčka od soukromé osoby

Potřebujete půjčit a v bance Vás odmítli. Jste nedopatřením v registru dlužníků a nechcete čekat až vás z něj vyjmou. Můžete splácet a jste občan České republiky. Pak máte možnost využít této nabídky a získat výhodnou půjčku od přímého investora až do 1.000.000 Kč bez zástavy nemovitosti. Neplatíte žádné poplatky, stabilní úroková sazba. Víc informací získáte na emailu:

Vložil/a diof Vloženo : 05.11.2017 07:56 Kraj:Celá ČR
Nabízíme pomoc při oddlužení!

Dostat se do finančních potíží rozhodně není pro nikoho nic příjemného, to není ostuda. Počet osob s exekucí, není nízký a denně přibývá počet těch, co své závazky nejsou schopni splácet. Do problému se může dostat každý. Nabízíme komplexní finanční služby pro celou ČR, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence a další . Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 15.10.2017 10:07 Kraj:Celá ČR
Zajímá Vás oddlužení?

Jste předlužení a nevíte kudy kam? Každý se může dostat do problému, to není ostuda, proto nezoufejte, vše má řešení, stačí jen chtít problémy vyřešit. Nabízíme oddlužení a poradenství v oblasti dlužné situace osob. Neváhejte nás kontaktovat nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, oddlužení nemovitosti bez insolvence, řešíme i bytová družstva a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 11.10.2017 09:34 Kraj:Celá ČR
Insolvence i osobní bankrot - zcela zdarma

Potřebujete se zbavit dluhu, exekucí a dalších dluhových pastí? Zažádejte si u nás o velmi rychle oddlužení, které Vám zdarma pomůžeme vyřešit! Nechte si poradit od odborníku na oddlužení formou insolvence nebo osobního bankrotu, stačí zavolat na číslo 720 103 104, nebo vyplnit vaše číslo a jméno a my se s Vámi spojíme a pomůžeme Vám z dluhu.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 09.10.2017 10:06 Kraj:Celá ČR
Nabídka úvěru

Nabídka úvěru Jste konkrétní, máte aktivitu nebo máte v úmyslu ji znovu spustit. Finančně se potýkáte. Žádné další starosti. Kontaktujte mě a získejte finanční pomoc prostřednictvím půjček s příznivými podmínkami splácení. nebo okamžitě najít odpověď na Vaši otázku v naší podpoře emailem: pripraveny@gmail.com

Vložil/a PRIPRAVENYPUJCKY Vloženo : 20.09.2017 14:54 Kraj:Karlovarský kraj
Banka nepůjčí, my ano.

Nebankovní půjčky bez prokazování účelnosti, pro zaměstnance (se stálým příjmem ze zaměstnání) a důchodce (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod), OSVČ, firmy. Dokládáte OP, dvě daňová přiznání, Jednoduchá, přehledná smlouva, bez poplatků předem, bez poplatků po vyplacení peněz. Záznamy v registrech neřešíme. Vyřizujeme celé území České republiky. Peníze obdržíte do 24 hodin od schválení půjčky. Přijedeme za Vámi ! www.feroveuvery.cz Jsem vázaným zprostředkovatelem firmy PCC a.s., ičo 61860069. Kontakt : Ing. Procházka Vladimír - 777734616, denně.

Vložil/a Vladimír Procházka Ing. Vloženo : 06.09.2017 17:20 Kraj:Celá ČR
Nový osobní bankrot 2017 zdarma

Zdarma vše připravíme a osobní bankrot vyřešíme, jedna se o pomoc, kterou žádá každý druhý zadlužený občan a tahle pomoc je jediná efektivní cesta k řádnému oddlužení klienta. Pokud jste žádali o osobní bankrot jinde a chtěli po Vás poplatky předem, nově je vše jinak. Novela osobního bankrotu roku 2017 přinesla mnoho zásadních změn, které likviduji firmy, které si braly poplatky předem a to v různých částkách ať se jednalo o 8000, či manžele 12 000 Kč, byly to nehorázné sumy. Nyní můžete tyhle služby mít od firem zdarma. Zažádejte si o pomoc, stačí napsat na Email, či níže vyplnit dotazník na webové stránce.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 04.08.2017 09:37 Kraj:Celá ČR
Insolvence|Osobní bankrot|Konkurs| Řešení pro společnosti

OD 1. ČERVENCE 2017 pracujeme podle novely zákona, která vstoupila v platnost. Poskytujeme služby v oblasti dluhového poradenství, zpracování návrhu na oddlužení, komunikaci s věřiteli a insolvenčními správci. Služby poskytujeme pod záštitou advokátní kanceláře.

Vložil/a nefin Vloženo : 26.07.2017 20:07 Kraj:Celá ČR
Nový osobní bankrot zdarma vyřízení

Nově dle nového zákona Vám nabízíme pomoc s oddlužením. Nový osobní bankrot vás zbaví dluhové pasti. Pokud žádáte novou formu oddlužení, stačí když na Vás zanecháte telefon a my se Vám ozveme. Působíme po celé ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 24.07.2017 17:25 Kraj:Celá ČR
Oddlužení velmi rychle

Potřebujete oddlužení, máte dluhy a nebo plno nevýhodných půjček, které již nestiháte splácet? Oddlužení bez zástavy a to zcela rychle Vám dokáže pomoct v dluhové a neúnosné pasti. Zbavte se exekucí právní cestou. Působíme po celé ČR a oddlužení probíhá formou insolvence či osobního bankrotu, který Vám zajistí že nebudete muset platit celou dlužnou částku, ale nakonec se dočkáte i odpuštění a to až 70% dlužné částky.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 10.07.2017 19:20 Kraj:Celá ČR
DLUHY! DLUHY! DLUHY!

Všude kam se podíváte máte nějaké dluhy? Buďte chytří i Vy, zbavte se DLUHŮ jednou pro vždy. Nebo patříte k těm hloupým co hledají neexistující záchranný úvěr? Pro chytré řešení dluhů volejte bezplatnou zákaznickou linku tel: 800 888 005 Hledáme spolupracovníky - velké výdělky

Vložil/a Alsidisa s.r.o. Vloženo : 22.05.2017 17:13 Kraj:Celá ČR
Přeplácíte půjčku půjčkou?

Jste člověk, který se dostal do situace, kdy přeplácí půjčku půjčkou? Řešením je oddlužení dle podmínek insolvenčního zákona! Rádi Vám s ním pomůžeme! Volejte na telefonní čísla 725 009 796 nebo 774 222 225.

Vložil/a Petra Ryšavá Vloženo : 09.05.2017 12:43 Kraj:Celá ČR