Nabídky, poptávky půjčky a to ihned na ruku pro všechny žadatele. Využijte nabídku téhle kategorie půjček.

Potřebuji půjčit a to rychle

Dobry den Potřebovala bych půjčit 15000 kč a to hned a bylo by to bez poplatkůpředem a žádné dobijeci kupony na mobily už jsem tak naletěla dvoum a ani jeden mi úvěr nedal spíš měly drzost napsat si znovu o další kupony.chvátáto je to na účty děkuhi moc Štěpánka

Vložil/a Štěpánka Kupčuláková Vloženo : 27.01.2018 18:34 Kraj:Plzeňský kraj
Schanim půjčku Ihned Praha

Dobry den schanim pujcku od soukromé osoby Praha Prosim jen vazne nabidky dekuji banka ani jina společnost mi nepůjčí a musím vyřešit urgentní problem úrokovou sazbu akceptuji jakoukoli diky 702977416

Vložil/a Marek Matúšek Vloženo : 30.12.2017 16:09 Kraj:Hlavní město Praha
Hotovost

oukromá půjčka od investora který půjčuje peníze z vlastních zdrojů bez nutnosti doložení příjmu je řešení pro Váš problém. Dostali jste se do finanční tísně a nikde Vám již nechtějí půjčit? V bance a v nebankovních firmách Vás odmítli? Zkuste půjčku od soukromého investora který půjčuje vlastní peníze za férových a jasných podmínek.

Vložil/a Kopečný Vloženo : 25.12.2017 11:58 Kraj:Celá ČR
půjčka

Dobrý den ,je možné získat jednu větší půjčku na zaplaceních několik malých půjček ? Měsíčně splácím okolo 8 tis. s tím ,že na jednu půjčku už mi nezbývají prostředky,mám záznam v registrech a nemám žádný majetek. Nicméně jsem zaměstaná 3 rokem v kuse,příjem okolo 18.tis měsíčně,doložit příjem prac.smlouvu,výpisy z účtu není problém

Vložil/a dluh Vloženo : 25.10.2017 23:17 Kraj:Celá ČR
Půjčky na ruku ihned i od soukromé osoby

Teď jsou akce, Vánoce se blíží, děcka čekají na dárky a já potřebuji sehnat soukromou osobu, která záluskem dokáže mé přání splnit a to je půjčka alespoň na směnku ihned na můj účet. Fatální skok Vánoc a dárku mi nedá spát, musím nakoupit a není za co, samá exekuce, nikdo jiný mi půjčit nechce, dostanu na dárky od investora pouhých 60 000, vše vrátím, čestné slovo, jsem férový občan. Půjčka na směnku ihned je inzerovaná všude možně, kde se člověk koukne ale všude chce někdo poplatek, ten nedám, to se lépe půjdu opít, ale až bude za co.

Vložil/a Matěj Vloženo : 09.10.2017 22:11 Kraj:Celá ČR
Půjčky ihned na ruku

Přeji Vám krásný den, nabízím pro Vás zcela mimořádně jedinečnou výhodnou půjčku na směnku a to ihned na ruku. Půjčky které mám pro Vás k dispozici, jsou velkou prioritou pro žadatele, kteří nemají možnost získat půjčku na směnku v bance, v jiných komerčních objektech jako jsou nebankovní instituce atd. Proto půjčky ihned na ruku zprostředkuji přes soukromé osoby, některé znám i osobně, takže výhoda půjčky je zcela jasná a srozumitelná.

Vložil/a Szarisz Vloženo : 05.10.2017 10:03 Kraj:Celá ČR
Okamžité hotovostní půjčky a levné a rychlé půjčky na účet

Vemte OP ČR,příjem,bez exekuce a přijďte k nám.Pražská 41,Plzeň

Vložil/a Vlastimil Pícl Vloženo : 24.07.2017 19:25 Kraj:Celá ČR
Rychlá půjčka ihned na účtě a bez registru

Vše vyřídíme do pěti dnů. Také nabízíme konsolidaci Vašich nevýhodných půjček – se zástavou nemovitosti. Vše bez poplatku předem. Chybí Vám finance máte již půjčky a nezvládáte jejich splácení? Máte exekuci? Potřebujete hotovost? Pokud jste si odpověděli ano, zavolejte nám. Nedokládáte příjmy, půjčky jsou na účtě ihned, je to zcela rychlá nabídka. Nezáleží kolik Vám je let. Nedokládáte Vaše stávající půjčky. Klient musí vlastnit nemovitost, kterou obývá. Máte spoustu nevýhodných půjček? My Vás jich zbavíme. Přefinancujeme Vaše nevýhodné půjčky ze soukromých zdrojů, bez poplatku předem. Podmínka je ručení nemovitostí. Bez poplatku předem. Přemýšlíte, jak vyřešit vaši finanční situaci? Nezvládáte splácet úvěry? Hrozí Vám exekuce? Dražba? Nabízíme Vám! Oddlužujeme klienty se zástavou nemovitosti i bez zástavy. Oddlužujeme klienty opravdu seriózně! Žádné poplatky předem nevybíráme! Chcete svou situaci řešit? Vyřešte všechny tyto produkty a rychlá půjčka může byt na Vašem účtě ihned od odeslání žádosti.

Vložil/a Půjčky Hánová Vloženo : 03.07.2017 18:56 Kraj:Celá ČR
Půjčka ihned v hotovosti

Mnoho nových produktů půjčky ihned v hotovosti na ruku. Vyřešíme Vaší situaci. Pomůžeme Vám I pro matky na mateřské dovolené, refinancování stávajících úvěrů, půjčky pro podnikatele, 40 000 bez prokazování příjmů pouze na obč. průkaz, dostupný pro všechny.a mnoho dalších produktů. Nabídka produktů Finance jsou poskytovány z nebankovních, soukromých a vlastních zdrojů bez poplatků. Finanční produkty jsou určeny pro zaměstnané, nezaměstnané, ženy na MD, osoby OSVČ - je možné i oddlužení ČSSZ, FÚ do výše 50 000 Kč, starobní -invalidní důchodce, cizince s povolením trvalého pobytu v ČR. "P" PŘEKLENOVACÍ PŮJČKY – platný OP, kopie pracovní smlouvy, 1x výplatní páska, 1x výpis z účtu půjčky v hotovosti ihned jsou poskytovány od 1 000 do 5 000 Kč bez náhledů do registrů dlužníka, doba splatnosti na 10 až 31 dnů. Rychlé vyřízení-vyplaceno při podpisu smlouvy. k tomu jsme zavedli jsme nový produkt - ODDLUŽENÍ bez zástavy a poplatku. Díky tomuto produktu jsme schopni pomoci takřka všem klientům dostat se z začarovaného kruhu splátek.

Vložil/a Půjčky Hánová Vloženo : 02.07.2017 21:10 Kraj:Celá ČR
Bleskové půjčky na účet klienta

Výhodné půjčky s limitem až 150000,- Kč s bezúročným obdobím až 55 dní, poté s nízkým úrokem. Zcela zdarma bez poplatků. Půjčka je vhodná pro každého kdo má účet- zaměstnanci, podnikatelé, důchodci i ženy na MD. Možno též pro občany Slovenské republiky a cizince s pobytem na území ČR. Pro klienty s příjmem 12000,- Kč měsíčně. Půjčky na účet jsou bez doložení příjmů je určena pro klienty, kteří mají zájem o koupi nemovitosti určené k bydlení či o koupi nemovitosti jako investici a nechtějí nebo nemohou prokázat svoji bonitu dosud obvyklým způsobem. Nabízíme vám i nebankovní půjčky s velice rychlím vyřízením osobně bez poplatku za zpracování bankovní registr nás nezajímá, posuzujeme individuálně i klienty vedené v SOLUSU. jediné co potřebujete je příjem alespoň 8000,- občanský průkaz ŘP nebo RL a kontaktní doklad pokud splňujete tyto podmínky pak právě vám můžeme pomoci.

Vložil/a Půjčky Hánová Vloženo : 02.07.2017 21:08 Kraj:Celá ČR
Půjčky ihned pro exekuci na ruku

No ne, nebo no ano, tedy ano tohle je skutečnost kterou vám fixně zařídím. Pokud si jdete zaplatit exekuci nebo li chcete exekuci zaplatit, poskytnu Vám na ní hotovost. Hotovost bude zcela profesionálně vyřízená. Půjčky ihned pro exekuci jsou prioritně vykládaný do mnoha priorit. Proto si u mě zažádejte o zcela bezplatnou informaci.

Vložil/a Sýkora půjčky Vloženo : 14.06.2017 23:37 Kraj:Celá ČR
ihned půjčka

Máte to taky tak nejvýhodnější nabídku online půjčky ihned. Máte schválenou nabídku od jiné instituce nebo společnosti ? Když se nám ji nepodaří překonat, tedy nabídku půjčky, překonáme ji jinak. Která půjčka bude ideální právě pro vás, zjistíte prostřednictvím naší online nabídky půjček. Neorientujte se pouze podle jiných poskytovatelů, věřte mě, jsem férový investor.

Vložil/a Sýkora půjčky Vloženo : 14.06.2017 18:56 Kraj:Celá ČR
Půjčka pro problémové klienty

Poskytujeme rychlé nebankovní úvěry po celé České republice od 1 000 Kč až do výše 3 000 000 Kč. Máte možnost získat první půjčku až do výše 30 000 Kč zdarma bez poplatků s úrokem 0% a bez nutnosti dokládání potvrzení o příjmu. U půjček nad 30 000 Kč do 3 000 000 Kč pak nabízíme nejvýhodnější úrok v České republice! Stačí jen zaslat žádost na stránce http://www.pujcky-pro-problemove-klienty.cz a půjčku můžete mít na Vašem kontě do 15 minut! Půjčku je možné také vyplatit v hotovosti u nás na pobočce na základě odeslané žádosti prostřednictvím naše webové stránky.

Vložil/a Michal Kulička Vloženo : 15.05.2017 05:56 Kraj:Celá ČR
Nebankovní půjčka před výplatou

Půjčka od 1 000 Kč do 3 000 000 Kč s rychlým vyplacením na celém území ČR. Nekontrolujeme registry, nevyžadujeme doložení potvrzení o Vašich příjmech a lze to i bez ručení nemovitostí. V případě, že máte možnost zastavit nemovitost, pak můžeme samozřejmě nabídnout dokonce mnohem vyšší půjčku. Využijte této šance, stačí jednoduše zaslat nezávaznou žádost přes formulář na webu http://www.pujckapredvyplatounaucet.cz a poté Vás bude kontaktovat náš pracovník a vše s Vámi dokončí a dohodne se s Vámi na formě vyplacení půjčky. O půjčku je nutné požádat přes naše webové stránky, aby bylo možné předem zpracovat a dohodnout její vyplacení.

Vložil/a Petr Kousal Vloženo : 10.04.2017 06:32 Kraj:Celá ČR
Úvěry pro podnikatele a občany.

Půjčky pro občany a malé podnikatele. Výše úvěru je omezená schopností klienta splácet. Žádné poplatky, možnost v zákoné lhůtě od smlouvy odstoupit, bez jakýchkoliv sankcí. www.feroveuvery.cz Kontakt : Vladimír Procházka

Vložil/a Vladimír Procházka Ing. Vloženo : 03.04.2017 10:46 Kraj:Celá ČR