Půjčky Ostrava a okolí Ostravy. Lide kteří žádají o půjčku, tak si můžou vybrat s nabídek Ostrava půjčky v okolí

Banka nepůjčí, my ano.

BEZHOTOVOSTNÍ PŮJČKA pro zaměstnance, důchodce a živnostníky, vlastnící ŽL. Není nutné, aby jste aktivně podnikali.. Pro podnikatele postačí výše posledního hrubého obratu v posledním DP... Rychlé vyřízení. Individuální přístup. Možnost odkladu až tří splátek a získání finančního BONUSU za řádné splácení. Peníze k dispozici do 24 hod od schválení ve výši 9.000 – 200.000,- Kč. PRÁVĚ NYNÍ SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY (např. iPHONE 7 32 GB a další). Přijedeme za Vámi ! www.feroveuvery.cz Jsem vázaným zprostředkovatelem firmy PCC a.s., ičo 61860069. Kontakt : Ing. Procházka Vladimír - 777734616, denně.

Vložil/a Vladimír Procházka Ing. Vloženo : 02.10.2017 17:32 Kraj:Celá ČR
Online půjčka až 100.000,- Kč

Půjčka pro zaměstnance až 100.000,- Kč online. Nemusíte nikam chodit, stačí vyplnit online žádost o půjčku. Po schválení peníze dostanete na účet, musíte mít doložitelný příjem. Rychlé zpracování, peníze na účet, vysoká schvalovatelnost. Pro rychlé sjednání půjčky vyplňte náš online formulář na www.pujcka.mzf.cz . Působíme po celém Moravskoslezském kraji. www.pujcka.mzf.cz pujcka-mzf@email.cz Zprostředkovatel je VZ spol. PCT,a.s. Moravskoslezský kraj

Vložil/a pujcka mzf Vloženo : 11.08.2017 10:57 Kraj:Moravskoslezský kraj
Půjčky na směnku olomouc, ostrava

Nechce se Vám lítat po bankách a různých kancelářích a potřebujete pomoct s vyřízením půjčky na směnku a nestiháte, nebo se Vám úvěr nedaří vyřídit?? Pomůžeme Vám. Požádejte si prostřednictvím e-mailu o žádost ,kterou stačí vyplnit v pc a spolu potvrzeným příjmem stačí odeslat zpět. V případě schválení nemusíte nikam chodit - zavoláme a přijedeme až k Vám!(Ostrava, Opava, Havířov, Karviná, FM, Orlová, olomouc..) Rychlé vyřízení nebankovních půjček na směnku od 20 000-200.000Kč pro zaměstnané, důchodce,osvč a ženy na MD .Půjčku lze vyřídit na přefinancování vaších stávajících úvěru nebo bezúčelově. Bankovní registr nás nezajímá, velká. Málo vyděláváte Banka nepomůže? Úvěrová společnost se taky staví zády? My vám pomůžeme. Nabízíme take úvěrovou kartu ve výši 25 až 75 tisíc, kterou dostane každý, kdo vlastní OP.A nejen to. Jak ji pak splácet? Spolupracujte s námi a vyděláte si na ní. Tato práce je vhodná pro důchodce, pro studenty, pro maminky na MD, pracující.

Vložil/a Szarisz Vloženo : 29.06.2017 17:19 Kraj:Celá ČR
Pomoc 20 000

Dobry den nutně scháním někoho kdo by mi pujčil 20-30 000kč na směnku. Vracení během 60 dnů. Úrok akceptuji. Mam bohuzel 2 exekuce. Napište prosim na Pavlinka39@seznam.cz

Vložil/a Pavla Navratilova Vloženo : 25.04.2017 20:39 Kraj:Moravskoslezský kraj
350.000.kč

Kdo poskytne půjčku,nehledám zprostředkovatele,ale někoho,kdo půjčí peníze.Vydělávám dost,a chtěl by skloubit půjčky a vyplatit exekuce.Jsem OSVČ.

Vložil/a Xxx Vloženo : 23.04.2017 12:14 Kraj:Celá ČR
Možnost ručení družstevním bytem

U nás máte možnost ručení družstevním bytem. Lze splácet až 30.let, vyplacení půjčky již do 48. hodin.

Vložil/a Petr Křížek Vloženo : 13.02.2017 14:35 Kraj:Celá ČR
EXPRESNÍ úvěry neúčelové, bez poplatků - 605380107

Je to zcela na Vás, zda chcete řešit svůj problém. Podmínky: prokazatelný příjem - bez exekuce - po zkušební době- nebýt hlášený na úřadu Výhody: do 20 minut víte, zda je úvěr schválen - neúčelový úvěr - bez poplatků - rychlé vyřízení - do 24 hodin máte hotovost na účtu - lze kdykoliv doplatit s úsporou úroků - záznam v Solusu nevadí Nyní je vše na Vás. Žádost telefonicky, SMS, prozvonit, e-maile, na webu vyplnit formulář - voláme zpět pro doplnění informací a ověření kontaktu. Pracuji pro více věřitelů.

Vložil/a Marcela Vloženo : 19.03.2016 13:33 Kraj:Praha
RYCHLÁ a neúčelová půjčka bez poplatků, ŽÁDNÝ PODVOD...

Máte nečekané výdaje? Máte problém si vzít půjčku u banky? Neprošli jste registrem a nechtějí vám půjčit? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je to skoro pro každého, máme velké % průchodnosti! Nevadí, že Vám banky nechtějí půjčit. Nevadí, že neprojdete registrem, stačí, když máte stálý příjmem například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu a bez exekuce. Pracuji pro více věřitelů.

Vložil/a Marcela Vloženo : 13.03.2016 13:19 Kraj:Moravskoslezský kraj
Půjčky pro každého

Vyřídíme vám půjčku přesně podle vašich představ. Neváhejte a zažádejte si výhodnou půjčku z naší <a style="color:#5F6749;text-decoration:none;" href="http://platebnikarty.blogspot.cz/">nabídky</a> nebo navštivte náš <a style="color:#5F6749;text-decoration:none;" href="http://financniporadna.blogspot.cz/">informační</a> portál a zeptejte se na co potřebujete.

Vložil/a Galík Vloženo : 26.02.2016 15:40 Kraj:Praha
Jsme na českém trhu již 15 let, ověřené půjčky

Máte větší výdaje, než jste čekali? Máme zde pro Vás rychlou, snadnou a bezpečnou půjčku, o kterou si můžete zažádat on-line, telefonicky nebo na webu vyplnik krátký formulář. Půjčka je pro zaměstnance, důchodce, ale i osoby pobírající mateřský nebo rodičovský příspěvek. Vše co potřebujete je měsíční příjem (starobní důchod, mateřská..) a občanský průkaz. Půjčíme Vám od 20 000 – 150 000 Kč, dle výše příjmu. Žádost si můžete vyřídit z pohodlí Vašeho domova. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit. Neplatíte poplatek za uzavření půjčky. Přehledná a jednoduchá smlouva. Nabízíme profesionální a přátelský přístup, rychlé jednání, poradenství a po podpisu smlouvy odesíláme peníze na váš účet. V případě zájmu mne kontaktujte na tel.605380107 či na pujckybezpoplatku@atlas.cz Pracujeme pro více věřitelů.

Vložil/a oddělení žádostí Vloženo : 12.02.2016 09:07 Kraj:Celá ČR
rychlé peníze pro vás

pokud potřebujete peníze ,poskytujeme nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, bez poplatků předem, rychlé vyřízení, peníze na účet ihned. Nebankovní půjčka pro problémové klienty.velká průchodnost schválených žádostí, řešíme i oddlužení klientů,vyroubalova@systema-konexe.cz, nebo

Vložil/a půjčka Vloženo : 30.01.2016 16:26 Kraj:Moravskoslezský kraj
Skutečná půjčka - ověřená, rychlá, bez poplatků.

Skutečná půjčka. Velká průchodnost. Jednoduchá smlouva s jasnými podmínkami. Záznam v registru Solus u nás nevadí. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do 20 minut od žádosti. Řešíme také exekuce a dražby, nutné ručit nemovitostí. Lze i družstevní byt. Komu je úvěr určen: - zaměstnancům se stálým příjmem - důchodcům - OSVČ, podnikatelé - začínajícím podnikatelům Výhody: Poplatky neplatíte- bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Podpis smlouvy až po schválení půjčky. Pracuji pro více věřitelů.

Vložil/a Marcela Vloženo : 30.01.2016 12:49 Kraj:Moravskoslezský kraj
snadná a rychlá půjčka

pokud potřebujete peníze ,poskytujeme nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, bez poplatků předem, rychlé vyřízení, peníze na účet ihned. Nebankovní půjčka pro problémové klienty.velká průchodnost schválených žádostí, řešíme i oddlužení klientů,vyroubalova@systema-konexe.cz, nebo

Vložil/a investor Vloženo : 27.01.2016 21:55 Kraj:Moravskoslezský kraj
STOP podvodným půjčkám. Žádné poplatky neplaťte!

Potřebujete rychlou nebankovní půjčku? Nebojte se zažádat ještě dnes.. Půjčka od 30 000 Kč až do 100 000 Kč. Neptáme se na účel. Žádné poplatky nebo volání či přepojování na drahá čísla. Snadné a rychlé vyřízení telefonicky nebo vyplněním krátkého formuláře na webu ze svého domova. Půjčujeme všem s pravidelným a prokazatelným příjmem, bez exekuce. Velká průchodnost. Stačí, když mě prozvoníte zavolám zpět, nebo pište SMS či mail. Vykonávám zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů.

Vložil/a Marcela Vloženo : 14.01.2016 11:28 Kraj:Moravskoslezský kraj
Naše férová půjčka, vracíme až 25 000 Kč zpět.

Nikde Vám nechtějí půjčit ? Bez poplatků předem a volání na drahá čísla? Tak jste tu správne. Finance poskytujeme žadatelům pouze s doložitelným příjmem a pravidelným příjmem, bez exekuce. Rychlé , spolehlivé a diskrétne. Půjčka pro: zaměstnance zaměstnance pod agenturou, kteří mají prac. smlouvu min. na 1 rok OSVČ, kteří podnikají min 6 měsíců a nemají daňové příznání důchodce maminky na MD Výše půjčky se odvíjí od výše příjmu. Do 20 minut víte, zda je půjčka schválena a za jakých podmínek. kontakt (viz kontaktní údaje) Pracuji pro více věřitelů. Online půjčka pro každého, rychlé vyřízení, zajímavé jak pro zaměstnance tak i pro podnikatele. Půjčky od 30 000 Kč do 100 000 Kč. Nutný pravidelný a prokazatelný příjem, bez exekuce. Kontakt - http://rychlovka00.webnode.cz Volejte, pište SMS nebo jen prozvoňte, e-mail či na webu vyplňte krátký formulář. Zavoláme zpět. Zvedejte telefony, ať se můžeme domluvit. Zprostředkovatelskou činnost vykonávám pro více věřitelů.

Vložil/a Marcela Vloženo : 13.01.2016 10:21 Kraj:Moravskoslezský kraj