Půjčky se zástavou nemovitostí jsou pro žadatele, kteří potřebuji půjčku s ručením nemovitostí. Půjčka se zástavou bývá poskytovaná většinou do 60% hodnoty nemovitostí.

Půjčky, úvěry, výkupy nemovitosti s nájmem

Sháníte solidního poskytovatele půjček se zástavou, zvažujete výkup nemovitosti s nájmem a nevíte na koho se obrátit? Máte strach z podvodníků a nechcete platit poplatky předem? Využijte naši nabídku finančních produktů. Spolupracujeme pouze se solidními a prověřenými partnery. Klientovi vždy navrhneme nejvhodnější financování a obdrží nejvýhodnější nabídku. Půjčky se zástavou máme až do výše 20.000.000,- Kč se splatnosti do 20-ti let. Půjčku je možné předčasně splatit. Výkup nemovitosti s následným nájmem na neurčito je vhodný zejména vlastníkům nemovitosti, kteří jsou předluženi a nedosáhnou na úvěr. Výkup je ve většině případů poslední možnost jak se zbavit dluhů a nepřijít o střechu nad hlavou v exekuci. Neváhejte a kontaktujte nás. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Konzultace a zhotovení nabídky máte zdarma. Neplatíte poplatky předem ani vratné kauce. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 05.12.2018 12:25 Kraj:Celá ČR
Půjčka na zástavu domu, bytu, chaty, pozemků

Nabízíme rychlé výhodné půjčky se zástavou nemovitosti. Zajištění půjčky je možné rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, nebytovým prostorem i pozemky. Žádat můžete od 50.000.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky je od několika měsíců až na 20 let s možnosti předčasného splacení. Poskytnuté finanční prostředky lze využít na cokoliv. Řešíme exekuce, konsolidaci stávajících půjček a úvěrů, provádíme oddlužení. Podání žádosti vám nezabere víc jak 5 minut. O schválení jste informování již do 24 hodin. Podpis smluv v místě bydliště. Neplatí se poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 04.12.2018 17:00 Kraj:Celá ČR
Půjčky, úvěry a výkupy nemovitosti

Dostali jste se do finanční tísně, jste v exekuci, máte zadluženou nemovitost a všude vás odmítají? Využijte naši nabídku finančních produktů se zajištěním nemovitosti. Nabízíme půjčky a úvěry oproti zástavě rodinného domu, bytu i družstevního, chaty, nebytových prostor, pozemků. Půjčky jsou poskytovány až do 20.000.000,- se splatnosti až 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. Pokud vám nabídka nebude vyhovovat, popř. nedosáhnete na úvěr, máte možnost využít výkup nemovitosti s následným nájmem. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito s možnosti opětovné koupě za stejnou cenu. Řešíme dluhy na nájmu, exekuce, refinancujeme současné půjčky a úvěry, provádíme oddlužení. Konzultace a zhotovení nejvhodnější nabídky je zcela zdarma. Nevybíráme žádné poplatky předem. Neplatí se kauce z pronájmu. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 04.12.2018 14:59 Kraj:Celá ČR
Nabízíme výkup s nájmeme na neurčito

Specializujeme se zejména vyplácením exekucí, nevýhodných půjček a úvěrů, oddlužením nemovitosti. Naše služby využívají klienti, kteří jsou předluženi, hrozí jim prodej nemovitosti v dražbě a chtějí svou situaci řešit. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Klient má na nemovitost předkupní právo, možnost opětovného odkupu kdykoliv zpět za stejnou cenu. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Působíme po celé ČR.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 04.12.2018 12:25 Kraj:Celá ČR
Expres půjčka se zástavou, vyplácíme do 48 hodin

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti. Ručeni je možné rodinným domem (dr.) bytem, rekreačním objektem, nebytovým prostorem, komerční nemovitosti i pozemky. Půjčky jsou poskytovány až do 20.000.000,- Kč s dobou splatnosti do 20-ti let. Půjčku je možné předčasně splatit. Řešíme dluhy na nájmu/službách, exekuce, konsolidaci stávajících půjček, úvěrů a kreditních karet, provádíme oddlužení. Podání žádosti je jednoduché z pohodlí domova. Zhotovíme vám vždy nejvýhodnější nabídku. O schválení žádosti jste informování do 24 hodin. Nevybíráme poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 03.12.2018 16:43 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem-oddlužení bez ztáty domova

Výkup nemovitosti je určen zejména klientům, kteří mají svou nemovitost zadluženou, mají sesplatněný úvěr popř. hypotéku, jsou v exekuci, hrozí jim prodej nemovitosti a chtějí svou situaci řešit. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme vždy na neurčito. Klient má na nemovitost předkupní právo-možnost opětovné koupě za stejnou cenu. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 03.12.2018 14:27 Kraj:Celá ČR
Půjčíme vám na vše, vyplatíme exekuce, oddlužíme vás

Půjčíme vám na vše, na podnikání, rekonstrukci, investici, konsolidaci, exekuce… Žádat můžete od 50.000,- až do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si máte možnost zvolit od několika měsíců až na 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, nebytovým prostorem popř. pozemky. Nemovitost může být i třetí osoby. Řešíme exekuce, konsolidaci a refinancování stávajících půjček a úvěrů, provádíme oddlužení. Finance můžete mít k dispozici již do 48 hodin od dodání podkladů. Vše vyřídíte z domova. Podpis smlouvy v místě bydliště. Neplatíte žádné poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 02.12.2018 17:56 Kraj:Celá ČR
SONEBA – vyplacení exekuce a konsolidace, 608 174 900

Pro všechny klienty co nemají možnost žádat o úvěr se zástavou v bance a mají negativní zápisy v registrech dlužníků. Výše finančních prostředků až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností 1 – 20 let. Využitelnost k podnikatelským záměrům, k vyplacení exekucí z nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti a další konsolidaci nevýhodných závazků netýkající se nemovitosti. Možnost ručení taktéž nemovitostmi komerčními, družstevními byty a nemovitostmi třetích osob. Nezávazné posouzení žádosti bez nutnosti návštěvy klienta. Zdarma po celé ČR posouzení, konzultace, poradenský a právní servis a nacenění nemovtosti. Tyto služby zdarma i v případě pozdějšího odstoupení klienta od žádosti. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splácení, předčasné splacení je možné bez inkasovaných sankcí. Smluvní podmínky za seriózních podmínek předem k prověření. Více informací půjčce se zástavou nemovitosti SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 02.12.2018 17:15 Kraj:Celá ČR
Nejvýhodnější půjčky se zástavou, výkupy nemovitosti

Nabízíme nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti, bytu i družstevního, nebytových prostor i pozemků. Půjčky jsou poskytovány do výše 20.000.000,- s dobou splatnosti až 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. V případě, že klient nedosáhne na půjčku, může využít výkup nemovitosti s nájmem. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Klient má na nemovitost předkupní právo-možnost odkupu kdykoliv za stejnou cenu. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, refinancujeme současné nevýhodné a krátkodobé půjčky, kreditní karty, provádíme oddlužení. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Finanční prostředky máte k dispozici již do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme poplatky předem. Konzultace je zdarma. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 02.12.2018 15:55 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti-oddlužení bez ztráty domova

Výkup nemovitosti s nájmem je vhodný zejména pro klienty, kteří mají svou nemovitost předluženou, jsou v exekuci a hrozí jim prodej v nedobrovolné dražbě a ztráta domova. Výkup mohou využít i klienti, kteří potřebují hotovost a nedosáhnou na klasický úvěr. Nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito s tím, že si ji klient může odkoupit kdykoliv zpět za stejnou cenu. Hlavní výhodou výkupu s nájmem, je možnost oddlužení bez nutnosti stěhování. Vyhnete se ostudě ve svém okolí, hledání nového bydlení apod. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Neplatí se kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.12.2018 14:16 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky se zástavou za jasných podmínek

Nabízíme rychlé a hlavně výhodné půjčky oproti zástavě za jasných podmínek. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, nebytovým prostorem popř. pozemky. Půjčky jsou poskytovány až do 20.000.000,- Kč s dobou splatnosti až 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit. Řešíme exekuce, konsolidaci stávajících půjček, úvěrů a kreditních karet, provádíme oddlužení. Konzultace, posouzení žádosti a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Finanční prostředky můžete mít do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme poplatky předem. Vše vyřídíte z domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.12.2018 12:35 Kraj:Celá ČR
Půjčka se zástavou s expres čerpáním do 48 hodin

Půjčíme vám opravdu na vše, na podnikání, rekonstrukci, oddlužení, exekuce. Žádat můžete od 50.000,- až do 20.000.000,- Kč. Splátky si máte možnost rozvrhnout od několika měsíců až na 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit. Zajištění je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, nebytovým prostorem i pozemky. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Peníze můžete mít k dispozici již do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 30.11.2018 15:26 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem na neurčito a opětovnou koupí

Výkup nemovitosti s nájmem je určen vlastníkům rodinných domů, bytů i družstevních, rekreačních objektů, komerčních nemovitosti, nebytových prostor popř. pozemků, kteří potřebují hotovost a nedosáhnou na úvěr, mají svou nemovitost předluženou a chtějí svou situaci řešit. Ve většině případů je to poslední možnost jak se oddlužit, zbavit exekucí a nepřijít o střechu nad hlavou. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Klient má na nemovitost předkupní právo-možnost odkupu zpět kdykoliv za stejnou cenu. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se kauce z pronájmu. Vše vyřídíte z domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 30.11.2018 13:48 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky, úvěry a výkupy nemovitosti s nájmem

Pomůžeme vám z finanční tísně, poskytneme peníze na vše, zkonsolidujeme vaše závazky, vyplatíme exekuce, uhradíme dluhy na nájmu/službách. Z naši široké nabídky finančních produktů si vybere opravdu každý a jsme schopni zafinancovat téměř vše. Nabízíme: Půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu a pozemku. Splatnost je od několika měsíců až na dobu 20 let. Možnost předčasného splacení. Výkup nemovitosti s nájmem, mohou vyžít klienti, kteří z nějakého důvodu nedosáhli na úvěr, jsou předluženi a chtějí svou situaci řešit. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito Klient má na nemovitost předkupní právo. Možnost expresního čerpání do 48 hodin od dodání podkladů a odsouhlasení nabídky. Konzultace, navrhnutí optimálního způsobu financování a zhotovení nabídky je zdarma. Neplatí se žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 30.11.2018 11:01 Kraj:Celá ČR
„SCHVÁLENO“ Půjčky a úvěry se zástavou

Nabízíme rychlé půjčky se zástavou nemovitosti, bytu i družstevního, nebytových prostor a pozemků. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky je od několika měsíců až na dobu 20 let. Finanční prostředky můžete mít do 48 hodin od dodání podkladů i v hotovosti. Půjčku je možné předčasně splatit. Řešíme exekuce, provádíme oddlužení. Schválení žádosti je do 24 hodin. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 27.11.2018 14:36 Kraj:Celá ČR