Půjčky se zástavou nemovitostí jsou pro žadatele, kteří potřebuji půjčku s ručením nemovitostí. Půjčka se zástavou bývá poskytovaná většinou do 60% hodnoty nemovitostí.

Výkup nemovitosti s nájmem na dobu neurčitou

Rychlý výkup nemovitosti s následným nájmem je vhodný zejména pro vlastníky nemovitosti, dr. bytů i pozemků, kteří shání rychle hotovost, potřebují oddlužit, vyplatit exekuce a nedosáhnou na úvěr. Ve většině případů je to poslední možnost jak se zbavit závazků a nemuset se stěhovat. Nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a obratem ji pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má na nemovitost předkupní právo. Vše vyřídíte z pohodlí domova během několika dnů. Konzultace, posouzení žádosti a zpracování nabídky je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se vratná kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 08.08.2018 18:39 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem na dobu neurčitou

Vykoupíme vaši nemovitost, vyplatíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme vám ji. Výkup nemovitosti je ve většině případů poslední možnost jak se oddlužit, zbavit se exekucí a nemuset se stěhovat. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má k nemovitosti předkupní právo. Podání žádosti je ON-LINE. Konzultace je zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se vratná kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 06.08.2018 20:00 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky a výkupy nemovitosti s nájmem

Nabízíme nejširší nabídku finančních produktů, pro klienty, které banka odmítla. Nabízíme půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu a pozemků. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000m- Kč. Splátky si máte možnost rozvrhnout od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. V nabídce máme i výkupy nemovitosti s následným nájmem. Nájemní smlouva se uzavírá na neurčito. Klient má k nemovitosti předkupní právo. Řešíme nadstandardní situace, dluhy na nájmu, exekuce, provádíme oddlužení. Konzultace a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Možnost expresního čerpání do 48 hodin od dodání podkladů. Neplatíte žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z pohodlí domova.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 02.08.2018 17:19 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem na dobu neurčitou

Vykoupíme vaši nemovitost, vyplatíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme vám ji. Výkup nemovitosti je ve většině případů poslední možnost jak se oddlužit, zbavit se exekucí a nemuset se stěhovat. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má k nemovitosti předkupní právo. Podání žádosti je ON-LINE. Konzultace je zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se vratná kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.08.2018 17:25 Kraj:Celá ČR
Expres půjčka se zástavou a výkupy nemovitosti s nájmem

Poskytneme vám finance úplně na vše, na splnění snů, konsolidaci, podnikání, exekuce. Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky s dobou splatnosti až 20 let. Podmínka je ručeni vhodnou nemovitosti, dr. bytem popř. pozemky. Výkupy nemovitosti s následným nájmem a opětovnou koupí. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli klientovi bezkonkurenční podmínky. Posouzení žádosti a zhotovení nabídky je téměř okamžitě. Možnost expresního čerpání již do 48 hodin. Konzultace a je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Podání žádosti ON-LINE.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 31.07.2018 17:45 Kraj:Celá ČR
Nabídka realitních služeb

Společnost QVERNO INVEST a.s. zajišťuje zprostředkování podnikatelských úvěrů se zástavou nemovitosti. Úvěry nabízíme právnickým i fyzickým osobám podnikajícím v jakémkoliv oboru. Působíme po celé ČR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vložil/a QWERNO INVEST a.s. Vloženo : 31.07.2018 13:25 Kraj:Olomoucký kraj
Rychlé půjčky oproti zástavě a výkupy nemovitosti

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu a pozemků. Žádat můžete 50.000,- až 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Poskytnuté finanční prostředky lze využít na cokoliv, na splnění snů, podnikání, rekonstrukci. V nabídce máme i výkup nemovitosti s následným nájmem. Nemovitost vykoupíme a následně ji pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má na nemovitost předkupní právo. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu, provádíme oddlužení. Podání žádosti je ON-LINE. Posouzení je téměř okamžitě. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin. Neplatíte žádné poplatky předem. Působíme po celé ČR.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 30.07.2018 11:03 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem na neurčito

Vykoupíme vaši nemovitost, dr. byt i pozemky a následně je pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. K nemovitosti máte předkupní právo s možnosti opětovného odkupu za stejnou cenu. Ve většině případů je to poslední možnost jak se oddlužit, nepřijít o nemovitost v exekuci a střechu nad hlavou. Klienty zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Právní servis a diskrétnost. Posouzení a zpracování žádosti máte u nás zdarma. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 27.07.2018 09:03 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky a výkupy nemovitosti s nájmem

Nabízíme půjčky, úvěry a zpětné leasingy nemovitosti klientům, kteří potřebují rychle hotovost, rozšířit své podnikání, vyplatit manžela/manželku z nemovitosti. Ručeni je možné rodinným domem, bytem i družstevních, chatou, komerčním objektem, pozemky. Žádat můžete do 20.000.000,- Kč se splatnosti až 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. V případě předluženosti, nedostatečných příjmů apod. může klient využít výkup nemovitosti s následným nájmem. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má na nemovitost předkupní právo. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu, provádíme oddlužení. Klienty zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin od dodání podkladů. Konzultace je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 26.07.2018 14:44 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem na dobu neurčitou

Výkup nemovitosti je určen všem vlastníkům rodinných domů, bytů i družstevních, komerčních objektů, chat i pozemků, kteří potřebují rychle řešit svou finanční situaci a nedosáhnou na úvěr, popř. mají svou nemovitost zadluženou a nechtějí o ni přít v exekuci. Ve většině případů je to poslední možnost jak se oddlužit a nepřijít o střechu nad hlavou. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a následně ji pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Klient má k nemovitosti předkupní právo za stejnou cenu. Klienty zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Právní servis a diskrétnost. Nebereme poplatky předem, ani vratné kauce z pronájmu. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Podpis smluv v místě bydliště. Vyřízení již do 48 hodin podle složitosti případu.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 24.07.2018 09:44 Kraj:Celá ČR
Expres půjčky a výkupy s nájmem-peníze na cokoliv

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu i pozemků. Poskytnuté finanční prostředky lze využít úplně na vše, na rekonstrukci, podnikání, investici. Žádat můžete až 20.000.000,- Kč se splatnosti do 20-ti let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně vrátit bez sankcí. V nabídce máme i výkupy nemovitosti s následným nájmem. Nemovitost vykoupíme a následně ji pronajmeme. Klient má na nemovitost předkupní právo, možnost opětovné koupě kdykoliv za stejnou cenu. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení. Klienty zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Podpis smluv v místě bydliště klienta. Možnost expresního čerpání do 48 hodin. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 23.07.2018 12:34 Kraj:Celá ČR
Podáme pomocnou ruku při oddlužení nemovitosti

Podáme pomocnou ruku všem dlužníkům a vlastníkům nemovitosti, kteří jsou v exekuci, nebo jiné svízelné situaci a potřebují rychle hotovost, oddlužit, zachránit si střechu nad hlavou. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a následně ji pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Klient má na nemovitost předkupní právo-možnost opětovné koupě za stejnou cenu. Veškeré vyřízení je během několika dnů. Podání žádosti je ON-LINE. Nevybíráme poplatky předem. Neplatí se kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Nezkoumají se registry.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 19.07.2018 15:16 Kraj:Celá ČR
Rychlý výkup nemovitosti s dlouhodobým nájmem

Dostali jste se do až neřešitelné situace, dlužíte na nájmu, sesplatnili vám úvěr, jste v exekuci a hrozí vám nedobrovolná dražba nebo potřebujete jen rychle hotovost? Nabízíme vám výkup nemovitosti s následným nájmem. Ve většině případů, je to poslední možnost jak se oddlužit a nepřijít o střechu nad hlavou. Vaši nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a následně ji pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na neurčito. K nemovitosti máte předkupní právo. Klienty zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Právní servis a diskrétnost. Nejjednodušší podání žádosti z pohodlí domova. Nemusíte nikam jezdit-přijedeme za vámi. Nevybíráme poplatky předem, ani vratné kauce. Nedokládá se příjem. Nezkoumá se bonita klienta.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 18.07.2018 17:37 Kraj:Celá ČR
Půjčky, výkupy nemovitosti s nájmem

Půjčky a úvěry máme pro klienty, kteří neuspěli v bance a potřebují hotovost, oddlužit, vyplatit exekuce nebo jsou v jiné svízelné situaci. Půjčky a úvěry jsou oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu a pozemků. Žádat můžete až 20.000.000,- Kč se splatnosti do 20-ti let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. V nabídce máme i výkupy nemovitosti s následným nájem. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a následně ji pronajmeme. Nájemní smlouva se uzavírá na neurčito. Klient má k nemovitosti předkupní právo, má možnost si ji odkoupit kdykoliv zpět za stejnou cenu. Podání žádosti je ON-LINE. Vše vyřídíte z pohodlí domova-přijedeme za váma. Možnost expresního čerpání do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme poplatky předem, ani vratné kauce.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 18.07.2018 13:01 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky a výkupy nemovitosti s nájmem

Nabízíme rychlé půjčky, úvěry a výkupy nemovitosti s následným nájmem. V případě půjček a úvěrů můžete žádat až 20.000.000,- Kč se splatnosti do 20-ti let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně vrátit bez sankcí. Zajištění půjček a úvěrů je vhodnou nemovitosti, dr. bytem, komerčním objektem a pozemky. Pokud klientovi nevyhovují podmínky půjčky, má možnost využít výkup nemovitosti. Nemovitost vykoupíme a následně ji pronajmeme na dobu neurčitou.. K nemovitosti má klient předkupní právo, má možnost si ji kdykoliv odkoupit zpět za stejnou cenu. Vyřízení je již do 48 hodin od dodání podkladů. Podání žádosti je ON-LINE. Nevybíráme poplatky předem, konzultace je zdarma. Řešíme exekuce, provádíme oddlužení.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 17.07.2018 21:05 Kraj:Celá ČR