Půjčky se zástavou nemovitostí jsou pro žadatele, kteří potřebuji půjčku s ručením nemovitostí. Půjčka se zástavou bývá poskytovaná většinou do 60% hodnoty nemovitostí.

Výkup nemovitosti s nájmem na dobu neurčitou

Výkup nemovitosti s nájmem je určen zejména vlastníkům nemovitosti, kteří se dostali do finanční tísně, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci a nedosáhnou na úvěr. Vaši nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na dobu neurčitou s předkupním právem. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Nepotřebujete odhad nemovitosti. Nedokládá se příjem. Neplatí se poplatky předem, ani kauce z pronájmu.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 16.10.2018 10:55 Kraj:Celá ČR
U nás půjčku se zástavou vyřídíte do 48 hodin

Nabízíme rychlé půjčky se zástavou rodinného domu, bytu i družstevního, chaty, nebytových prostor, komerčního objektu i pozemků. Ručeni může být i třetí osoby. Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho bydliště. Nikam nemusíte, přijedeme za vámi. Posouzení a zpracování nejvýhodnější nabídky je okamžitě. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin od dodání podkladů. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu, provádíme oddlužení. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 15.10.2018 11:29 Kraj:Celá ČR
Nabízíme rychlé půjčky se zástavou nemovitosti, peníze do 48 hodin

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti, dr. bytu, nebytových prostor a pozemků. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splátky si máte možnost rozvrhnout na dobu až 20 let. Půjčku je možné předčasně splatit bez sankcí. Poskytnuté finanční prostředky můžete využít úplně na vše, na investici, podnikání, rekonstrukci, konsolidaci… Řešíme dluhy na nájmu, službách. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin. Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 12.10.2018 13:31 Kraj:Celá ČR
Půjčka se zástavou RD, bytu, chaty, pozemků

Nabízíme výhodné půjčky se zástavou RD, bytu i družstevního, chaty, komerčního objektu, nebytových prostor a pozemků. Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky je od několika měsíců až na 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin od dodání podkladů. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom vyšli klientovi v maximální míře vstříc. Posouzení žádosti a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Nevybíráme poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 11.10.2018 13:16 Kraj:Celá ČR
Poskytneme vám peníze za nejvýhodnějších podmínek

Podáme vám pomocnou ruku v každé finanční tísni. Poskytneme vám peníze úplně na vše, na sny, rekonstrukci, investici, konsolidaci, oddlužení, exekuce. Řešíme dluhy na nájmu-službách. Poskytneme vám až 20.000.000,- se zajištěním vhodné nemovitosti. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli klientovi financování přesně na míru. Nabízíme půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti, dr. bytu i pozemků se splatnosti až 20 let. Zpětný leasing nemovitosti s dobou trvání nájmu až 20 let. Výkup nemovitosti s nájmem na neurčito a možnosti opětovného odkupu. Konzultace a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Neplatí se žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Podpis smluv v místě bydliště.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 10.10.2018 18:15 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky se zástavou, čerpáte do 48 hodin

Nabízíme výhodné půjčky, klientům, kteří neuspěli z žádostí v bance z důvodu negativního záznamu v registrech, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. Půjčíme vám na vše, na sny, rekonstrukci, investici, podnikání, oddlužení. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu/službách. Půjčky jsou se zástavou nemovitosti, bytu i družstevního, chaty, komerčního objektu, nebytových prostor i pozemků. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky je od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Podání je žádosti je ON-LINE. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Možnost expresního čerpání do 48 hodin. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 09.10.2018 14:42 Kraj:Celá ČR
Expres půjčky se zástavou, peníze do 48 hodin

Nabízíme výhodné půjčky se zástavou za jasných podmínek. Ručeni je možné rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerční nemovitosti, nebytovým prostorem i pozemky. Poskytnuté finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, rekonstrukci, oddlužení, exekuce… Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíc až na 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Každou žádostí se zabýváme individuálně, abychom klientovi vyšli vstříc a nastavili parametry dle jeho potřeb a finančních možnosti. Podání žádosti je ON-LINE. Podpis smluv v místě bydliště. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 08.10.2018 18:15 Kraj:Celá ČR
Půjčky, úvěry, zpětný leasing a výkup nemovitosti

Jste ve finanční tísni a všude vás odmítají? Chystáte se rekonstruovat a chybí vám finance? Chcete rozšířit své podnikání a nemáte dostatek prostředků? Jste v exekuci a hrozí vám dražba? Máme pro vás řešení! Poskytneme vám finance na cokoliv až do 20.000.000,- Kč. Nabízíme půjčky a úvěry oproti zástavě RD, bytu i družstevního, chaty, komerčního objektu, nebytových prostor a pozemků. Splatnost až 20 let. Zpětný leasing nemovitosti s dobou trvání nájmu až 20 let. Výkup nemovitosti s následným nájmem na dobu neurčitou. Každým případem se zabýváme individuálně. Nabídneme vám nejvýhodnější podmínky. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Finanční prostředky máte k dispozici již do 48 hodin od dodání podkladů. Neplatíte poplatky předem. Nepotřebujete odhad nemovitosti. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 05.10.2018 13:32 Kraj:Celá ČR
Půjčíme vám na vše, peníze do 48 hodin

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě RD, dr. bytu, chaty, komerčního objektu, nebytových prostor i pozemků. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- se splatnosti až 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Poskytnuté finanční prostředky lze využít úplně na vše, na podnikání, konsolidaci, rekonstrukci. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu, provádíme oddlužení. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Podpis smluv v místě bydliště klienta. Čerpáte již do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme žádné poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 04.10.2018 13:54 Kraj:Celá ČR
Půjčka se zástavou s expres vyřízením

Půjčíme vám na opravdu na vše, na splnění snů, rekonstrukci, konsolidaci, podnikání. Řešíme exekuce, dluhy na nájmu/službách, provádíme oddlužení. Zajištění půjčky je rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, nebytovým prostorem, pozemky. Žádat můžete od 50.000,- až do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky je od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Podání žádosti vám nezabere víc jak 5 minut. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nastavili parametry dle potřeb klienta. Schvalujeme téměř okamžitě. Finanční prostředky lze čerpat již do 48 hodin od dodání podkladů. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 03.10.2018 14:58 Kraj:Celá ČR
Poskytneme vám finance na cokoliv

Nabízené finanční produkty jsou pro klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance z důvodu nedostatečného příjmu, bonity, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci. Poskytnuté finanční prostředky lze využít úplně na vše. Nabízíme půjčky oproti zástavě nemovitosti se splatnosti až 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Zpětný leasing nemovitosti s dobou trvání nájmu až 20 let. Výkup nemovitosti s následným nájmem na dobu neurčitou. Podání žádosti je ON-LINE. Každou žádostí se zabýváme individuálně, tak abychom nabídli bezkonkurenční podmínky. Možnost expresního čerpání již do 48 hodin. Nevybíráme poplatky předem.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 02.10.2018 16:19 Kraj:Celá ČR
Výkup nemovitosti s nájmem, vyplácení exekucí, oddlužení

Potřebujete hotovost, vyplatit závazky, exekuce, oddlužit a nedosáhnete na úvěr? Máme pro vás řešení – VÝKUP NEMOVITOSTI S NÁSLEDNÝM NÁJMEM. Vaši nemovitost vykoupíme, vyplatíme případné závazky, oddlužíme. Na nemovitost máte předkupní právo, možnost odkupu kdykoliv za stejnou cenu. Nájemní smlouva se uzavírá na neurčito. Vše vyřídíte z pohodlí domova-přijedeme za vámi. Nevybíráme poplatky předem ani vratné kauce z pronájmu. Nedokládá se příjem. Nezkoumá se bonita klienta. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 27.09.2018 13:43 Kraj:Celá ČR
Zachraňte svůj majetek

Nabízíme finanční a dluhové poradenství. Poradíme Vám,jak nejefektivněji řešit vaše závazky (půjčky,exekuce).Dlouhodobé úvěry se splatností až 20 let,zpětný leasing nemovitostí,výkup nemovitosti i z insolvenci,či před dražbou až do výše 80% z tržní hodnoty nemovitosti.Přesná nabídnutá cena,bude závislá podle lokality a stavu dané nemovitosti.Financovat lze:Rezidenční nemovitosti ( byty.rodinné domy ) , komerční nemovitosti - výrobní areály a podobně,chaty,stavební parcely. Kontaktujte nás na emaiel:1manager1@post.cz

Vložil/a Silvie Vloženo : 25.09.2018 17:00 Kraj:Celá ČR
Nabízíme výhodné půjčky se zástavou

Půjčíme vám opravdu na vše, na podnikání, rekonstrukci, konsolidaci, exekuce… Půjčka je se zajištěním nemovitosti, dr. bytu, nebytových prostor i pozemku. Žádat můžete od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Podání žádosti je ON-LINE. Schválení a zhotovení nejvýhodnější nabídky je téměř okamžitě. Podpis smlouvy v místě bydliště klienta. Finanční prostředky lze čerpat do 48 hodin. Nevybíráme poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 25.09.2018 11:45 Kraj:Celá ČR
Poskytneme vám peníze za nejvýhodnějších podmínek

Poskytneme vám finance za nejvýhodnějších a bezkonkurenčních podmínek. Neslibujeme nemožné, klientovi zhotovíme vždy nabídku na míru. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, tak abychom v maximální míře uspokojili potřeby klienta. Nevybíráme žádné poplatky předem, ani vratné kauce. Žádat můžete 50.000,- až 20.000.000,- Kč Nabízíme půjčky, zpětné leasingy a výkupy nemovitosti. Půjčky jsou se splatnosti od několika měsíců až na dobu 20 let. Půjčky jsou se zajištěním vhodnou nemovitosti, dr. bytem, chatou, komerční nemovitosti, nebytovým prostorem a pozemky. Zpětné leasingy nemovitosti s dobou trvání nájmu až 20 let. Výkupy nemovitosti s dlouhodobým nájmem a opětovnou koupí. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, krátkodobé a nevýhodné půjčky, provádíme oddlužení.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 24.09.2018 14:00 Kraj:Celá ČR