Snadná inzerce půjček zdarma

Rychlá půjčka bez poplatků předem

Potřebujete peníze a banky vám nepůjčí? Chcete si zařídit nový byt není kde brát?Chcete podnikat, máte nápad , ale to jediné co vám chybí jsou peníze? Zkuste to s námi. Půjčíme vám až 166 000 , max. délka splácení je 48 měsíců, možnost doplatit půjčku bez navýšení. Půjčíme zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům i maminkám na mateřské dovolené. Též sháním kolegy pro spolupráci-volná pracovní doba.

Vložil/a Luboš Vaníček Vloženo : 13.05.2014 20:10 Kraj:Plzeňský kraj
PENÍZE PRO PODNIKÁNÍ

Půjčka pro OSVČ od 30 tisíc Nepotřebujeme znát vaše příjmy! Velmi rychlý schvalovací proces a peníze na Vašem účtu . Volejte 774 828 496 nebo pište hotovostvsem@seznam.cz www.hotovost-vsem.cz

Vložil/a Wernerová Eva Vloženo : 13.05.2014 19:51 Kraj:Moravskoslezský kraj
půjčky bez poplatku

Rychlé nebankovní Americké hypotéky a podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti(možno ke koupi).Bez registru,vyplacení exekucí. Úrok od 6,9%.Splatnost 20 let.Tel. 730635590 zbynek.bohata@gmail.com

Vložil/a Zbynek Bohata Vloženo : 13.05.2014 18:27 Kraj:Celá ČR
Půjčky a úvěry se zástavou RD, bytu, chaty, pozemku

Nabízíme rychlé půjčky a úvěry na cokoliv. Ručeni RD, bytem i družstevním, rekreačním objektem, pozemky. Individuální posouzení pro maximální spokojenost klienta. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Financujeme do 70% z ceny nemovitosti. Vyplacení finančních prostředků do 48 hodin dle složitosti případu. Jasné podmínky čerpání Splatnost až 20 let. Bez poplatků předem. Bez návštěvy kanceláře. Bez ručitele. Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 13.05.2014 18:08 Kraj:Celá ČR
Půjčky a úvěry se zástavou, expresní vyřízení

Nabízíme rychlé půjčky a úvěry na cokoliv. Ručeni RD, bytem i družstevním, rekreačním objektem, pozemky. Individuální posouzení pro maximální spokojenost klienta. Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě. Financujeme do 70% z ceny nemovitosti. Vyplacení finančních prostředků do 48 hodin dle složitosti případu. Jasné podmínky čerpání Splatnost až 20 let. Bez poplatků předem. Bez návštěvy kanceláře. Bez ručitele. Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 13.05.2014 18:08 Kraj:Celá ČR
Super půjčky se zástavou nemovitostí

Půjčka se zástavou a bez poplatků předem. Úvěr lze využít na vyplacení nevýhodných půjček a také i pro vlastní potřebu. Příjmy ani registry neprověřujeme. Neváhejte nám napsat o nabídku. Působíme po celé ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 13.05.2014 17:45 Kraj:Celá ČR
Řešení finanční situace

Rychlé řešení nebankovní půjčka pro podnikatele,zaměstnané,důchodce,maminky na MD. Spolehlivé řešení exekucí,dražeb a zástav,žádné skryté poplatky. Pomůžeme vám nastavit si výši nové měsíční splátky tak,abyste se splácením neměli problém.

Vložil/a JANA BARTOŠOVÁ Vloženo : 13.05.2014 17:24 Kraj:Celá ČR
PŮJČÍME VÁM snadno a na cokoliv

Pokud hledáte půjčku kde nebudete platit žádné poplatky předem, volat na 900 ozvěte se nám. Jsme poskytovatelé půjček NÉ VÝBĚRČÍ PENĚZ OD LIDÍ. Nabízíme všechny druhy půjček - krátkodobé před výplatou, středně dlouhé bez zástavy, dlouhodobé se zástavou. Umíme Vás i oddlužit a pojistit. Celá ČR.

Vložil/a Rychlé půjčky Vloženo : 13.05.2014 16:14 Kraj:Celá ČR
Potřebujete fin. obnos?

Nečekané výdaje ,rozbitý spotřebič a z výplaty nevyšlo...? Nevíte si rady? Potřebujete půjčit peníze a odmítáte platit nesmyslné poplatky předem? Půjčte si od nás! Půjčky pro zaměstnance, podnikatele i důchodce- půjčky pro všechny s příjmem! Zaměstnancům, důchodcům půjčka bez ručitele až 100.000,- bez dokládání účelu! Žádost s Vámi vyřešíme po telefonu, výsledek víme týž den. Pro více informací zašlete sms ve tvaru PUJCIT na tel. číslo 773 833 608, nebo pište na email pujckakomukoliv@seznam.cz. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.

Vložil/a Půjčka Komukoliv Vloženo : 13.05.2014 15:52 Kraj:Moravskoslezský kraj
Až 100.000,- Kč pro všechny, vysoká průchodnost!

Nepůjčili Vám v bance? My Vám zajistíme půjčku až 100.000,- Kč! Bez registrů, bez poplatků předem! Pro zaměstnance, živnostníky i osoby na mateřské dovolené! Stačí vypsat formulář zde:http://www.easypujcky.eu/kontaktovat/ a Vás budeme kontaktovat-

Vložil/a Easy půjčky Vloženo : 13.05.2014 15:08 Kraj:Praha
Důvody proč žádat o úvěr právě u nás! Prověřené půjčky!

Nové centrum nebankovních půjček a úvěrů nabízí nejširší sortiment úvěrů. - registry nás nezajímají - máme vysokou průchodnost a velmi rychlé vyřízení, některé půjčky vyplácíme okamžitě v hotovosti na ruku - možnost odkladu splátek - v případě předčasného splacení vracíme úroky zpět - půjčky jsou poskytovány bez ručitele - nevoláte na žádné placené linky / my vždy voláme Vám / - vždy víte všechny potřebné informace před podpisem smlouvy - pokud Vám nebude půjčka vyhovovat, můžete peníze vrátit a od smlouvy odstoupit Úvěry jsou určeny zejména pro podnikatele, živnostníky, s.r.o., zaměstnance, důchodce, rentiéry, cizince a i pro ženy na MD. V nabídce nechybí úvěry jištěné zástavou nemovitosti nebo dr. bytem. Vyřešíme exekuce, jiné zástavy, nebo dražby. Zkonsolidujeme a kompletně oddlužíme Vaši nemovitost. V našem úvěrovém centru máme širokou nabídku půjček a úvěrů, proto dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty, kteří jinde neuspěli. Spolupracujeme jak s renomovanými a léty prověřenými společnostmi, tak i se soukromými investory. Kompletní informace získáte na našich stránkách.U nás Vás nikdo nenapálí! Jsme zprostředkovatelé nebankovních úvěrů a tuto činnost vykonáváme pro více věřitelů.

Vložil/a Jana Skusilová Vloženo : 13.05.2014 15:05 Kraj:Středočeský kraj
Vyplatíme Vaše dluhy a pohledávky.

Chcete se konečně zbavit dluhů, exekucí, nevýhodných zástav, případně malých půjček? Nabízíme okamžité vyplacení všech Vašich pohledávek a vyřízení jednoho dlouhodobého úvěru s jednou měsíční splátkou a splatností až na dobu 30 let. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů, vypracování znaleckého posudku, potřebné podklady jako je list vlastnictví, katastrální mapu, nabývací tituly atd. Předem neplatíte žádné provize ani poplatky, nenahlížíme do registrů. Klientům nabízíme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

Vložil/a Martina Grulichová Vloženo : 13.05.2014 12:30 Kraj:Olomoucký kraj
Super akce pro podnikatele

Novinka pro OSVČ - do 150 tisíc vám půjčíme pouze na OP, ŽL a DP za 2 roky. Do 300 tisíc potřebujete ještě bezdlužnost od fin. a soc. Půjčujeme i začínajícím podnikatelům 100 tisíc na rozjezd! U nás neplatíte žádné HLOUPÉ poplatky ani nevoláte na 900. Peníze vyplácíme druhý den na účet. Reaguji pouze na e mail s vaším tel. číslem.

Vložil/a Miloslava Matušková Vloženo : 13.05.2014 12:26 Kraj:Celá ČR
Stop podvodníkům

Také jste naletěli podvodníkům? Slibovali, že vám půjčí peníze, zaplatili jste poplatky nebo jste nevolali na 900 a nakonec vám stejně nic nepůjčili? Pokud máte doložitelný příjem, tak vám URČITĚ půjčíme! Půjčujeme OSVČ, zaměstnancům i důchodcům! Peníze vyplácíme druhý den na účet! Reaguji pouze na e maily s vaším tel. číslem.

Vložil/a Miloslava Matušková Vloženo : 13.05.2014 12:20 Kraj:Celá ČR
Půjčka pro každého

Žádné poplatky ani volání na 900!! Registry nám nevadí, exekuce ano! Pro koho je půjčka určena? Pro zaměstnance: jste zaměstnaní, máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a samozřejmě i trvalý pobyt v ČR? Tak právě pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000. Pro důchodce: s touto půjčkou budete velmi spokojeni – rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let). Pro ženy na mateřské dovolené: jste na mateřské a hledáte vhodnou půjčku? Pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000. Jestliže máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku. Podnikatelské půjčky 1) Podnikáte-li alespoň půl roku? (Nemáte 2 daňová přiznání) – půjčíme vám 30 tisíc na 12 měsíců. 2) Máte alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč? Tak vám nabízíme až 110 tisíc na 12-48 měsíců. Podnikatelé si mohou dát úroky do nákladů a tím výrazně snížit daně! Podle zákona z 01.01.2011 je možno půjčku předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po třech měsících řádného splácení odklady splátek (až 3x3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu půl roku. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu o to vždy od 8 hod. do 20 hodin. Vaše spokojenost je naším cílem. Pokud nemáte možnost dorazit k nám do kanceláře, tak přijedeme za vámi! Každá žádost se provádí on-line, je bezplatná, výsledek do 15ti minut a peníze se vyplácí na váš účet druhý den po podepsání smlouvy. Jsme profesionálové! Vše vám ochotně vysvětlíme k vaší spokojenosti! Neváhejte a kontaktujte nás!

Vložil/a Jana Matysová Vloženo : 13.05.2014 12:04 Kraj:Celá ČR