Snadná inzerce půjček zdarma

SONEBA – americká hypotéka rychle a levně, 608 174 900

K libovolným účelům bez registru a poplatku předem zajišťujeme dlouhodobě po celé ČR nebankovní americké hypotéky. Tyto půjčky se zástavou nemovitosti lze využít např. ke konsolidaci nevýhodných závazků, k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským záměrům apod. Výše americké hypotéky se pohybuje cca do 60% z tržní ceny nemovitosti s dobou splatnosti 1-20 let. Do zástav jsou přijímány prakticky všechny typy nemovitostí na území ČR (komerční, nekomerční, 3. osob). Zdarma zajistíme nezávazné posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění, poradneský a právní servis, konzultace a odhad nemovitosti. Úroková sazba je garantována po celou dobu splátkového období s možností využití předčasného uhrazení hypotéky, a to bez inkasovaných penále. Smluvní podmínky za férových podmínek jsou zasílány elektronicky předem k prostudování. Více info k levné americké hypotéce SONEBA na www.soneba.cz nebo na tel. 608 174 900.

Vložil/a Soneba Vloženo : 01.01.2018 16:54 Kraj:Celá ČR
Půjčka na 10 měsíců

Dobrý den, sháním 400 tis. Kč, vrátím 550 tis. Kč za 10 měsíců, tj. k 31.10.2018. Na notářský zápis. smlouvu o úvěru či směnku. Nemovitost mám, nicméně nelze ji ručit, již je zástava na hypotéku.

Vložil/a Tomáš Vloženo : 31.12.2017 11:20 Kraj:Celá ČR
Konsolidace, oddlužení?

Máte tolik splátek, že nevíte co dřív platit? Bojíte se všeho? Chcete vyřešit svoji situaci pak nás neváhejte kontaktovat. Najdeme cestu k vyřešení: oddlužení,oddlužení nemovitosti bez insolvence, konsolidace a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Vložil/a info oddlužení Vloženo : 31.12.2017 10:21 Kraj:Celá ČR
Potřebujete půjčku na směnku nebo na OP

Půjčky veškerého zaměření ať již se jedná o půjčky na směnku, na OP, či jiné, tak máte možnost zdarma vložit poptávku i nabídku na webovou stránku, uvedenou níže. Pokud patříte mezi zprostředkovatele, investory, či firmy, vložit inzerát na půjčku nebo-li poptávku, je zcela bezplatné. Především je nutno zdůraznit, že podvodné inzeráty se snažíme odstraňovat a v případě že jste poptávající osobou o půjčku na směnku, nebo-li jiného zaměření

Vložil/a Marcela Andrea Vloženo : 31.12.2017 08:07 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka bez registru

Potřebujete hotovost na různé účely, mezi které spadá rekonstrukce, vyplacení závazku nemovitostí a vše okolo ní. Využijte naší Americkou hypotéku a to bez registru, poplatku předem a dalších nesmyslných poplatků. Jedná se o seriózní poskytnutí a Americká hypotéka může být vaše již za pár dní. Mezi upřednostněnou výhodu patří nízké splátky, odhad zdarma, veškerou potřebnou administraci připravíme za Vás. Snadná cesta k hypotéce, může být u zajištěna ihned. Dopřejte si finanční injekci, aniž by jste museli někam jezdit. Výhodné podmínky, žádné prokazování registrů a dalších formalit. Navíc je Americká hypotéka poskytnuta na veškeré nemovitostí, chata, byt, dům, pozemek, pole, atd.. Pokud tedy máte zájem, stačí napsat na Vás kontakt, případně vyplnit krátký dotazník s vaším číslem i jménem.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 18:01 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

Velmi nutná konsolidace půjček pro mě i mou rodinu, která se zadlužila kvůli malým půjčkám, které jsme nezvládali splácet včas, nebylo prostě vůbec kdy. Dcera si našla přítele, který měl práci ale nechodil do ní včas a tak ho ze dne na den vyhodili. Nechápeme sice důvod, nebo se jednalo o šikovného člena naši rodiny a přijít do práce jednou za čas později, přece neznamená nutné vyhození. Potřebujeme tedy sloučit půjčky ve výší 700 000 Kč, něco navíc pro osobní užití.

Vložil/a Jana a Majka Vloženo : 30.12.2017 17:51 Kraj:Celá ČR
Půjčky na směnku

Nevím zda to víte, či nevíte ale půjčky na směnku lze získat jen jednou za čas, pokud se vám podaří najít investora, nebo soukromou osobu, která tento typ půjčky pro vás zajistí. Jenže také nastává někdy obzvlášť problém, jako například u mě. Půjčku na směnku jsem získal do druhého dne, podepsal smlouvu a navíc jsem žádný poplatek neplatil. Kámen úrazu je ten, že půjčku investor už neposkytuje, nebo již nastala nějaká změna u něj a půjčky které na směnku poskytoval, jakož to soukromá osoba, tak již nejsou k mání. Proč zde píšu a lukrativní cestou se snažím zavzpomínat, to jen z důvodu že hledám soukromou osobu, která na směnku půjčí peníze a nebude chtít poplatek dopředu. Sice můj boj s časem je na úrovni velkého spěchu, ale stále doufám, že se najde soukromá osoba, která můj problém vyřeší a bez poplatku předem mi půjčka na směnku bude poskytnuta. Nemyslím to vůbec zle, myslím na vše, včetně splátkového kalendáře, který na základě unišeku bude poskytnut. Můj příjem je 40 000 a požadovaný obnos spadá na hranici 300 000, potřebuji do firmy nakoupit zbytek zboží, které je pro chod akutní, především bych rád dodal, že nereaguji na zprávy, hovory či E-mailovou komunikaci - typu - poplatek předem. Žádám seriózní a poctivé jednání, tak samo i na mé straně.

Vložil/a Michal Fenk Vloženo : 30.12.2017 17:33 Kraj:Celá ČR
Půjčky, exekuce, konsolidace 773475439

30.000.- Kč až 2.500.000.- Kč - Půjčky, konsolidace, oddlužení, exekuce. Řešíme rychle disktrétně. Volejte Ihned 773475439

Vložil/a soukrome sluzby Vloženo : 30.12.2017 17:25 Kraj:Celá ČR
Půjčky na směnku především ihned

Krásné sluneční před-novoroční odpoledne přeji. Možná to vše přijde vtipné, nevhodné, či pro mou osobu ponižující, ale hledám zde možnost poskytnutí výhodné půjčky, na směnku. Která je bez registru, ihned a především také bez jakéhokoli poplatku předem. Mám docela velký příjem, doložit ho mohu z mého daňového přehledu a to jak za období předchozího roku, tak zároveň období několika let zpětně. Našel jsem již osobu soukromou, která tento typ půjčky na směnku poskytla, ale bylo to něco, jak bych hledal v kupce sena. Může se zde najít nějaká osoba, která tento druh půjčky nabídne, nebude si nic předem účtovat a vše bude řešeno právní cestou aby nedošlo k nějakému podvodu ?

Vložil/a Pavel SOBOTKA Vloženo : 30.12.2017 16:29 Kraj:Celá ČR
Půjčky na směnku které dnes neseženete vůbec

S přáním krásného dne a zároveň vstupu do nového roku 2018, bych s velkou prosbou poprosil inzerenty, případně osoby zprostředkovatele půjček, aby mi předali či zprostředkovali výrazně levnou půjčku, zejména na směnku. Ono se to vcelku zdá jako vtipný pojem dotazu v mém sousloví, ale půjčky na směnku neposkytne jen tak někdo, je to jako kdybych hledal jehlu v kupce sena. Ještě se zdá, že se dá najít soukromá osoba, která touhle pofiderní metodou půjčky poskytne, tak jak tomu bylo rok zpětně. Našel jsem půjčku za výhodných podmínek, byla na jeden pouhý doklad a také byla velmi výhodná a především férově poskytnuta.

Vložil/a Olin Vloženo : 30.12.2017 16:28 Kraj:Celá ČR
Půjčky na směnku pro mě

Půjčí ihned na směnku předem ale nic neplatím, půjčku chci požádat dobrou pověstí kterou jsem měla, když jsem si koupila kosmodisk na páteř. Pracovala jsem v zedničině několik let, do doby než odešla páteř, nejsem invalida ale pouze mám záda v čudu. Půjčku na směnku nejlépe ihned do konce týdne příštího potřebuji. Splatim se všemi náležitostmi okolo, i cestu investorovi zaplatím, ale s částky, kterou investor hodný pan poskytne a uleví mě i mému synovi. Můj sin chlastá, byl 3x na léčení, nikdy to nepomohlo, nabral si půjčky a žije semnou zase, byl klid když byl v Opavě, já měla čas na ordinaci a další věci. Teď napichuje odpadky a moc toho ve stravenkách nedonese, pijou tam jak duhy a nic nedělají, jen pijou a trapí mě. Prosím pana investora - poskytni mi půjčku na směnku dnes můžeš také i když je sobota - to není žádná robota.

Vložil/a Ida W. Vloženo : 30.12.2017 16:25 Kraj:Celá ČR
Půjčky ihned se zástavou

Máte mnoho nevýhodných půjček, potřebujete půjčit a nikdo vám půjčku není ochoten poskytnout. Máte záznam v registrů dlužníku? Dejte na nás a využijte možnosti půjčky se zástavou nemovitostí, kterou můžete vyplatit i stávající dluhy, či ostatní náležité výdaje. Co vše je potřeba ke schválení půjčky? Půjčku schválíme přes telefon, záleží jakou nemovitost k ručení máte a co vše na ní vázne. Půjčku lze snadno získat, pokud máte možnost ručit bytem, domem, pozemkem a nebo další nemovitostí - může být i pole.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 16:22 Kraj:Celá ČR
Máte exekuce váznoucí na vaši nemovitosti

Nevíte vůbec, jakým způsobem svou tíživou situaci vyřešit, hrozí vám exekuce na nemovitost a nebo různá další exekuční řízení, kterého by jste se rádi zbavili? Máme pro vás velmi lukrativní nabídku, jak vám pomoct finanční injekcí a zbavit vás nevýhodných půjček a zároveň exekucí, kde by proběhla konsolidace, formou zástavy. Velkou výhodou u nás je, že exekuce na nemovitosti vyplácíme rychle, efektivně, neplatíte nic předem ani odhad, který jindy vychází nehorázné sumy, když se připočte cestovné a další okolnosti okolo. Vše zdarma vyřídíte z pohodlí vašeho domova a nikoho z vás to nebude nic stát. Bojíte se nevýhodných podmínek? Smlouvy jsou připravené k náhledu a až poté k následnému podpisu. Pokud pocházíte z Prahy, Brna, Ostravy či jiné lokality, nemusíte se obávat, přijedeme za vámi kdykoli a kamkoli po ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 16:20 Kraj:Celá ČR
Potřebujete půjčku na směnku nebo na OP

Půjčky veškerého zaměření ať již se jedná o půjčky na směnku, na OP, či jiné, tak máte možnost zdarma vložit poptávku i nabídku na webovou stránku, uvedenou níže. Pokud patříte mezi zprostředkovatele, investory, či firmy, vložit inzerát na půjčku nebo-li poptávku, je zcela bezplatné. Především je nutno zdůraznit, že podvodné inzeráty se snažíme odstraňovat a v případě že jste poptávající osobou o půjčku na směnku, nebo-li jiného zaměření, tak nikomu nic předem neplaťte.

Vložil/a Půjčky inzerce zdarma Vloženo : 30.12.2017 16:18 Kraj:Celá ČR
Oddlužení zdarma pro celou ČR

Jak je psáno, tak je dáno a nové podmínky pro oddlužení jsou nyní pro Vás k dispozici. Co vše musíte udělat, aby vám bylo oddlužení schváleno, - vyzkoušet vyplnit náš formulář, případně zanechat na vás telefon a jméno aby jsme věděli, koho máme kontaktovat v oblasti oddluženi, dle novely insolvenčního zákona. postup je zcela jednoduchý, stačí pouze zanechat jméno a číslo. Nabídka oddlužení platí pro celou ČR.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 30.12.2017 16:17 Kraj:Celá ČR