Americká hypotéka je pouze určena pro žadatele kteří mají možnost ručit svou nemovitostí ať už se jedná o byt, dům, pozemek, či družstevní byt a nebo pole. Většinou bývá vyplacen úvěr do 50% hodnoty zastavované nemovitosti. Záleží také na faktoru, kde se daná nemovitost nachází. Výhodou Americké hypotéky jsou splátky, bývají mnohdy nižší než v klasickém nebankovním sektoru bez ručení. Americkou hypotéku lze využít na cokoli a nebo pouze na rekonstrukci.

V bance vám hypotéku na vlastní bydlení nedají?

Vyzkoušejte nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, která je jednou z nejlepších nebankovních amerických hypoték na našem trhu. Vaši žádost posoudíme rychle a zcela zdarma. Stačí si zažádat online na našich webových stránkách. www.hypoteka-bez-rizika.cz Nabídka platí pro celou ČR

Vložil/a infolinka Vloženo : 16.05.2015 16:37 Kraj:Plzeňský kraj
Levná hypotéka můj domov

Svým klientům nabízíme jedny z nejvýhodnějších půjček se zástavou nemovitosti v nebankovním sektoru tzv. americké hypotéky. Posouzení a odhad jsou zcela zdarma. Žadatelům poskytujeme finanční prostředky od 100 tisíc korun výše, a to až do 60% hodnoty zastavované nemovitosti. Splatnost může být v rozmezí 1 až 20 let. Příjem se nedokládá, záznamy v registru ani exekuce nevadí. Úvěr bude zajištěný nemovitostí, vlastníkem může být i jiná osoba. Ručit lze bytem v OV, ale i družstevním bytem, rodinným domem, chatou, chalupou, komerčním objektem či pozemkem. V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu. Více podrobností k produktům a online formuláře na http://www.hypoteka-bez-rizika.cz. Po celé ČR působíme od roku 2002

Vložil/a finanční pohotovost Vloženo : 15.05.2015 06:13 Kraj:Pardubický kraj
Dobrá volba

Nabízím pomoc při hledání dostupného úvěru mimo banku se zajímavými úroky. Nabídka platí až do výše 5.000.000,- a je zajištěna zástavou nemovitosti. Rychlé vyřízení a příjemné jednání standardem. Volejte, pište 734493949

Vložil/a Michal Ilgner Vloženo : 14.05.2015 14:33 Kraj:Jihomoravský kraj
Nabízíme pomocnou ruku - zbavíme Vás dluhů!

Pořád dokola si berete půjčku za půjčkou, kterou pak vyplácíte staré půjčky, kreditní karty a jiné dluhy? Zajistíme Vám jeden dlouhodobý úvěr s měsíční splátkou, kterou budete schopni z Vašich příjmů hradit. Za naše služby neplatíte žádné poplatky, provize předem, stačí nás kontaktovat formou e-mailu nebo vyplnit nezávazný formulář žádosti na našem webu www.exekucni-pohotovost.cz . Tyto dlouhodobé úvěry poskytujeme na zástavu nemovitostí. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis.

Vložil/a infolinka Vloženo : 20.04.2015 12:44 Kraj:Zlínský kraj
Nebankovní úvěr, hypotéka Můj domov

Zajistíme Vám nebankovní hypotéku nebo levný úvěr se zástavou nemovitosti od prověřené nebankovní společností. Veškeré služby jsou zdarma. Nenahlíží se do registrů a nevadí nám exekuce. Kontaktujte nás a nechte si žádost posoudit a vypracovat nezávaznou nabídku úvěru. Zažádat si o úvěr můžete z pohodlí svého domova na www.hypoteka-bez-rizika.cz a to z celé ČR.

Vložil/a finanční pohotovost Vloženo : 17.04.2015 14:14 Kraj:Jihomoravský kraj
Nejžadanější Americká hypotéka

Výhodná a poctivá Americká hypotéka se zástavou nemovitostí a to bez registru a přijmu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně výhodné nabídky.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 15.04.2015 23:03 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka -

nebankovní Americká hypotéka na cokoliv. Na bydlení, do podnikání, na vyplacení nevýhodných úvěrů, na vyplacení exekucí, odvrácení dražeb. Neřešíme registry. Hypotéka je jen se zástavou nemovitosti. Nemovitost může být i v majetku někoho jiného. Volejte 606 505 032 každý den 8 - 20 hodin nebo navštivte naše stránky www.uveryahypoteky.com, vyplňte poptávkový formulář, ozveme se Vám.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 02.03.2015 21:49 Kraj:Jihomoravský kraj
Nebankovní úvěr bez příjmu

Zajistíme nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, úvěr ručený nemovitostí. Nepotvrzujete příjem, neprověřujeme registry. Nebankovní americká hypotéka se hodí na jakýkoli účel, přičemž nemusíte dokládat, za co jste peníze utratili. Klidně si za ni zrekonstruujte byt, doplaťte si dluhy, kupte si dovolenou nebo auto. Vyplatíme i všechny exekuce, s exekutory jednáme za vás. Nabídka platí pro celou ČR. Více informací a formulář žádosti naleznete na našem webu www.pujcka-bez-rizika.com

Vložil/a infolinka Vloženo : 25.02.2015 21:21 Kraj:Středočeský kraj
Půjčíme vám peníze, sjednotíme půjčky, vyplatíme exekuce!

Potřebujete půjčku, hypotéku, vyplatit exekuce či sjednotit půjčky do jediné , oddlužit nemovitost ? Jsme tady pro Vás na čísle 722 903 013 Peníze u nás dostanete čestně a velmi rychle , neplatíte žádné poplatky předem , nevadí nám registry , půjčíme i bez příjmu. Ručit lze domem, bytem, družstevním bytem. I nemovitostí třetí osoby. Pokud na nemovitosti máte úvěr nebo exekuce, nevadí. Pomáháme po celé ČR – i vám pomůžeme. Více informací a formulář nezávazné žádosti naleznete na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz

Vložil/a real invest Vloženo : 14.02.2015 21:50 Kraj:Jihočeský kraj
Nebankovní úvěr ručený nemovitostí

Nabízím nebankovní úvěr s ručením do 500 000 Kč, rychlé vyřízení po celé ČR, bez poplatku předem a bez registrů. Více informací a formulář nezávazné žádosti naleznete na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz

Vložil/a infolinka Vloženo : 05.02.2015 12:40 Kraj:Středočeský kraj
Profesionální půjčky se zástavou nemovitostí

Nejžádanější nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí. Profesionálně vyřešíme Vaše finanční problémy. Vyplácíme dluhy, exekuce, poskytujeme nebankovní půjčky na konsolidace. Máme dlouholeté zkušenosti na základě, kterých Vám můžeme vytvořit tu nejvýhodnější nabídku na nebankovním trhu. Působíme po celém území ČR. Neposkytujeme ani nezprostředkováváme běžné spotřebitelské úvěry bez zajištění nemovitosti.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 15.01.2015 23:07 Kraj:Praha
Oblíbená hypotéka - půjčky na cokoliv, hypotéky, refinancová

Pomůžeme vám s vaší hypotékou a nejlevnější půjčkou. Jsme certifikovaní a odborní konzultanti s 2.500+ spokojenými klienty, kterým jsme ušetřili přes 270+ mil. korun. Máme 10 let zkušeností s realizací úspěšné realitní a hypoteční sítě v ČR. Právně jsme zabezpečili přes 50.000+ nemovitostí v hodnotě 50+ mld. korun. Ušetříme vám čas a peníze a získáme pro vás peníze navíc. Rozumíme hypotečnímu trhu a aktuální nabídce hypoték. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás, pro váš benefit a splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Splňte si svůj sen o šťastném bydlení a získejte nejlevnější hypoteční půjčku. Na cokoliv. Na váš běžný účet. S odkladem splátek na 1 rok. S možností mimořádných splátek. Vytvořte si finanční rezervu, kupte si auto a jeďte na dovolenou. Naplňte svůj život štěstím a blahobytem, který si můžete dovolit. Většina českých domácností startuje svůj život standardním hypotečním úvěrem. Poté zatíží svůj život několika drahými spotřebitelskými úvěry a pokud jim rodina nepomůže, skončí v exekucích a v situaci, ze které není východiska.

Vložil/a Oblíbená hypotéka Vloženo : 23.11.2014 23:55 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka za seriózních podmínek

Nabízíme výhodný a seriózní produkt Americké hypotéky který ocení hlavně klienti kteří nemohou zažádat v bankovních domech. Vyplácíme také nevýhodné a drahé zástavy anebo exekuce na nemovitostech. Naše produkty v nebankovním sektoru nemají konkurenci. Pro posouzení Vaší žádosti nás neváhejte kontaktovat. Posouzení vaší žádosti a návrh financování je zdarma bez nějakých zbytečných poplatků.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 21.07.2014 12:19 Kraj:Středočeský kraj
Americká hypotéka bez registru

Pro své klienty máme bezkonkurenční produkt Americké hypotéky na nebankovním trhu. Výhodou tohoto produktu je že klient může hypotéku kdykoliv doplatit a to bez sankcí a budoucích úroků. Do registrů nenahlížíme. Posouzení a odhad nemovitosti je zdarma. Pro nezávazné posouzení nás neváhejte kontaktovat.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 20.06.2014 12:35 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka za fér podmínek

Nabízíme Americkou hypotéku za férových podmínek pro všechny klienty kteří v bance neuspěli, ať kvůli registrům anebo nedostatečnému příjmu. Americkou hypotéku kterou poskytujeme je neúčelová to znamená že je čistě Vaše věc na jaký účel finance použijete. Ručit můžete domem, bytem i družstevním, chatou anebo komerčním objektem. Posouzení žádosti je zdarma, provize se hradí až po vyplacení financí. Seriózní podmínky jsou naší předností.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 11.06.2014 11:02 Kraj:Celá ČR