Americká hypotéka je pouze určena pro žadatele kteří mají možnost ručit svou nemovitostí ať už se jedná o byt, dům, pozemek, či družstevní byt a nebo pole. Většinou bývá vyplacen úvěr do 50% hodnoty zastavované nemovitosti. Záleží také na faktoru, kde se daná nemovitost nachází. Výhodou Americké hypotéky jsou splátky, bývají mnohdy nižší než v klasickém nebankovním sektoru bez ručení. Americkou hypotéku lze využít na cokoli a nebo pouze na rekonstrukci.

Americká hypotéka bez registru

Když nevíte jakou vybrat, můžete využit tu naši, která je poctivá, seriózní a rychlá. Naše Americká hypotéka a navíc bez průtahu, registru i dalších poplatku předem. Zažádejte si snadno a rychle, řešení zástav a exekucí probíhá s preciznosti. Informujte se o produkt Americké hypotéky která je po celé ČR dostupná.

Vložil/a Milan Kocián Vloženo : 28.02.2017 15:08 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka na cokoliv

Nebankovní hypotéka na všechno možné. Nezajímá nás zda ji použijete na rekonstrukci či na vyplacení jiných úvěrů, na podnikání či nové auto. Také exekuci nebo dražbu vyplatíme za vás. Hypotéka je zajištěná nemovitostí (dům, byt, chalupa, pozemek). Může být i ve vlastnictví třetí osoby. Nehradíte odhad, ani popl. za vedení půjčky. Dojedeme za Vámi kamkoliv v České republice. Taky můžeme Vaši nemovitost vykoupit. Volejte na telefon 606505032. Webové str.: http://www.uveryahypoteky.com Pracuji pro více různých věřitelů.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 22.02.2017 09:44 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka

Nebankovní hypotéka na cokoliv. Nezajímá nás zda bude financovat rekonstrukci či na vyplacení ostatních půjček, na podnikání nebo nový automobil. I exekuci nebo dražbu vyplatíme za vás. Půjčka je zajištěná nemovitostí (dům, byt, chata, parcela). Může být i ve vlastnictví třetí osoby. Nehradíte odhad, ani popl. za vedení hypotéky. Přijedeme za Vámi kamkoliv v republice. Taky můžeme Vaši nemovitost odkoupit. Kontaktujte nás na 606 50 50 32. Web: http://www.uveryahypoteky.com Pracuji pro několik věřitelů.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 15.02.2017 08:04 Kraj:Celá ČR
Americká hypotéka pro všechny

Nebankovní hypoteční půjčka na všechno. Nezkoumáme jestli bude financovat rekonstrukci či na vyplacení ostatních půjček, na podnikání či nové auto. Také exekuci nebo dražbu vyplatíme za vás. Půjčka je jištěná nemovitostí (byt, dům, chalupa, parcela). Může být i ve vlastnictví třetí osoby. Nehradíte odhad, ani poplatek za vedení hypotéky. Zajedeme za Vámi kamkoliv v ČR. Taky můžeme Vaši nemovitost odkoupit. Kontaktujte nás na tel. 606 505 032. Webové str.: http://www.uveryahypoteky.com Pracuji pro několik věřitelů.

Vložil/a Martin Daněk Vloženo : 18.01.2017 07:41 Kraj:Celá ČR
Úvěry pro podnikatele 608 174 900

Po celém území ČR zajišťujeme neúčelové podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti pro osoby podnikající v kterémkoliv oboru. Registry neřešíme, poplatky předem neinkasujeme. Půjčka se zástavou nemovitosti do 50% tržní hodnoty nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Do zástav jsou přijímány všechny typy nemovitostí (jak komerční, tak nekomerční) na území ČR. Veškerý poradenský servis, posouzení žádosti a odhad nemovitosti zcela zdarma. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování. Více info k podnikatelskému úvěru na www.hypotekynebankovni.cz nebo na tel. 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 12.12.2016 12:25 Kraj:Celá ČR
Americká nebankovní hypotéka 608 174 900

Vysoký finanční obnos až do 50% tržní ceny nemovitosti a to bez registru a poplatku předem. Půjčka se zástavou nemovitosti po celém území ČR s garantovaným úrokem a možností předčasných splátek bez pokut. Nabízíme poradenský a právní servis, odhad a posouzení žádosti zcela zdarma. Hypotéka vhodná k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti, jako vklad do podnikání apod. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování. Více info k americké nebankovní hypotéce na www.hypotekynebankovni.cz nebo na tel. 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 28.11.2016 15:49 Kraj:Celá ČR
Zpětný leasing nemovitostí

Zachráníme Vám střechu nad hlavou, zabráníme dražbě Vaši nemovitosti, vyplatíme exekuce a nastavíme Vám přijatelnou splátku tak aby jste mohli v klidu žít. Bez poplatků předem a velice rychle, peníze vyloženě ze soukromých zdrojů. Stačí napsat kontakt a adresu, ihned se Vám ozvu a začneme problém řešit. 777 573396 nebo mail dapex.pokorna@gmail.com

Vložil/a ing Pokorná Vloženo : 16.11.2016 09:04 Kraj:Celá ČR
Levná americká hypotéka pro zadlužené

Americká hypotéka pro zadlužené klienty, u které nevadí záznamy v registrech dlužníků či nařízené exekuce. Hypotéku můžete získat až do výše 3 000 000 Kč se splátkou jako nabízejí bankovní společnosti. Za včasné hrazení svých splátek vám snížíme úrokovou sazbu. Smlouvy vám zašleme dopředu k prostudování. Půjčky se poskytují se zástavou nemovitostí.

Vložil/a SIJS FINANCE Vloženo : 28.10.2016 23:24 Kraj:Celá ČR
Nebankovní americká hypotéka - férové podmínky

Půjčka ze soukromých zdrojů: - 50.000 - 20.000.000 Kč - od 6 měsíců do 30 let - neúčelová - vyplacení nevýhodných hypoték, zástav - snížíme vaše nevýhodné závazky, bezplatná právní pomoc - na konsolidaci půjček - na vyplacení exekucí - zajištění nemovitostí, pozemkem - nemusíte být vlastníkem - ručit lze i nemovitostí, kde již existuje zástavní právo, bez nutnosti vyplacení Hledáte nebankovní půjčku s férovými podmínkami, bezpečnou, snadnou, bez nutnosti úředního odhadu a poplatků předem? Potřebujete peníze rychle a bez zbytečných formalit? Chcete půjčku, kterou můžete kdykoli předčasně splatit s úsporou úroků? Chcete vyšší nabídku, než Vám nabízí konkurence? Chcete půjčku, kde nebudete za každé nepatrné nedodržení podmínek pokutováni nehoráznými částkami? Chcete smlouvu, která vám zaručí stejné podmínky po celou dobu splácení? Chcete smlouvu, které budete rozumět ihned po prvním přečtení, která by vám nezamotala hlavu a neodkazovala na skrytá ujednání, zašifrovaná ve smluvních podmínkách? My jednáme férově. S námi máte jistotu, že neztratíte střechu nad hlavou. Poskytujeme půjčky ze soukromých zdrojů, zajištěné nemovitostí, ale i pozemky. Ručit můžete rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, rekreačním objektem, průmyslovými objekty atd., stejně tak pozemky - zemědělská půda, stavební parcela, trvalý travní porost apod.

Vložil/a Martin Švejda Vloženo : 27.09.2016 10:50 Kraj:Celá ČR
Zpětný leasing nemovitostí

Zajistím úvěr z čistě soukromých zdrojů na vyplacení exekucí, nevýhodných půjček nebo na konsolidaci. Do 50000 bez zajištění - může žádat i jeden z manželů, kteří mají SJM, nad 50000 je většinou nutná zástava nemovitosti. Nebudeme Vás nutit vyplácet stávající zástavy které na nemovitosti máte, můžeme být na LV i druzí v pořadí. Peníze vyplácím v hotovosti oproti podpisu smlouvy. ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM! 777573396 ing.Pokorná dapex.pokorna@gmail.com --

Vložil/a ing Pokorná Vloženo : 22.09.2016 13:08 Kraj:Celá ČR
Zpětný leasing nemovitostí

Zachráníme Vám střechu nad hlavou, zabráníme dražbě Vaši nemovitosti, vyplatíme exekuce a nastavíme Vám přijatelnou splátku tak aby jste mohli v klidu žít. Bez poplatků předem a velice rychle, peníze vyloženě ze soukromých zdrojů. Stačí napsat kontakt a adresu, ihned se Vám ozvu a začneme problém řešit. 777 573396 nebo mail dapex.pokorna@gmail.com

Vložil/a ing Pokorná Vloženo : 05.09.2016 07:30 Kraj:Celá ČR
Nebankovní hypotéky a půjčky pro zadlužené

Potřebujete rychle získat půjčku na zaplacení svých dluhů? Nechcete platit vysoké splátky a máte zájem o půjčku s férovými podmínkami? Naše společnost nabízí levné nebankovní půjčky zástavou nemovitostí bez nahlížení do registru dlužníků s nízkou splátkou jako v bance. U nás klienti neplatí žádné poplatky předem, odhad nemovitosti zaplatíme za vás. Půjčku můžete doplatit kdykoliv bez navýšení za předčasné splacení. Více informací včetně online kalkulačky získáte na našich stránkách, kde si můžete ihned zjistit, kolik budete splácet.

Vložil/a ChciFinance.cz Vloženo : 22.08.2016 23:19 Kraj:Celá ČR
Rychlá půjčka ihned a online od 4,9 %

Nabízíme nebankovní půjčku od sdružení soukromých investorů z tuzemska i zahraničí. Neřešíme registry. Půjčku můžete využít na vyplacení exekucí, nevýhodných půjček, nákup nemovitosti nebo bez účelově. Zakládáme si na rychlosti, dostupnosti a bezkonkurenčních smluvních podmínkách, kde se klient nemusí obávat nesmyslných pokut, sankcí a skrytých ujednání, nemožnosti bezúročného předčasného splacení apod. U všech produktů je nutné zajištění ručením nemovitostí, která může být i ve vlastnictví 3 osoby, nedochází ke změně vlastníka, ani omezení s nemovitostí nakládat. Nemovitost může být jakéhokoli typu (rodinný dům, byt v OV i družstevní, průmyslové objekty, chata apod.), ale ručit lze i pozemky (stavební parcely, zemědělská půda, lesy apod.). Nabízíme nejvýhodnější produkty nejen pro podnikatele, u kterých není nutné prokazovat příjmy, ale i soukromé osoby s jakýmkoliv příjmem, jehož prokazování není vždy nutné, každého žadatele posuzujeme individuálně. Garantujeme: Možnost získání nižší splátky úvěru Neměnnou výši splátky po celou dobu trvání úvěru Garantovaný úrok ve výši od 4,9 do 9,9% ročně Žádné poplatky předem Převod finančních prostředků na Váš účet do 3 dnů od podpisu smlouvy Schválení do 24 hodin Vhodná jako půjčka i pro začínající OSVČ Jednoduchý způsob vyřízení - bez kontroly daňového přiznání Možnost profinancování jiných závazků nebo úvěrů Zjednodušené ručení nemovitostí nebo komerčním objektem Bez úředního odhadu nemovitosti Úvěr až do výše 70 % z hodnoty nemovitosti Dále nabízíme úvěr s kontokorentem, který funguje obdobně jako v bankách

Vložil/a Martin Švejda Vloženo : 22.08.2016 15:09 Kraj:Celá ČR
skvělá hypotéka

Nebankovní americká hypotéka a zpětný leasing Půjčka ručená nemovitostí (do70%odhadu),možno i družstevním bytem a)bez doložení příjmu b)bez nahlížení do registrů c)vyplacení exekucí, vyplacení nevýhodných úvěrů.

Vložil/a BL.FINANCE Vloženo : 18.08.2016 16:11 Kraj:Celá ČR
Výhody Půjčky s odkladem splátek

? neúčelové na cokoliv pro fyzické osoby i podnikatele ? oproti zástavě bytu, RD, chaty, nebo komerc. objektů ? především získáte časový prostor pro řešení situace ? s možností odkladu prvních splátek až na šest měsíců! ? záchranné kolo v důsledku momentální ztráty zaměstnání ? vyplatíme exekuci, odvrátíme dražbu a možné stěhování ? poskytneme variantu pro přeúvěrování s volbou možného ? získáte volnost na případný vlastní prodej nemovitosti ? bez poplatku předem, registrů, bez odhadu zástavy ? operativně s působností po celé ČR

Vložil/a TRIGRAM FRO Vloženo : 17.08.2016 06:25 Kraj:Karlovarský kraj