Půjčky články

Výkup zadlužených nemovitosti s následným nájmem na neurčito

Výkup nemovitosti bývá poslední možnost jak se úplně oddlužit, zbavit nevýhodných a krátkodobých půjček i sesplatněných a nepřijít pak o střechu nad hlavou v exekuci. Vyhnete se tak ostudě ve vašem okolí a nutnosti hledání nového bydlení. Vaši nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost máte předkupní právo. Nevyžadujeme vratnou kauci. Neplatí se poplatky předem. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z domova. Působíme po celé České republice.

Vložil/a j.sredl Vloženo : 25.11.2019 07:49 Kraj:Jihočeský kraj
Spolehlivé platby za půjčky a smluvní poplatky.

Máte uzavření trhu, zástavu, inzerovanou aukci nebo bezpočet malých půjček? Kreditní karty a spotřebitelské úvěry, které nemůžete splácet? Pomůžeme vám. Splníme všechny vaše dluhy a poskytneme vám dlouhodobý úvěr se skutečnou refundací, kterou můžete dokázat splatit. Tyto dluhy platíme za pronájem nemovitostí. Poskytujeme bezplatné právní, poradenské a ekonomické služby. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně v závislosti na výši jeho dluhů a možnosti splácení. Tato nabídka se vztahuje na obchodní půjčky, ale rádi vám poradíme všem.

Vložil/a MULTY BANK Vloženo : 27.08.2019 12:59 Kraj:Celá ČR
Zbavte se dluhů a poprav!

Získejte rychlou nebankovní půjčku ve výši 30 000 až 2 500 000 Kč s pouze 4% úrokem splatným maximálně 240 Kč. Potřebujete peníze dnes, dáme vám okamžité řešení finanční situace. Za 60 minut můžete vyřešit bez problémů - konsolidace, splácení, odpuštění dluhu, rychlá nebankovní půjčka na bydlení, rekonstrukci, obchod, vyplácení nepříznivých úvěrů. Stále získáváte peníze podpisem smlouvy na účet. Průtok je 100% Josefleva@post.cz

Vložil/a SP LEVA Vloženo : 04.02.2019 11:48 Kraj:Celá ČR
NEBANKOVNI PUJCKY

Potřebujete i naléhavou půjčku, byli jste podvedeni a podváděni některými špatnými podvodníky? pošlete nám e-mailem dnes na rychlou a spolehlivou půjčku, nabízíme krátkodobý a dlouhodobý úvěr a splácení závisí na vaší schopnosti splácet. Nabízíme půjčku všem jak zajištěným tak nezabezpečeným úvěrem bez důkazu o příjmech a ručiteli. Jsme upřímní a rychlí, vaše půjčka bude schválena do 2 až 6 hodin. Pouze závažné osoby a společnost, které mají být aplikovány. napište nám na adresu kdfin11@gmail.com

Vložil/a Romana Jana Vloženo : 04.10.2018 08:34 Kraj:Celá ČR
Masáže Kouzlo doteku

Masáže přirozeným a šetrným způsobem pomáhají od bolesti, stresu, vnitřního napětí,uvolňují svalstvo, rozproudí lymfu a osvěží tělo i duši.Najděte si ve svém životě chvilku jen sami pro sebe a své tělo a nechte se hýčkat, nechte odplout každodenní starosti a stres. Získáte novou energii.

Vložil/a Julie Jánská Vloženo : 27.06.2018 14:30 Kraj:Hlavní město Praha
Volná pracovní místa

Hledáte volná pracovní místa v oblasti poskytovaní či zprostředkovaní půjček a nebo jiného zaměstnaní? Chcete začít s novou pracovní pozici? Můžete zdarma podat poptávku práce a to po celé ČR. Portál - najdešpráci.cz Vám nabízí velké možnosti výběru zaměstnání. Pokud si chcete najít volná pracovní místa, můžete tak učinit ihned.

Vložil/a Najdeš Práci Vloženo : 03.06.2018 17:19 Kraj:Celá ČR
Volná místa

Volná místa kdekoli po celé ČR. Najdete práci ihned a to i v oblasti půjček, stačí snadno a rychle vložit na volná místa která inzerce práce -najdespraci.cz nabízí. Inzerát se zobrazí ihned po schválení. Najděte volné pracovní místo a nebo si vložte nabídku práce na svá volná místa.

Vložil/a Najdeě práci Vloženo : 24.04.2018 22:26 Kraj:Celá ČR
Nabídka práce půjčky

Nabízíte práci v oblasti půjček a nebo hledáte práci jako zprostředkovatel ? Ihnedprace.cz Vám pomůže najít zaměstnaní díky poptávek zcela zdarma a ihned. Oslovte zájemce o práci v oblasti úvěru ihned.

Vložil/a Ihned Práce Vloženo : 19.04.2018 19:14 Kraj:Celá ČR
Nabídka práce

Hledáte práci a nebo potřebujete někoho zaměstnat ? Uvažujete že najdete práci snů? zkuste to tedy u nás na uvedeném webu níže. Stačí pouze zadat svou poptávku práce a nebo nabídku, pokud hledáte zprostředkovatele půjček nebo jste firma a nějakého zaměstnance. Případně nemáte dostatek financi a hledáte nějakou prací na částečný úvazek a nebo na doma.

Vložil/a ihned práce Vloženo : 06.04.2018 00:01 Kraj:Celá ČR
Řidič hledá

Řidič hledá brigády, spolupráci , záskoky , občasnou práci dle dohody možná i jiná forma spolupráce. Řidičský průkaz A1, B, C, D, E, T, profesák, kompletní ADR 2.1 , 2,2 , 2,3 , 3 , 4,1 , 4,2 , 4,3 , 5,1 , 5,2 , 6,1 , 6,2 , 7 , 8 , 9 strojnický průkaz - Rypadla lopatová kolová , Rypadla lopatová pásová , Nakladače kolové , Nakladače pásové , Dozery a traktory kolové , Válce silniční (vše se spalovacím motorem) , Průkaz vazače - Řetězy vázací , Lana vázací , Průkaz obsluhovatele motorových manipulačních vozíků – Třída II skupiny WI, G, Jeřábnický průkaz - skupiny D, N hledá brigády, spolupráci , záskoky , občasnou práci dle dohody možná i jiná forma spolupráce. . Jak tuzemsko tak zahraničí. Odměňování na ruku, dohodou aj. po vzájemné dohodě. Tel: 606935800 , 737610274

Vložil/a AKM Vloženo : 20.10.2017 22:10 Kraj:Celá ČR
Ivan Leština je podvodník.

Nechá si zaplatit 2000 kč jako vratnou zálohu na cestu.Pak chce adresu a napíše kdy přijede a tím to končí.

Vložil/a Valerie Vloženo : 01.10.2017 19:53 Kraj:Celá ČR
Pozor

Pozor na paní sarku Martinkova. Chce poplatek 500.korun A pak vam nic nedá. Ani se neozve.rychle půjčky tel.730638446

Vložil/a Lada Vloženo : 17.09.2017 20:11 Kraj:Celá ČR
Půjčky bez potvrzení příjmů Vás mohou i zadlužit

Pokud nemáte příjem a hledáte nabídku půjčky, která by byla pro Vás přijatelná, dejte si velký pozor, neboť většinou půjčky, kde se neprokazuje příjem, mohou být velmi rizikové a obzvlášť nebezpečné. Dle novely zákona o spotřebitelském zákonu, je tahle forma půjček přísně zakázaná, ale jsou poskytovatele kteří nabízí půjčky ne-spotřebitelské, kde mají možnost Váš příjem nezkoumat a hotovost Vám nabídnou. Většinou se jedná o produkty z vyšší úrokovou sazbou a tak se lehko může stát, že se můžete dostat díky těmto nabídkám půjčky do svízelné situace, kdy není cesty spět, jen pomocí oddlužení.

Vložil/a Snadná Inzerce Vloženo : 10.07.2017 19:15 Kraj:Celá ČR
Půjčka na směnku ihned na ruku

Půjčka na směnku ihned na ruku Lidé kteří využili mnoho různých způsobu, aby získali možnost v různých odvětví bankovních i nebankovních sektorů a nakonec neuspěli, tak začali využívat formu půjček jiným způsobem, zejména na daný výraz půjčky na směnku. Půjčky na směnku i podmínky jejich poskytnutí jsou důležité Pokud žadatel neuspěl jinde, snaží se využít cestu jinou, ať od soukromých osob, či půjčky na směnku, kde je velmi důležité prostudovat veškeré podmínky, nejlépe je ověřit svým právním zástupcem. Jsou poskytovatele, kteří tenhle typ půjček nabízí čestně a za výhodných podmínek, ale také se můžete setkat s neférovou nabídkou, která Vám může obrátit život naruby. Mezi nejčastější prohřešky se řadí vysoké riziko úrokové sazby, která se může vyšplhat na neúnosnou splátku, kterou žadatel nemá šanci splatit a obrací se poté na různé oddlužovací společnosti, či se snaží závazek sjednotit, nebo-li pře-úvěrovat přes další nebankovní institucí či soukromou osobu. Co je směnka Směnka je cenný papír, kterým věřitel zajišťuje svou pohledávku, vůči žadateli. Se směnkou je možno nadále obchodovat a dá se i prodat další osobě, žadatel, který tento cenný papír podepsal, se zavazuje ručením, celým svým majetkem. Důkladně proto radíme, buďte velmi obezřetní a veškeré podmínky poskytnutí půjčky na směnku, ať od soukromníku, ihned na ruku i dalších těchto rychlých půjček, si pořádně prostudujte. Směnka musí obsahovat určité právní náležitosti Mezi základním prvkem, aby byla směnka platná, je zákonný obsah. Mezi zásadní prvek patří náležitost, že se jedná o směnku, musí být uvedená celková výše částky, včetně konečné, splatné spotřebitelem. Dalším prvkem jsou údaje o žadateli, který se směnkou zavazuje, včetně místa uzavření, které osobě musí být uvedená výše směnky zaplacena a to včetně vlastnoručního podpisu soukromé osoby, která směnku vystavila.

Vložil/a článek Vloženo : 20.04.2017 10:28 Kraj:Celá ČR