Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

Půjčka bez záruky nemovitosti

600 tis. za 4 700 bez záruky Úvěr na bydlení pro zákazníky, kteří včas splácí svůj bankovní úvěr Nepovažujeme nebankovní půjčky. Příjem ze zaměstnání nebo daňové přiznání jsou dokumentovány. Kontakt: sergiomik@seznam.cz

Vložil/a omik Vloženo : 04.07.2020 09:45 Kraj:Královéhradecký kraj
EXEKUCE PUJCKY

Půčka se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti je vhodná k vyplacení exekucí z nemovitosti, nebo ke sloučení všech závazků klienta jako jsou nevýhodné půjčky, úvěry, kontokorenty, kreditní karty, leasingy apod. Možnost ručení nemovitostí komerčních i nekomerčních, včetně bytů družstevních a nemovitostí třetích osob. K prvotnímu posouzení žádosti není nutné dojíždění klienta. Zdarma zajistíme veškerý poradenský a právní servis, konzultace a nacenění nemovitosti. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splátek. Možnost jednorázového doplacení úvěru bez inkasovaných penále.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 03.07.2020 21:21 Kraj:Kraj Vysočina
EXEKUCE

PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ ÚVĚRU.   1 Být nejméně 18 let   2 Zadejte přihlašovací údaje k vytvoření souboru.   3 Podepsat smlouvu o půjčce a splnit její závazky.   Účet bude vytvořen zdarma na vaše jméno v partnerské bance GLOBAL FINANCE.  Vaše půjčka bude dočasně uložena na tento účet, který budete muset převést na svůj hlavní účet, ale požadované poplatky za převod budou na vaše náklady.  Po zaplacení nám pošlete účtenku, abychom mohli použít kód účtenky k zaslání převodních kódů pro váš převod. https://wa.me/420776573500

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 03.07.2020 11:07 Kraj:Zlínský kraj
Nabídka rychlých a variabilních půjček

Půjčka bez záznamu v LV, vyplácení exekucí, zpětný leasing nemovitostí1. Půjčka 10 000-200 000 Kč, určená majitelům a spolumajitelům nemovitostí, kteří ovšem nedávají nemovitost do zástavy. 2. Půjčka jištěná nemovitostí-i družstevním bytem. 3. Vyplácení exekucí a nevýhodných zástav. 4. Zpětný leasing nemovitostí. Vše, samozřejmě, bez plateb předem, bez doložení příjmů

Vložil/a lamarcova Vloženo : 02.07.2020 09:58 Kraj:Celá ČR
Výkup zadlužených nemovitosti s následným nájmem na neurčito

Rychlá půjčka - přímý investor od 50 000 do 60 000 000 Kč.Rychlá půjčka - přímý investor od 50 000 do 60 000 000 Kč. Ahoj, Jsem čestný soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, půjčky komerční / komerční , studentské půjčky,.

Vložil/a ornica Vloženo : 02.07.2020 08:11 Kraj:Jihočeský kraj
FINANČNÍ CENTRUM, konzultace zdarma

Finančnímu poradenství se věnujeme řadu let, nasbírali jsme spoustu zkušeností a jsme schopni podat pomocnou ruku v téměř každé situaci. Specializujeme se na konsolidaci, refinancování současných půjček a úvěrů, oddlužení, vyplácení exekucí, řešíme dluhy na nájmu. Nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti a výkupy s nájmem. Konzultace, zpracování žádosti a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Nevybíráme žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z domova, přijedeme za vámi. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.07.2020 13:05 Kraj:Celá ČR
Naše úvěrové nabídky jsou v dosahu všech

Dobřy den.Využijte této mimořádné nabídky finanční půjčky od 40 000 Kč do 2 900 000 Kč se splatností, která může být stanovena na 240 měsíců s možností bezplatné zálohy bez navýšení. Úhrada celé půjčky, včetně výplaty finančních prostředků, do 48 hodin. Zaručuji vám profesionální a rychlé vyjednávání. Úplné informace o podmínkách dodávky jsou zřejmé.

Vložil/a Dylan matane Vloženo : 01.07.2020 12:27 Kraj:Celá ČR
Vyplatíme exekuce, odvrátíme dražbu, oddlužíme

Specializujeme se na vyplácení exekucí a oddlužení nemovitosti. Řešíme dluhy na nájmu/službách. Zadluženou nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost má klient předkupní právo. Klienta zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.07.2020 12:20 Kraj:Celá ČR
Konsolidace,vyplacení exekucí

Splacite na nebankovnich úvěrech mnoho nebo už to nezvládáte platit? Jedinný způsob je úvěr jištěný nemovitostí přes naše investory.Opravdu jiný způsob na českém trhu není..ale zkuste si někde zaplatit poplatky a a stejně nedostanenete nikde nic. U nás je posouzení a odhad nemovitosti zdarma. Splátky úvěru jsou 3x nižší než splacite teď na vašich malých půjčkách.

Vložil/a Zbyněk Bohata Vloženo : 01.07.2020 10:28 Kraj:Celá ČR
Vyplatíme exekuce, odvrátíme dražbu, oddlužíme

Specializujeme se na vyplácení exekucí a oddlužení nemovitosti. Řešíme dluhy na nájmu/službách. Zadluženou nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost má klient předkupní právo. Klienta zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 30.06.2020 17:01 Kraj:Celá ČR
Naše úvěrové nabídky jsou v dosahu všech

Měj hezký den. Jsme tu jen proto, abychom vás uspokojili se splácením vašeho dluhu a mohli se svobodně podílet na vašich akcích v podnikání a pro vaše různé nákupní potřeby, takže v případě jakéhokoli úvěru nás kontaktujte a budete spokojeni.

Vložil/a Dylan matane Vloženo : 30.06.2020 11:45 Kraj:Celá ČR
PŘIKLEPNUTO, schvalujeme okamžitě

Finančnímu poradenství se věnujeme již řadu let a nasbírali jsme spoustu zkušeností. Jsme si vědomi, že pokud se klient dostane do finančních potíží, nemá čas na plané sliby a peníze na zbytečné poplatky. Specializujme se na oddlužení, vyplácení exekucí a řešíme dluhy na nájmu. Každou žádostí se zabýváme okamžitě, tak abychom byli schopni nabídnout nejvhodnější řešení v co nejkratším termínu. Nabízíme půjčky oproti zástavě a výkupy nemovitosti s nájmem. Konzultace a zpracování žádosti je u nás zcela zdarma. Vše vyřídíte z pohodlí domova, bez návštěvy kanceláře. Možnost expresního čerpání do 48 hodin. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 22.06.2020 15:40 Kraj:Celá ČR
Zachráníme vám dům, byt, pozemky před dražbou, vyplatíme exekuce

Jsme specialisté na řešení nadstandardních situací, vyplácíme exekuce, oddlužujeme nemovitosti. Řešíme dluhy na nájmu/službách. Vaši zadluženou nemovitost vykoupíme, uhradíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito s možnosti opětovné koupě. Výkup s nájmem je poslední možnost jak se oddlužit a nemuset se stěhovat. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Vše vyřídíte z domova. Neváhejte a kontaktujte nás!!!

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 04.06.2020 16:27 Kraj:Celá ČR
Prověřené půjčky, úvěry a hypotéky, exekuce, konsolidace

První férové úvěry, když Vám banka nepůjčí! Nebankovní prověřené hypotéky – půjčky Podnikatelské úvěry Na cokoliv, se zástavou nemovitosti, bez poplatku předem, odhad nemovitosti zdarma Řešíme i exekuce. Pracujeme pro více věřitelů. Konsolidace s prodloužením splatnosti- nižší splátky Zakládáme si na férovém přístupu a férových podmínkách. Insolvence – zákonem stanovený postup oddlužení • S působností obchodních zástupců celorepublikově Kontakt 777092258 info@financni-centrum.cz http://www.financni-centrum.cz/

Vložil/a Finanční centrum Vloženo : 02.06.2020 20:00 Kraj:Celá ČR
Exekuce Exekuce Exekuce

Nejlevnější varianta na vyplacení exekuci na vaší nemovitosti..po 4 letech vás přefinacujeme do banky. Půjčky od soukromých investorů Jednáme za vás s exekutorem

Vložil/a Bl Finance Vloženo : 27.05.2020 19:43 Kraj:Celá ČR