Exekuce na nemovitostí jsou v posledních letech nejžádanějším problémem žadatelů kteří se dostali do finanční tísně a byla jim udělena exekuce na nemovitost. Nebankovní sektory řeší tyhle situace vcelku rychle a poskytuji úvěry většinou do 50% s tržní hodnoty nemovitostí. Vždy zaleží na kraji kde se nemovitost nachází.

Máme exekuce

Dobry den máme exekuce covid nám vzal restaurace a dostali jsme se do problému půjčí někdo ? Manžel pracuje nejde vše utáhnout pomoc prosím volejte

Vložil/a Jandová Ilona Vloženo : 29.04.2021 23:17 Kraj:Celá ČR
SONEBA – exekuce nemovitosti, konsolidace

Pro všechny žadatele co mají negativní zápisy v registrech zajistíme nebankovní úvěr oproti zástavě nemovitého majetku bez poplatku předem. Úvěr se zástavou vhodný k vyplacení váznoucích exekucí na nemovitosti, ke sloučení nevýhodných půjček, k podnikatelským záměrům či rekonstrukci nemovitosti apod. Výše půjčky až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až 20 let. Nezávazná žádost probíhá online bez dojíždění ze strany zákazníka. Ručit lze nemovitostmi komerčními i nekomerčními. Splatit hypotéku lze kdykoliv bez sankcí. Pevná úroková sazba neměnná po celou dobu splátek. Zdarma zajistíme pro všechny žadatele poradenství, konzultace, žádost, právní servis a odhad nemovitosti. Úvěrová smlouva za jasných podmínek je předložena klientům předem k podrobnému prozkoumání. Více informací půjčce se zástavou nemovitosti SONEBA na webu www.soneba.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Vložil/a Pavel Sokola Vloženo : 27.04.2021 18:29 Kraj:Celá ČR
Výkup zadlužených nemovitosti s nájmem na neurčito

Vykupujeme a dále pronajímáme zadlužené nemovitosti, pozemky, byty i družstevní. Vaši zadluženou nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na dobu neurčitou. Na nemovitost máte předkupní právo-možnost odkupu kdykoliv zpět za stejnou cenu. Hlavní výhodou výkupu s nájmem je možnost oddlužení bez nutnosti stěhování a prodeje nemovitosti v exekuci. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Neplatíte žádné poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 11.01.2021 16:14 Kraj:Celá ČR
Změňte svůj život.

Jste ve špatné finanční situaci, nezvládáte splácet měsíční náklady, dluhy, spotřebitelské půjčky, hrozí Vám exekuce, nebo již exekuce máte, pomůžeme Vás. S každým klientem jednáme individuálně a snažíme se pro něj zajistit nejvýhodnější řešení jeho svízelné finanční situace. Naším cílem je vyplatit všechny dluhy a zajistit klientovi pouze jediný úvěr s jednou měsíční splátkou, tak, aby její výše byla v reálných možnostech klienta. Úvěry zajišťujeme pouze na zástavu nemovitostí, t. rodinných domů, bytů, pozemků, areálů atd. Neplatíte žádné provize, poplatky zálohy předem. Tato nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry a půjčky:tyamyfgayaz@gmail.com

Vložil/a tyamyfgayaz Vloženo : 24.07.2020 16:54 Kraj:Celá ČR
PUJCKY NA SMENKU

Uložíme váš majetek, zaplatíme zabavení majetku. Specializujeme se na oddlužení nemovitostí a platíme za zabavení majetku. V případě nezaplacení vyřešíme nájemné a ztrátu autorských práv po splatnosti. Nakoupíme zadlužený majetek, zaplatíme všechny dluhy a půjčíme. Uzavíráme nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Zákazník má právo na první odmítnutí nemovitosti. Nákup s pronájmem je ve většině případů poslední možností, jak si půjčit, a neztratit střechu nad hlavou v případě uzavření trhu. Hlavní výhodou nákupu na nájemné je úplné oddlužení bez nutnosti pohybu. Neváhejte nás kontaktovat. Konzultace, zpracování požadavků s námi jsou zdarma. Neplatíte žádné poplatky předem ani zálohu na nájem. Nemusíte nikam chodit, přijdeme k vám. Zastupujeme vás před věřiteli a orgány činnými v trestním řízení

Vložil/a PAVLA TROJAKOVA Vloženo : 20.07.2020 21:29 Kraj:Celá ČR
Nebankovní úvěr

Nenechte se připravit o Váš dům nebo byt kvůli dluhům, exekucím. Jste ve špatné finanční situaci, nezvládáte splácet měsíční náklady, dluhy, spotřebitelské půjčky, hrozí Vám exekuce, nebo již exekuce máte, pomůžeme Vás. S každým klientem jednáme individuálně a snažíme se pro něj zajistit nejvýhodnější řešení jeho svízelné finanční situace. Naším cílem je vyplatit všechny dluhy a zajistit klientovi pouze jediný úvěr s jednou měsíční splátkou, tak, aby její výše byla v reálných možnostech klienta. Úvěry zajišťujeme pouze na zástavu nemovitostí, t. rodinných domů, bytů, pozemků, areálů atd.

Vložil/a Zuzana Zajíčková Vloženo : 15.07.2020 12:50 Kraj:Celá ČR
Výkup zadlužených nemovitosti s možnosti nájmu

Specializujeme se na vyplácení exekucí a oddlužení nemovitosti. Řešíme dluhy na nájmu/službách. Zadluženou nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost má klient předkupní právo. Klienta zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 15.07.2020 11:28 Kraj:Celá ČR
Půjčka bez záruky nemovitosti

600 tis. za 4 700 bez záruky Úvěr na bydlení pro zákazníky, kteří včas splácí svůj bankovní úvěr Nepovažujeme nebankovní půjčky. Příjem ze zaměstnání nebo daňové přiznání jsou dokumentovány. Kontakt: sergiomik@seznam.cz

Vložil/a omik Vloženo : 04.07.2020 09:45 Kraj:Královéhradecký kraj
EXEKUCE

PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ ÚVĚRU.   1 Být nejméně 18 let   2 Zadejte přihlašovací údaje k vytvoření souboru.   3 Podepsat smlouvu o půjčce a splnit její závazky.   Účet bude vytvořen zdarma na vaše jméno v partnerské bance GLOBAL FINANCE.  Vaše půjčka bude dočasně uložena na tento účet, který budete muset převést na svůj hlavní účet, ale požadované poplatky za převod budou na vaše náklady.  Po zaplacení nám pošlete účtenku, abychom mohli použít kód účtenky k zaslání převodních kódů pro váš převod. https://wa.me/420776573500

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 03.07.2020 11:07 Kraj:Zlínský kraj
Nabídka rychlých a variabilních půjček

Půjčka bez záznamu v LV, vyplácení exekucí, zpětný leasing nemovitostí1. Půjčka 10 000-200 000 Kč, určená majitelům a spolumajitelům nemovitostí, kteří ovšem nedávají nemovitost do zástavy. 2. Půjčka jištěná nemovitostí-i družstevním bytem. 3. Vyplácení exekucí a nevýhodných zástav. 4. Zpětný leasing nemovitostí. Vše, samozřejmě, bez plateb předem, bez doložení příjmů

Vložil/a lamarcova Vloženo : 02.07.2020 09:58 Kraj:Celá ČR
Výkup zadlužených nemovitosti s následným nájmem na neurčito

Rychlá půjčka - přímý investor od 50 000 do 60 000 000 Kč.Rychlá půjčka - přímý investor od 50 000 do 60 000 000 Kč. Ahoj, Jsem čestný soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, půjčky komerční / komerční , studentské půjčky,.

Vložil/a ornica Vloženo : 02.07.2020 08:11 Kraj:Jihočeský kraj
FINANČNÍ CENTRUM, konzultace zdarma

Finančnímu poradenství se věnujeme řadu let, nasbírali jsme spoustu zkušeností a jsme schopni podat pomocnou ruku v téměř každé situaci. Specializujeme se na konsolidaci, refinancování současných půjček a úvěrů, oddlužení, vyplácení exekucí, řešíme dluhy na nájmu. Nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti a výkupy s nájmem. Konzultace, zpracování žádosti a zhotovení nabídky je zcela zdarma. Nevybíráme žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z domova, přijedeme za vámi. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.07.2020 13:05 Kraj:Celá ČR
Naše úvěrové nabídky jsou v dosahu všech

Dobřy den.Využijte této mimořádné nabídky finanční půjčky od 40 000 Kč do 2 900 000 Kč se splatností, která může být stanovena na 240 měsíců s možností bezplatné zálohy bez navýšení. Úhrada celé půjčky, včetně výplaty finančních prostředků, do 48 hodin. Zaručuji vám profesionální a rychlé vyjednávání. Úplné informace o podmínkách dodávky jsou zřejmé.

Vložil/a Dylan matane Vloženo : 01.07.2020 12:27 Kraj:Celá ČR
Vyplatíme exekuce, odvrátíme dražbu, oddlužíme

Specializujeme se na vyplácení exekucí a oddlužení nemovitosti. Řešíme dluhy na nájmu/službách. Zadluženou nemovitost vykoupíme, kompletně oddlužíme a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost má klient předkupní právo. Klienta zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu. Působíme po celé České republice.

Vložil/a Renáta Skočková Vloženo : 01.07.2020 12:20 Kraj:Celá ČR
Konsolidace,vyplacení exekucí

Splacite na nebankovnich úvěrech mnoho nebo už to nezvládáte platit? Jedinný způsob je úvěr jištěný nemovitostí přes naše investory.Opravdu jiný způsob na českém trhu není..ale zkuste si někde zaplatit poplatky a a stejně nedostanenete nikde nic. U nás je posouzení a odhad nemovitosti zdarma. Splátky úvěru jsou 3x nižší než splacite teď na vašich malých půjčkách.

Vložil/a Zbyněk Bohata Vloženo : 01.07.2020 10:28 Kraj:Celá ČR