Podejte si zdarma inzerát nabídky nebo poptávky nebankovních půjček.

Oddlužení a půjčky se zástavou

Kompletní oddlužení nemovitosti. Kompletní oddlužení nemovitosti. Obraťte se na nás, na své dluhy nemusíte být sami! Pomůžeme Vám řešit Vaši finanční situaci. Zajišťujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Exekuce či negativní záznamy v rejstříku nejsou překážkou. Zabezpečujeme služby konsolidace, vyplácení nevýhodných zástav či exekucí. Komunikujeme za Vás s věřiteli, exekutorskými či jinými úřady a nevybíráme žádné poplatky před uzavřením smlouvy. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Vložil/a darina Vloženo : 26.02.2020 17:19 Kraj:Celá ČR
KONSOLIDACE 3.500.000

Chcete-li získat půjčku peněz na investice do nemovitostí -pro konsolidaci dluhu - kreditní vyhledávání - i osobní půjčku nebo dokonce investiční partnerství na ekonomicky stabilních životaschopných projektů. Jste-li dobrý charakter a je schopen zaplatit zároveň respektovat své závazky. Pak vám můžeme pomoci bezpečně s cenově dostupné a prospěšné podmínek pro každou společenskou vrstvu.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 26.02.2020 09:44 Kraj:Celá ČR
Rychlé půjčky na zástavu nemovitosti

Nabízíme nejrychlejší půjčky se zástavou nemovitosti, bytu i družstevních a pozemků. Poskytujeme od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíců až na 20 let. Řešíme nadstandardní situace, vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení. Budeme vás zastupovat před věřiteli a exekutorskými úřady. Nikam nemusíte, vše vyřídíte z domova. Konzultace, zpracování žádosti a zhotovení nabídky je zdarma. Peníze můžete čerpat již do 48 hodin. Působíme po celé České republice. Eamil ;financni.sluzby.cr@seznam.cz

Vložil/a financni.sluzby.cr Vloženo : 20.02.2020 15:03 Kraj:Celá ČR
Půjčky pro každého

Volejte, nečteme e-maily! Nebojte se nám zavolat, vyřešíme vaši finanční situaci, snížíme platby, zachráníme váš majetek od exekutorů.

Vložil/a blahuta Vloženo : 20.02.2020 15:02 Kraj:Celá ČR
Půjčka bez registru

Půjčka bez registru je finanční produkt poskytovaný pouze nebankovními společnostmi. Jakákoli banka bude vždycky do registru dlužníků nahlížet, protože si chrání své investice. Nebankovní společnosti do něj také mohou nahlížet, ale za žádost obvykle schvaluje automatický program, který registr nekontroluje, společnosti zápis v registru dlužníků zase tolik nevadí. U soukromých poskytovatelů úvěrů může být důležitá současná finanční situace žadatele. Naším cílem je pomoci vám a vydělat 5% při splácení úvěru. To je to, co nabízíme. Úvěrová marže mezi 45 000 a 2 900 000 Kč.

Vložil/a bea Vloženo : 20.02.2020 13:19 Kraj:Celá ČR
Neprosím ale žádám

Žádám tímto soukromou sekci o půjčku ve výši alespoň 50 tis, na konsolidaci mikropůjček které mi začínají růst a nezvládám je splácet. Jsem zaměstnaná ve dvou pracích na dobu neurčitou, chodím do dvou brigád, mám ŽL na který provádím úklid panelového domu. měsíčně se mi sejde 30-40 tis.ale nedávám to.Když doplatím,jsem schopná splácet 8 tis. Peru se jak můžu ale nevím jak dlouho mi vydrží dech. Nedopustím abych měla exekuci.Najde se někdo?

Vložil/a Alena Vránová Vloženo : 17.02.2020 21:31 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

Konsolidace půjček má mnoho výhod, díky který se o ní vyplatí uvažovat. Pokud si klient pořídil úvěry na koupi automobilu, nábytku či dalšího, a každý z nich platí zvlášť a u jiné instituce, jejich spojení mu přinese podstatné zjednodušení celé platby. Místo placení několika poplatků za úvěry bude platit jen jeden a místo platby několika společnostem zaplatí jen jedné. S tímto sloučením je často spojeno i snížení samotné splátky. Klient obvykle platí jednorázově a menší částku, než tomu bylo doposud při souhrnu všech plateb. Je proto možné ušetřit i značnou sumu peněz. Předností konsolidace bývá zpravidla i možnost individuálního nastavení jejich parametrů (výše splátek, doba splácení, nebo den, ke kterému budete splátku hradit). K zjištění, zda a nakolik se konsolidace opravdu vyplatí, existují kalkulačky konsolidace půjček. Ty lze najít na specializovaných finančních stránkách. Jsme vám k dispozici, abychom vám poskytli konsolidační půjčku. Kontaktujte nás přímo e-mailem: alzbetacapek3@gmail.com

Vložil/a Horacio Alcaraz Vloženo : 30.01.2020 17:35 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

300-900 tis. Kč bez zástavy nemovitosti. Úvěr je určený klientům, kteří splácejí včas bankovní úvěry, nebankovni můžou být opožděný. Manželé musí žádat společně. Nutný doložit příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní DP.

Vložil/a financni.sluzby.cr Vloženo : 28.01.2020 13:02 Kraj:Celá ČR
Konsolidace Půjček

Konsolidace dluhů je velmi užitečný produkt, který se zcela jistě vyplatí pro mnoho z vás, ušetříte tak nemalé peníze, které bude možno využít k jiným účelům. Konsolildace půjček, je moderní nástroj finančního trhu, který Vám ušetří peníze převedením Vašich dluhů na výhodnější půjčku. Refinancování půjček je výhodné. Jsem pro tebe v této demaine ideální osobou. Zavazuji se vám pomoci s konsolidační půjčkou. Neváhejte nás kontaktovat přímo e-mail:zdenekdvorak05@seznam.cz

Vložil/a Zdeněk Dvořák Vloženo : 07.01.2020 14:39 Kraj:Celá ČR
konsolidace

Flexibilní řešení vašich přání v pohodlí domova, aniž byste museli chodit do agentury. Osobní půjčka bude zpracována telefonicky. Nechte kontakt. Registrace pro nás nezáleží. Nositelem snadno a rychle vyhrávajícího je hodnota 17 000 000 Kč, žádné nemáme. Úvěry můžete splácet kdykoli během doby splácení. nekonsolidovaný úvěr Splatnost od 1 roku do 10 let kdykoli, minimální výše úvěru je 50 000 Kč, - čerpání je k dispozici, převod na váš účet ihned po schválení žádosti, pravidelné měsíční platby. - Nejrychlejší platba, které půjčujeme: - zaměstnavatelé - návrat (předčasný odchod do důchodu, stáří, postižení) - podnikatelé, osoby samostatně výdělečně činné (7 7 000 000 Kč na provoz, volný příjem) Zaregistrujte se! Posuzujeme vašeho kandidáta telefonicky, pak vás kontaktujeme, abyste podepsali smlouvu. Výsledek do 10 minut od aplikace. - Víš, kolik toho víš a co musíš zaplatit.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 07.01.2020 11:42 Kraj:Celá ČR
KONSOLIDACE

Půjčka, která vám bude vyhovovat 100 000.-Kč až 2 500 000.-Kč potřebujete likviditu Váš soukromý investor vám půjčí okamžitě. Vážná nabídka pro klienty nad 18 let matkám, důchodcům, skautům, zaměstnancům, dočasným pracovníkům, nahoru. Jste v procesu řešení půjčky na bydlení, přestavbu, obchodování, vyplácení malých půjček, na provedení nebo oddlužení, nebo jste prostě nevyšli s penězi. Rychlá půjčka vám dnes pomůže okamžitě vyřešit vaši finanční situaci. Kontaktujte mě a nebudete zklamáni. Poplatky se budou vztahovat na vaše požadavky.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 07.01.2020 11:28 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

300-900 tis. Kč bez zástavy nemovitosti. Úvěr je určený klientům, kteří splácejí včas bankovní úvěry, nebankovni můžou být opožděný. Manželé musí žádat společně. Nutný doložit příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní DP. 

Vložil/a Pavel Vloženo : 07.01.2020 10:06 Kraj:Celá ČR
Konsolidace úvěrů

Potřebuji splatit svoje osobní dluhy v částce 160 000 Kč Jedná se o mikropůjčky před výplatou a malé úvěry. Mám stálé zaměstnání se mzdou 26 000 Kč. Třeba i na delší dobu... Potřebuji to vyřešit co nejdříve. Pomůže mi někdo?

Vložil/a Lukáš K Vloženo : 13.12.2019 08:51 Kraj:Celá ČR
Konsolidace Dluhů

Konsolidace dluhu. Pokud je to součástí vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat :, Uvedeno přesné množství, které potřebujete ke sloučení všech vašich dluhů do jednoho dluhu. Nabídka platí do 31. prosince. Naším cílem je zbavit se všech svých dluhů před novým rokem 2020.

Vložil/a Cecyla Habiera Vloženo : 25.11.2019 11:02 Kraj:Celá ČR
Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr prostředkujeme Vám spotřebitelský úvěr od 50 000 Kč do 3 000 000 Kč. Posouzení žádosti během několika minut on-line, peníze vyplácíme v den podpisu smlouvy expres na Váš účet. Možnost předčasného splacení.Splatnost 6 – 120 měsíců.Pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, firmy i klienty po insolvenci.

Vložil/a Jozka funcova Vloženo : 25.11.2019 09:23 Kraj:Celá ČR