Potřebujete rychlou půjčku aniž by jste museli čekat několik dní nebo hodin. Potřebujete rychlou hotovost a nemůžete čekat. Potom jako jedinou a bleskovou variantu půjčky patři půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop. Půjčka je vyplacena většinou do 5 minut po rychlém online schválení. Tyhle částky jsou většinou menšího obnosu a složí nejvíce jako půjčka před výplatou.

Nabízím nebankovní půjčku

Pro zájemce o finanční pomoc nabízíme půjčku bez ručitele, zástavy nemovitostí a podobných podmínek až do výše 500 tisíc korun. Neváhejte a pište. Rychlé a seriózní jednání.

Vložil/a renata Vloženo : 27.07.2020 10:32 Kraj:Celá ČR
NON STOP PUJCKY

Nabízím kvalitní pomoc Nabízím každému českému spotřebiteli kvalitní finanční pomoc bez nesmyslných pravidel a nevýhodných podmínek. Je možné žádat o širokou škálu možností, od bezúčelného úvěru od 40.000 Kč po nebankovní hypotéku do 2.000.000 Kč, nebo si vyplaťte dluhy výhodnou konsolidací.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 04.05.2020 09:48 Kraj:Celá ČR
Děsí vás dluhy a nevíte si rady, nabízíme pomoc.

Dostali jste se do dluhové pasti, každý měsíc splácíte vysoké splátky a na nic jiného Vám již peníze nezbývají. V bance Vám nepůjčí, protože jste uvedeni v registrech, pomůžeme Vám. Poskytujeme půjčky/úvěry na zástavu nemovitostí, a to tak, že vyplatíme Vaše dluhy, půjčky, exekuce a poskytneme Vám jeden úvěr, který zahrne všechny Vaše dluhy a Vy budete splácet pouze jednu měsíční splátku. Poskytujeme kompletní finanční, právní a poradenský servis, komunikujeme za Vás s exekutory a dalšími institucemi, u kterých máte finanční závazky. Tato nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry, ale poradíme každému.

Vložil/a financecz Vloženo : 30.03.2020 10:53 Kraj:Celá ČR
Máte dluh? Zavolej!

Jsme společnost specializující se na podivné nemovitosti, splácení půjček, dluhů, nepříznivých záruk, aukcí. Pro každého klienta očekávejte nejvážnější řešení jeho špatné finanční situace, pokud jde o výši platby, podmínky splácení atd. Poskytujeme komplexní právní, ekonomické a poradenské služby. Existují pro vás s exekutory, úřady, věřiteli. Tato nabídka se vztahuje na komerční půjčky a půjčky.

Vložil/a snadna pujcka Vloženo : 26.03.2020 14:29 Kraj:Jihomoravský kraj
Malá půjčka 5 000 Kč do 10 minut | Pujcka-na-ucet.cz

Půjčte si 5 000 Kč. Výplata ihned, online. Bez zbytečných papírů. Zažádejte o půjčku na: http://www.pujcka-na-ucet.cz

Vložil/a Půjčka na účet Vloženo : 08.03.2020 22:58 Kraj:Celá ČR
Půjčka online až 5 000 000 Kč | Půjčka na účet

Potřebujete peníze ještě dnes? My je pro Vás máme připravené. Peníze rychle a na cokoliv, informace o schválení během několika desítek minut. Podrobnosti na: http://www.pujcka-na-ucet.cz

Vložil/a Půjčka na účet Vloženo : 02.03.2020 21:15 Kraj:Celá ČR
Březnová nabídka půjček | Půjčka na účet

Potřebujete peníze ještě dnes? My je pro Vás máme připravené. Peníze rychle a na cokoliv, informace o schválení během několika desítek minut. Podrobnosti na: http://www.pujcka-na-ucet.cz

Vložil/a Půjčka na účet Vloženo : 01.03.2020 21:55 Kraj:Celá ČR
Prosím potřebuji půjčit.

Dobrý den je mi 23 let pracuji ve fabrice od roku 2016 teď jsem momentálně na nemocenské. Byl jsem na operaci s kolenem teď už mám rehabilitace a už půjdu opět do práce. Potřeboval bych vybavit byt a na nemocenské mi asi banka nepůjčí.muj příjem na nemocenské je 17800 výdaje dohromady že vším činní 8235.jsem vyučený zedník. Děkuji moc za nabídky.

Vložil/a Miloš Steiner Vloženo : 21.02.2020 09:20 Kraj:Moravskoslezský kraj
Soukromá půjčka ihned

Soukromá půjčka ihned. 45.000. – 2.000.000. Volejte hned jak budete potřebovat půjčku. Nebankovní půjčky i bez příjmu, půjčky od soukromé osoby, rychlá půjčka i bez náhledu do registru dlužníků. Trápí Vás exekuce nebo máte zájem předčasně ukončit insolvenci? Velkou výhodou nebankovních půjček je rychlost jejich sjednání. Nebankovní půjčka se vždy vyznačovala svou velkou průchodností a rychlého vyplacení a může zažádat i žadatel bez příjmu. Ve spojení soukromé osoby máte jistotu, že půjčka, kterou si vezmete, nebude evidována v žádném bankovním registru pro případ Vašeho zájmu o budoucí hypotéku. Rychlou půjčkou se rozumí, že vše je vyřízeno expresně a jelikož se jedná o nebankovní půjčku od soukromé osoby, není náhled do registrů. Žadatelé mohou být všichni starší 18 let s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR. Již mne pouze kontaktujte na čísle 704366084

Vložil/a finanční servis Vloženo : 12.01.2020 19:53 Kraj:Hlavní město Praha
Půjčky pro každého

Volejte, nečteme e-maily! Nebojte se nám zavolat, vyřešíme vaši finanční situaci, snížíme platby, zachráníme váš majetek od exekutorů.

Vložil/a snadna pujcka Vloženo : 19.12.2019 07:51 Kraj:Jihomoravský kraj
Půjčka ihned k dispozici na váš účet

Půjčka bez registru je finanční produkt poskytovaný pouze nebankovními společnostmi. Jakákoli banka bude vždycky do registru dlužníků nahlížet, protože si chrání své investice. Nebankovní společnosti do něj také mohou nahlížet, ale za žádost obvykle schvaluje automatický program, který registr nekontroluje, společnosti zápis v registru dlužníků zase tolik nevadí.U soukromých poskytovatelů úvěrů může být důležitá současná finanční situace žadatele. Naším cílem je pomoci vám a vydělat 5% při splácení úvěru. To je to, co nabízíme. Úvěrová marže mezi 45 000 a 2 900 000 Kč.

Vložil/a Daniel Kantor Vloženo : 27.11.2019 16:45 Kraj:Zlínský kraj
Nabdika pujcky

Půjčka, která vám bude vyhovovat 100 000.-Kč až 2 500 000.-Kč potřebujete likviditu Váš soukromý investor vám půjčí okamžitě. Vážná nabídka pro klienty nad 18 let matkám, důchodcům, skautům, zaměstnancům, dočasným pracovníkům, nahoru. Jste v procesu řešení půjčky na bydlení, přestavbu, obchodování, vyplácení malých půjček, na provedení nebo oddlužení, nebo jste prostě nevyšli s penězi. Rychlá půjčka vám dnes pomůže okamžitě vyřešit vaši finanční situaci. Kontaktujte mě a nebudete zklamáni. Poplatky se budou vztahovat na vaše požadavky.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 26.11.2019 10:35 Kraj:Celá ČR
Splácejte méně

Úvěr/konsolidace bez zástavy nemovitosti od 300 000 Kč do 1 000 000 Kč pro klienty, kteří včas splácejí své bankovnín úvěry, mají doložitelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní. Na nebankovní úvěry nenahlížíme. Manželé musí žádat společně. Nesmí být po insolvenci nebo po exekuci. Neváhejte se na nás obrátit.

Vložil/a milena Vloženo : 25.11.2019 10:01 Kraj:Kraj Vysočina
Snadná půjčka s rozumnou splátkouNabízíme výhodné půjčky oproti zástavě nemovitosti, bytu i družstevního, nebytových prostor a pozemků.

Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- do 20.000.000,- Kč v závislosti na hodnotě zástavy. Splatnost si máte možnost zvolit od několika měsíců až na 20 let. Poskytnuté finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, oddlužení, konsolidaci, exekuce… Vše vyřídíte z domova, bez nutnosti návštěvy kanceláře. Každou žádostí se zabýváme individuálně, abychom zhotovili nabídku na míru. Konzultace a posouzení žádosti je zdarma. Neplatí se poplatky předem. Peníze můžete čerpat již do 48 hodin. Působíme po celé České republice.

Vložil/a j.sredl Vloženo : 23.11.2019 08:35 Kraj:Jihočeský kraj
5minut

Pokud již nemůžete své platby spravovat, pomůžeme vám Pokud již nemůžete splácet malé půjčky nebo pokud je váš majetek zatížen nepříznivým kolaterálem, výkonem nebo dražbou, jsme schopni tyto nevýhody vyřešit velmi rychle a profesionálně. Poskytujeme také druhý příslib. Zaplatíme vám všechny dluhy, spojíme je do jedné splátky a získáme dlouhodobou půjčku. Vzhledem k tomu, že přistupujeme ke každému klientovi individuálně, stanovujeme také dobu půjčky a splácení podle vašich potřeb a vašich skutečných možností. Vaši situaci správně vyhodnotíme a navrhneme bezplatné řešení. Tento proces také podrobně vysvětlíme.

Vložil/a PAVEL FRANkLIN Vloženo : 31.10.2019 23:02 Kraj:Celá ČR