Půjčky na směnku od soukromých osob jsou pro klienty kteří mají záznamy v registrech a nedokážou uspět ani v nebankovním sektoru. Půjčky na směnku mohou využit klienti kteří nedokážou prokázat svůj příjem. Inzerce půjček na směnku přijedeme ihned.

20tis

Dobrý den, mám trvalý příjem ze zaměstnání, ale nečekaný výdaj.a potřeboval bych rychle půjčit 20tis. Podepíší vše. Účet mám ale osobní podpis smlouvy dám přednost.demuji

Vložil/a Jiří Vloženo : 16.11.2019 19:17 Kraj:Celá ČR
Půjčka na směnku

Dobrý den, poskytne někdo půjčku 60000,- Kč na směnku? Začátek podnikání. Délka splácení 24 měsíců, úroky respektuji.Rychle jednání prosím.

Vložil/a Petr Janik Vloženo : 13.11.2019 13:24 Kraj:Celá ČR
20-50tis

Mám trvaly příjem ze zaměstnání, ale nečekaný výdaj a potřebují rychle půjčit i na směnku. Najde se někdo dekuji

Vložil/a Jiří Vloženo : 10.11.2019 15:58 Kraj:Celá ČR
50tisic

Dobrý den, Potřebuji půjčit do 50tisic, klidně i na směnku. Měsíčně můžu splácet 5tisic Kč, nebo do 1roka vše splatit. Děkuji za nabídky.

Vložil/a Jiří Vloženo : 09.11.2019 15:00 Kraj:Celá ČR
Oddlužení a půjčky se zástavou

Oddlužení a půjčky se zástavou nemovitostí, níže uvedený odkaz, na půjčky se zástavou a oddlužení bez zástavy. Nic se předem neplatí, takže oddlužení i půjčky, jsou zcela bez poplatků předem.

Vložil/a Půjčky a oddlužení Vloženo : 06.11.2019 23:17 Kraj:Celá ČR
Zajistíme Vám úvěr se zástavou nemovitosti i druhou v pořadí

A to i v případě, kdy je Vaše nemovitost zatížená exekucemi. Klienty řešíme individuálně, a proto si můžete délku úvěru a výši splátky nastavit podle Vašich požadavků a reálných možností. Řešení Vaší situace Vám navrhneme zdarma. Tento typ úvěru je také vhodný k vyplacení malých nevýhodných půjček. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele.

Vložil/a snadna pujcka Vloženo : 06.11.2019 08:28 Kraj:Jihomoravský kraj
Máte dluhy na nemovitosti? Volejte!

Dostali jste se do špatné finanční situace? Nevíte si rady, jak se vrátit do normálního života? Tíží Vás vysoké splátky co Vám nedají spát? Bojíte se exekuce? Pomůžeme Vám! Již více jak 10 let se pohybuje ve finanční sféře, každý den pracujeme s lidmi, kteří se trápí nad množstvím malých půjček, exekucí, nevýhodných zástav, které se velmi rychle navýší na i statisícové někdy i mnohem vyšší částky. Vzhledem ke zkušenostem, které v tomto oboru máme, přistupujeme ke každému klientovi individuálně, probereme s nimi jejich současnou finanční situaci. Klient si sám vybere, jakým způsobem svoje problémy řešit. Půjčky, případně úvěry poskytujeme pouze na zástavu nemovitosti, tak, aby klientům vyhovovala výše splátek a doba splácení. Nabízíme i výkup nemovitostí, někdy i výkup nemovitostí, může lidem pomoci ukončit špatnou finanční situaci a začít znovu, čistě a bez dluhů. Za naše služby neplatíte žádné poplatky ani zálohy předem. Nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry, ale poradíme všem.

Vložil/a milena Vloženo : 04.11.2019 11:47 Kraj:Liberecký kraj
Máte v záznamech záznam a nikdo vám to nechce půjčit?

Máte v záznamech záznam a nikdo vám to nechce půjčit? Jste nedůvěryhodní pro banky a další věřitele? Zapomeňte na tyto problémy. Nehledáme důvody pro odmítnutí zákaznické půjčky. Chceme, aby byl zákazník plně spokojen. Okamžitě požádejte o náš nebankovní úvěr prostřednictvím online formuláře žádosti, který je k dispozici na našich webových stránkách. Vše zcela zdarma a bez nahlédnutí do registrů. Nakonec můžete své finanční problémy vyřešit jednou provždy. Požádejte o půjčku hned jana.cukanova@seznam.cz

Vložil/a jana cukanova Vloženo : 01.11.2019 08:38 Kraj:Celá ČR
Splácejte méně

Úvěr/konsolidace bez zástavy nemovitosti od 300-600 tis pro klienty, kteří včas splácejí své bankovní úvěry,mají dosažitelný a doložitelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní. Na nebankovní úvěry nenahlížíme. Manželé musí žádat společně. Nesmí být po insolvenci nebo po exekuci

Vložil/a helena Vloženo : 30.10.2019 18:47 Kraj:Celá ČR
Nabídka je určena klientům, kteří nemohou požádat o půjčku od banky z důvodu registrace nebo splácení hypotéky •

Nabídka je určena klientům, kteří nemohou požádat o půjčku od banky z důvodu registrace nebo splácení hypotéky • půjčka je zcela zdarma • pokud má klient v evidenci záznamy, je hodnocen individuálně; (48 hodin od podpisu smlouvy) • není vyžadován žádný ručitel • způsob splacení je bankovním převodem • nesmí být trvalým pobytem na obecním nebo obecním úřadě • výše úvěru 20 000 až 150 000 Kč - Závisí na výši příjmu • Splatnost od 12 do 58 měsíců • Být občanem České republiky a být starší 18 let, být zcela nezávislý. pujcka.vera@seznam.cz

Vložil/a pujcka vera Vloženo : 30.10.2019 08:53 Kraj:Celá ČR
Splácejte méně

Úvěr/konsolidace bez zástavy nemovitosti od 300 000 Kč do 1 000 000 Kč pro klienty, kteří včas splácejí své bankovnín úvěry, mají doložitelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní. Na nebankovní úvěry nenahlížíme. Manželé musí žádat společně. Nesmí být po insolvenci nebo po exekuci. Neváhejte se na nás obrátit. 

Vložil/a snadna pujcka Vloženo : 28.10.2019 15:34 Kraj:Kraj Vysočina
Půjčka zajištěná družstevním bytem a jiné možnosti

Specializujeme se na půjčky jištěné družstevním bytem. Samozřejmostí jsou i další služby- zpětný leasing a rychlý výkup nemovitostí, vyplácení exekucí a nevýhodných zástav, výkup nemovitostí z insolvence. Vše, samozřejmě, bez plateb předem, bez prokazování příjmů a v celé ČR.

Vložil/a j.sredl Vloženo : 28.10.2019 09:15 Kraj:Moravskoslezský kraj
Splácejte méně

Úvěr/konsolidace bez zástavy nemovitosti od 300 000 Kč do 1 000 000 Kč pro klienty, kteří včas splácejí své bankovnín úvěry, mají doložitelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní. Na nebankovní úvěry nenahlížíme. Manželé musí žádat společně. Nesmí být po insolvenci nebo po exekuci. Neváhejte se na nás obrátit. 

Vložil/a snadna pujcka Vloženo : 26.10.2019 09:10 Kraj:Pardubický kraj
Splácejte méně

Úvěr/konsolidace bez zástavy nemovitosti od 300-600 tis pro klienty, kteří včas splácejí své bankovní úvěry,mají dosažitelný a doložitelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikaní. Na nebankovní úvěry nenahlížíme. Manželé musí žádat společně.

Vložil/a DIGITAL FINANCE Vloženo : 24.10.2019 16:17 Kraj:Celá ČR
Konsolidace

Dobrý den, dostala jsem se do úvěrové padti a už nevím kudy kam. Mám mikropůjčky, ktere už nezvládám splácet a touto cestou žádám o půjčku od nějakého věřitele, abych mohla vyplatit své stávající dluhy a platit jen jednu splátku. Nechci platit žádné poplatky předem na tomhle už jsem sw spalila. Mic děkuji za pomoc Markéta

Vložil/a Markéta Vloženo : 24.10.2019 05:10 Kraj:Celá ČR