Online půjčky jsou nejsnadnější možnou formou vyhledávaní na internetu. Mezi nejčastější výhody slouží online komunikace aniž by musel žadatel utrácet svůj kredit. Online půjčky mají svůj vlastní formulář kde si žadatel vyplní svou poptávku půjčky a během několika hodit mu bude odpovězeno na jeho E-mail.

Pujcky

Půjčky pro dlužníky Nabízíme půjčky na cokoliv, na podnikání, úhradu dluhů, konsolidaci, exekuce. Půjčky jsou poskytovány od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost je možné si nastavit od několika měsíců až na dobu 20-ti let. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, nebytovým prostorem, komerční nemovitosti, pozemky. Posouzení a zpracování žádosti je zcela zdarma. Vše vyřídíte z domova, bez nutnosti návštěvy kanceláře. Peníze vyplácíme v den podpisu smlouvy.

Vložil/a Pavel Vloženo : 03.07.2020 10:22 Kraj:Celá ČR
Nenechte se připravit o Váš dům nebo byt kvůli dluhům, exekucím.

Jste ve špatné finanční situaci, nezvládáte splácet měsíční náklady, dluhy, spotřebitelské půjčky, hrozí Vám exekuce, nebo již exekuce máte, pomůžeme Vás. S každým klientem jednáme individuálně a snažíme se pro něj zajistit nejvýhodnější řešení jeho svízelné finanční situace. Naším cílem je vyplatit všechny dluhy a zajistit klientovi pouze jediný úvěr s jednou měsíční splátkou, tak, aby její výše byla v reálných možnostech klienta. Úvěry zajišťujeme pouze na zástavu nemovitostí, t. rodinných domů, bytů, pozemků, areálů atd.

Vložil/a jurickova sylvie Vloženo : 03.07.2020 06:59 Kraj:Karlovarský kraj
ONLINE MATERSKE

20.000.000,- Kč. Splatnost je možné si nastavit od několika měsíců až na dobu 20-ti let. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, nebytovým prostorem, komerční nemovitosti, pozemky. Posouzení a zpracování žádosti je zcela zdarma. Vše vyřídíte z domova, bez nutnosti návštěvy kanceláře. Peníze vyplácíme v den podpisu smlouvy. Působíme po celé České republice.

Vložil/a PAVEL FRANKLIN Vloženo : 02.07.2020 16:16 Kraj:Celá ČR
Prověřené nebankovní půjčky a úvěry

Nabízíme nebankovní půjčky,úvěry a AMERICKÉ hypotéky s nemovitostmi bezpečnosti. ověřené a spolehlivé investory a dodavatele. Žádné skryté poplatky. Můžete si půjčit od 50 000 KČ Můžete určit zralost sebe za 20 let. Nechceme jít do záznamů, nechceme vyšetřovat příjmů. Možnost mimořádné splátky, odklady plateb či platby předem. Garantujeme rychlé a snadné manipulace. Jsme pro vás po celé české Republice.

Vložil/a tereza Vloženo : 02.07.2020 10:33 Kraj:Hlavní město Praha
ONLINE ZDARMA

Pro všechny firmy a OSVČ po celé ČR zajistíme půjčky se zástavou nemovitosti bez poplatků předem a i přes negativní zápisy v registrech neplatičů. Americká nebankovní hypotéka vhodná k podnikatelským záměrům, k vyplacení exekucí váznoucích na nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných závazků, k rekonstrukci nemovitosti apod. K prvotní žádosti o posouzení není nutné dojíždění klienta. Ručení prakticky kterékoliv nemovitosti na území České republiky.

Vložil/a PAVRL FRANKLIN Vloženo : 02.07.2020 08:56 Kraj:Celá ČR
Půjčka bez záruky nemovitosti

600 tis. za 4 700 bez zajištění Úvěr na bydlení pro zákazníky, kteří včas splácí své bankovní úvěry. Nedíváme se na nebankovní půjčky. Příjem ze zaměstnání nebo daňové přiznání jsou dokumentovány. Napište SMS, zavoláme vám.

Vložil/a roberto Vloženo : 01.07.2020 14:18 Kraj:Celá ČR
Konsolidace půjček

Půjčka na účet, 50000 až 500000 Kč Potřebujete peníze? Půjčka 50000 – 500000 Kč na účet. Vyplňte jednoduchý formulář, po schválení půjčky peníze Vám vyplatíme do 48 hodin na bankovní účet.

Vložil/a financecz Vloženo : 30.06.2020 12:40 Kraj:Celá ČR
-Půjčka na konsolidaci malých dluhů do jednoho dluhu.

Využijte spolehlivé úvěrové příležitosti. Zaplaťte své dluhy nebo nezaplacené účty, začněte podnikat, kupte si dům nebo auto a vezměte si půjčku v naprostém klidu a bezpečí, i když vám ji banka odmítne poskytnout, udělám vám potřebnou půjčku.

Vložil/a Matias Gavilla Vloženo : 29.06.2020 15:55 Kraj:Jihočeský kraj
Půjčka na celý život

Půjčka až 950 000 Kč s možností splácení až 12 let Urok pouze od 4,99%. Půjčka na auto, byt a refinancování vaší současné nepříznivé půjčky. Půjčka na všechny vaše potřeby, s lepším zájmem než v bance.

Vložil/a milada pujcka Vloženo : 12.06.2020 07:54 Kraj:Liberecký kraj
život, nic není 100% zdarma, všechno je možné

Pomůžeme vám vyřešit vaše dluhy, půjčky, omezení, garantuji vám rychlé a efektivní řešení. Jste v tak špatné finanční situaci, když vaše výdaje převyšují váš příjem, máte popravy, nepříznivé závazky, mnoho malých půjček, aukce a nevíte, jak mě kontaktovat.

Vložil/a jiripina BLAHUTA Vloženo : 02.06.2020 11:34 Kraj:Jihomoravský kraj
Finanční pomoc

Dobrý den, Chtěla bych tímto způsobem získat od někoho finanční pomoc. Zamotala jsem se do nevýhodných půjček a už jsem na konci sil je splácet. Ta částka kterou splácím je hodně vysoká. Vím že jsem měla přemýšlet dříve ale potřebovala jsem rychle půjčit a vzala si dvě hodně nevýhodné půjčky. Splácím 15000,- měsíčně. Ráda bych touto cestou poprosila o finanční pomoc. Banka mi nepujčí ani nechce sloučit půjčky.Je tu někdo kdo by mi půjčil na rozumné splátky. Pracuji 5.let v jedné firmě. Nikdy jsem neměla exekuci. Jde o částku 300.000,- budu vděčná když bude půjčka i 150.000,- Ať se mohu zbavit toho nejhoršího.Budu ráda pokud se tu najde někdo kdo pomůže.Prosim jen ty co to myslí vážně. Žádné poplatky předem neposílam už jsem je několikrát poslala a naletěla. Děkuji

Vložil/a Jana Vloženo : 18.05.2020 13:47 Kraj:Celá ČR
Nenechte se připravit o Váš dům nebo byt kvůli dluhům, exekucím

.Jste ve špatné finanční situaci, nezvládáte splácet měsíční náklady, dluhy, spotřebitelské půjčky, hrozí Vám exekuce, nebo již exekuce máte, pomůžeme Vás. S každým klientem jednáme individuálně a snažíme se pro něj zajistit nejvýhodnější řešení jeho svízelné finanční situace. Naším cílem je vyplatit všechny dluhy a zajistit klientovi pouze jediný úvěr s jednou měsíční splátkou, tak, aby její výše byla v reálných možnostech klienta. Úvěry zajišťujeme pouze na zástavu nemovitostí, t. rodinných domů, bytů, pozemků, areálů atd.

Vložil/a darina Vloženo : 04.05.2020 17:54 Kraj:Celá ČR
konsolidace půjček bez zástavy nemovitosti

Půjčka peněz na exekuce nemovitostí Půjčte si peníze pro své realitní potřeby. Nákup pozemku, pronájem pozemku, koupě domu, pronájem domu, výstavba domu, rekonstrukce domu, koupě bytu, pronájem bytu atd. Sdělte nám přesnou částku, kterou si potřebujete půjčit, a bude vám doručeno.

Vložil/a Petr Holubář Vloženo : 23.04.2020 08:27 Kraj:Celá ČR
Dluhy Vás pohlcují?

Zbavte se dluhů jednou pro vždy. Jak? S naši spolehlivou nebankovní půjčkou, která je tak výhodná, že si ji může dovolit skoro každý. Nemůžete prokázat příjem? Nevadí. Požádejte si. Máte negativní záznam v registrech? Žádný problém. Pomůžeme i Vám. Půjčka opravdu pro každého. Neváhejte a požádejte si o půjčku ihned přímo na našich stránkách. Řešení pro Vás se konečně našlo. Více informací a online žádost najdete na našich internetových stránkách http://www.bezregistrupujcka.cz

Vložil/a Bezregistrupujcka Vloženo : 07.04.2020 16:06 Kraj:Celá ČR
Půjčka se zástavou nemovitosti

Nebankovní půjčka bez registrů a příjmů, vhodná k vyplacení exekucí a nevýhodných zástav. Potřebujete peníze k volnému použití? Pokud můžete ručit nemovitostí, můžete je získat. Vyřízení do 14 dnů,peníze jsou uvolněny v den podpisu smlouvy, ještě před zápisem zástavy na katastru!

Vložil/a Novakova Vloženo : 31.03.2020 12:21 Kraj:Celá ČR